Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A szegedi Berci konditeremről mi a véleményetek?Jártatok már ott?:) fórum

A szegedi Berci konditeremről mi a véleményetek?Jártatok már ott?:) (beszélgetős fórum)


2010. aug. 10. 08:29

Én is szívesen mennék a Forma1-be vagy a Fitworld-be, nagyon korszerűek a gépek, szépen igényesen be van rendezve (főleg a Fitworld) de sajnos nagyon drága a bérlet!:(

Ezért gondoltam, hogy elmegyek a Bercibe, csak nem túl bizalomgerjesztő az a hely, de viszont csak 3450 Ft egy diák bérlet, szóval lehet, hogy elmegyek egyszer, végül is nem sok veszítenivalóm van!:)


[link]

2010. aug. 9. 21:08

Az a Zöldfa utcánál van,odajártunk kötelező kondira még mikor sportoltam :)

Nekem legjobban a Fittworld tetszett!

2010. aug. 9. 21:05
laktam már szegeden 1hónapot,de nem tudtam kivel elmenni,úgyhogy inkább úgy dőntőttem magam nem próbálom ki:P egyébként én a city fittnest akartam kipróbálni..
2010. aug. 9. 20:44
Forma1Fitness
2010. aug. 9. 20:40
Fitworld :)
2010. aug. 9. 20:25
XDXD...hát nekem is jó lenne találni egy jó konditermet meg aerobik órát,mert szeptembertől szegeden fogok tanulni aerobik oktatónak,és akkor rám fog férni:D tudtok esetleg valamit??
2010. aug. 9. 20:22

3 nagydarab pihenő pali ezt mondta dünnyögő hangon mikor elmentem mellettük!"Cicicicicicicicicicccc!!!"

ennyire emlékeszem,bár csak 2 szer voltam ott!Amúgy nem rossz!:)

2010. aug. 9. 20:08
A szegedi Berci konditeremről mi a véleményetek?Jártatok már ott?:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook