Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A puffasztott rizsnek milyennek kell lennie? fórum

A puffasztott rizsnek milyennek kell lennie? (beszélgetős fórum)


2011. nov. 29. 15:11

Sziasztok,


Én a tescoba veszem a Norbi csokit 280 ért, annyiért sztem megéri.:)


Hogy készítetek otthon csokit?????:)))

6. f758a7200f (válaszként erre: 3. - Vakri)
2011. nov. 28. 12:54

Én úgy tudom, hogy eleve az ilyen ropogós műzliszeletekhez nem sima pufirizst használnak, hanem "megfürdetik" glukózszirupban, ha ezt érted ropogósság alatt, és ez sajnos nagyon nem diétás...


A cukormentes változatot is talán maltitolos szirupban minimum (és ha nem is cukor, de a maltitol is szénhidrát, nem is kevés)

5. vakri (válaszként erre: 4. - Szilvamama)
2011. nov. 28. 11:15
Nálunk nincs update bolt a westendben ahol voltam azt mondták csak étcsoki van, azt meg nem szeretem. De 455-öt se adnék érte ha 300 ft-ból kijön 3 tábla :-). A mogyorós meg a sima tej sokkal finomabb, mint bármilyen csoki amit eddig ettem. Na jó kivéve a milka, a nem diabetikus.
4. Szilvamama (válaszként erre: 1. - Vakri)
2011. nov. 28. 11:07
Nálunk 455 Ft a Norbi boltban az UPDATE 1-es tej vagy étcsoki. Az Update 2-es még olcsóbb. Nálatok csak kézműves van???
3. vakri (válaszként erre: 2. - F758a7200f)
2011. nov. 28. 10:48
Nem úgy értettem, hogy elázott a rizs, hanem hogy alapból maga a rizs nem ropogós, hanem puha, rágós. :-)
2. f758a7200f (válaszként erre: 1. - Vakri)
2011. nov. 28. 09:33
sztem kevesebb folyadékot használj, esetleg ha ezt már próbáltad, akkor mielőtt belekevered a puffasztott rizst, forgasd bele kakaóporba:)
2011. nov. 28. 09:21
Update szerint étkezem lassan két éve, de elegem van, hogy nem lehet kapni update-es csokikat. Csak kézművest, de azt meg egye meg a Norbi 1100 ft-ért, nekem nem telik rá. Ezért régóta magam készítem itthon a csokimat. Sima, mogyorós csokit csináltam eddig, gondoltam ma megpróbálom a rizseset. Pénteken vettem puffasztott rizst, ma reggel megcsináltam, de megkóstoltam ami beleragadt a tálba és tök nem olyan, mint a bolti. Az ugye olyan jó kis ropogós, ez meg olyan rágósan puha. Nem jó puffasztott rizst vettem, vagy meg kellett volna pirítani vagy mit rontottam el rajta?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook