Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A Rukkel tónál szeretnék nyaralni!!!! fórum

A Rukkel tónál szeretnék nyaralni!!!! (beszélgetős fórum)


2012. jún. 18. 00:18

Sziasztok!

Volt valaki mostanság a Rukkel tónál?

Tervezzük,hogy lemegyünk:DD

2010. márc. 24. 22:02
marel2: Köszi szépen az ajánlatot, de ragaszkodunk a Rukkel-tóhoz! Nincs is olyan messze tőlünk és nagyon megtetszett fotókról az egész környék a páromnak is, én pedig már rég kinéztem magamnak a tavat :) De azért tényleg nagyon köszönöm, talán majd legközelebb :)
13. aludanyi (válaszként erre: 10. - Riamiam)
2010. márc. 24. 21:44
riamiam: Az tök jó, akkor nem is muszáj buszra szállni, vagy kocsizni! :) Mutattam a kempinget a páromnak, az is szerelem első látásra! :) Imádja a természetet, erdőt, tavat, rétet, és ott azt hiszem minden megvan! A lakatlan sziget is csúcs! :) Szóval meg van az idei üdülőhely! :) Köszönöm szépen a sehítséget! :))))
12. marel2 (válaszként erre: 11. - Évus26)
2010. márc. 24. 19:39
Ha valakit érdekel, akkor tudok nagyon jó magánszállásokat reális áron a tónál. Írjatok privátot.
11. Évus26 (válaszként erre: 9. - Marel2)
2010. márc. 24. 17:56

A Szelidi tó tényleg szuper!

Tavaly voltam először, de biztos idén is elmegyünk egy hosszú hétvégére. Az Anna-lak szuper jó, és megfizethető. A sátrazás se rossz, ha az idő megfelelő. Tavaly esett...

10. riamiam (válaszként erre: 7. - Aludanyi)
2010. márc. 24. 17:47

Gyalogosan egy-másfél km-nyire van kb. Ahol az ismerőseim voltak, abban a faházban volt szauna, gondolom a többiben is van.

Szórakozási lehetőséget nem igazán tudok a környéken sajnos, gyalogosan biztosan nem tudtok sehova menni szórakozni, sajnálom :(

9. marel2 (válaszként erre: 8. - Aludanyi)
2010. márc. 24. 17:12
Miért nem jöttök a Szelidi-tóhoz? Ott van sátrazási lehetőség is és remek magán szállások is. Persze van szálloda is.
8. aludanyi (válaszként erre: 4. - Évus26)
2010. márc. 23. 14:09
Évus: Olvastam a rukkel tóhoz kapcsolódó kempingről, csak azzal az a baj, hogy sátras... Én tavaly sátoroztam életemben először és remélhetőleg utójára is :S De azért köszi a tippet! :)
2010. márc. 23. 14:03

Közben megnéztem a weblapot és meg is jegyeztem :) A kempingtől gyalogosan kb mennyire lehet a Rukkel tó? Csak mert látom, hogy Délegyháza felé rengeteg tó van és mind számozva...


TÉnyleg van rendes szauna a faházban? :O

Imádok szaunázni! :)

6. aludanyi (válaszként erre: 5. - Riamiam)
2010. márc. 23. 13:54
Szia riamiam! Köszi szépen a tippet! :))) Nagyon szuperul jött! Épp ma mutattam a páromnak a tavat, szerelem első látásra! ;) Ha a környéken van faházas kemping (nem vagyok valami nagy sátrazó) az tökéletes leenne! És köszönöm a webelérhetőséget is! Mi fiatalok mennénk többen, nálunk még nincs gyerkőc, de már rég kinéztem magamna a tavat és sok sok jót olvastam róla, Ti pedig csak megerősíteni tudtatok eddig :) A kempingen kíbül tudtok valami jó szórakozási lehetőséget arrafelé?
5. riamiam (válaszként erre: 1. - Aludanyi)
2010. márc. 23. 07:22
Szia ! A Rukkel tónak szinte a szomszédságában van a Tavirózsa camping, faházakkal. Van honlapjuk is tavirozsakempingponthu. A faházak tetőteresek, alul nappali-konyha, fürdő, szauna, felül háló. Tavaly négy felnőtt két kisgyermekes család nyaralt ott, náluk voltunk látogatóban. A nagyszülők lent aludtak, a fiatalok a gyerekekkel fent. Kisebb gyermekekkel is ideális, mert van a kempingen belül is strandolási lehetőség, lehet vizisíelni, stb. Nézz körül a honlapon :)
4. Évus26 (válaszként erre: 3. - Aludanyi)
2010. márc. 22. 19:28

Ezt sajnos én sem tudom, mert mi csak egy napra ugrottunk le Érdről, így szállással, környékkel kapcsolatban nincsenek tapasztalataim.

A honlapjukat megtaláltad? Ott voltak kempingek hirdetve.

3. aludanyi (válaszként erre: 2. - Évus26)
2010. márc. 22. 13:55
Szia Évus! Mi Hatvan mellől mennénk és nem tudjuk hol lenne jó megszállni: Taksonyban, Bugyin, vagy Dunavarsányban? Honnan lehet gyalogosan jobban megközelíteni a tavat?
2010. márc. 22. 13:50

Én jártam a tónál, nagyon jó kikapcsolódás, gyereknek felnőttnek egyaránt, a csúzdapark.

Honnan jösztök?

2010. márc. 22. 13:45

Sziasztok!


Idén nyáron a Rukkel tónál szeretnék nyaralni, de nincs semmi információm, az alapokon kívül. Hol lenne érdemes megszállni? Hány napra érdemes elmenni oda? Milyen látványosságok és szálláslehetőségek vannak a közelben? Minden véleményt, tanácsot és hozzászólást szívesen várok azoktól, akik környékbeliek, vagy már jártak ott! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook