Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A Physiomins Fogyasztóközpont mennyire eredményes? fórum

A Physiomins Fogyasztóközpont mennyire eredményes? (beszélgetős fórum)


23. Klimpírozi (válaszként erre: 21. - Totallysandy)
2008. dec. 30. 14:48
olvasgass utána a Googleban, hosszú és bonyolult, de nekem tetszik..
22. Trudik (válaszként erre: 20. - Totallysandy)
2008. dec. 29. 09:18
Kösz az infokat! :) Ennyit sztem is megér, évente egyszer belefér...csak aztán legyen is vmi eredménye! :D
21. totallysandy (válaszként erre: 17. - Klimpírozi)
2008. dec. 29. 01:49
na erről meg aztán fogalmam sincs. mi az isten haragja az a led oxy spa?
2008. dec. 29. 01:48
hát lányok.... tényleg nem olcsó... viszont én alapból heti 5x edzem és egészségesen eszem, ennek ellenére a szokásos helyeken kicsit jobban ki vagyok tömve anyaggal. na ilyen problémákra jó -ennyi pénzért is. tényleg lokális zsírbontás, ahogy reklámozzák. most ajandek volt ugyhogy az arat nem tudom, 70 és 120 között mindenfelé ingázik, viszont tényleg személyfüggő. asszem nekem tavaly egy alkalom olyan 4-5 ezer körülre jött ki....de ez csak becslés. egyébként szerintem évente egyszer ki lehet bírni hogy szánunk magunkra ennyit, ha szépek akarunk lenni és jól akarjuk érezni magunkat... hmm:)
19. Trudik (válaszként erre: 17. - Klimpírozi)
2008. dec. 28. 21:15
Én nem, azt sem tudom, mi az... :)
18. Klimpírozi (válaszként erre: 11. - Totallysandy)
2008. dec. 28. 18:36
jól hangzik, de mindez mennyiért ilyen jó??
2008. dec. 28. 10:32
Alpha Led Oxy Spa rendszert próbáltátok már???
16. Trudik (válaszként erre: 15. - Trudik)
2008. dec. 28. 10:16
Bocsi! Elírtam....NEKED mennyibe került??? :D
15. Trudik (válaszként erre: 14. - Totallysandy)
2008. dec. 28. 10:15
És nekem mennyibe került a kezelés?
2008. dec. 28. 00:51
ja, és ma kiderült, hogy az utolsó kezeléskor mért súlyomhoz képest 8 hónap alatt csak egy kila jött vissza!! hurrá!
2008. dec. 28. 00:50
ja, bocs, látom azt nem írtam hogy physiominsbe járok, nem rékához. ott neked állítják össze a progit, így nem tudom megmondani, hogy mennyibe fog fájni. viszont azt javaslom menj el egy konzultációra, az ingyen van! remélem tudtam segíteni! különben én ma voltam először (vagyis újra) és tényleg olyan jó mint amilyenre emlékeztem :-)
12. Trudik
2008. dec. 26. 20:27
Milyen kezelésre jártál? Mennyibe kerül? Hány alkalom szükséges a látványos alakuláshoz? Milyen rendszeresen mentél? És hova jártál? Köszi a válaszokat előre is! :))
2008. dec. 26. 16:35
sziasztok! én függő lettem az első kezelés után:-) édesanyámmal ketten jártunk le egy bérletet felesben, és így is nagyon eredményes volt. bár nekem nincs sok feleslegem, anyun bőven van bontanivaló, egyikünkön sem kilóban jelentkezett komoly változás, inkább formában. hozzáteszem, hogy egyikünk sem tartotta a diétát. a combom szépen behomorult középen a kezelésektől :-) és persze hacsak valaki megszállott módjára nem zabál, nem is jön vissza. ez tuti. karácsonyra ismét utalványt kaptam, 17 alkalomra, így hamarosan újra látogatást teszek a jóillatú krémek, jókedélyű csajok és relaxáló kezelések birodalmában :-))
10. Trudik
2008. aug. 26. 12:07
Rubint Réka szalonban járt már vki? Milyen kezelésen? Hatásos volt? Mit tartalmaz egy kúra? Mennyiben kerül?
2008. márc. 30. 20:43
Hűű ez tényleg szép eredmény. Mondjuk igaz, az egy plusz motiváció ha vagyonokat kiadsz érte, és még ne is fogyj... :) közben a szalon amit kinéztem magamnak átalakult Rubint Réka szépségszalonná....De le is mondtam róla, próbálok diétázni és sportolni, igaz mostanában nem sok sikerrel :((
8. Tombraider (válaszként erre: 7. - Pierrot)
2008. márc. 30. 20:32

Egy barátnőm másfél hónap alatt 10 kg-t fogyott. Hihetetlen volt mindenki számára. A lényeg, hogy ő szinte koplalt, a befizetett pénz motiválta, hogy ne egyen. Az első hét alatt 4 kg ment le róla, a szalonban mondták is, hogy ilyennel még nem találkoztak.

Konkluzió: koplalással mindenképpen lefogysz :D a kérdés az, hogy mennyire lesz hosszútávú a dolog, ha visszaállsz az evésre.

A másik, hogy a bőrnek nagyon jót tett!!!

2008. febr. 4. 14:09
hm. senki másnak nincs tapasztalata ezzel ? Asszem kiírok egy szavazást rá, hátha akkor többen elolvassák. Nem tudom, belevágjak-e érdemes-e megcsinálni... Köszönöm azért hogy megosztottad a te tapasztalataidat.
2008. jan. 20. 22:59
Sziasztok! én kb 4éve jártam és szerintem eredményes. A lényege a fehérje diéta (atkins)szigorúbb formája (pl. gyümölcs nincs, szénhidrát nagyon kevés). Viszont az a lényege, hogy sokat egyen egy nap az embre annál jobban fogy. Sokan ezt nem hiszik el, pedig így van! Az a lényeg, hogy folyamatos legyen az anyagcsere. A kiegészítő kezelések is segítenek, mert az egyik gép széttördeli a zsírsejteket a másik segít eltávolítani a szervezetből a harmadik méregtelenít ami a sok húsfogyasztás miatt szükséges.Én azért nem vágok bele újra, mert nagyon megutáltam a húst utánna, és most több kiló van rajtam. Én legtöbbet 8kg-t fogytam egy hónap alatt és látványos volt nagyon!
5. gyöngyi (válaszként erre: 4. - Pierrot)
2008. jan. 19. 17:17
Diétás tanácsot kaphatsz itt a portálon teljesen ingyen.
2008. jan. 18. 21:07
Elég drága diétás étrend lenne. Hát a narancsbőr pedig a fogyással párhuzamban csökken. Az alap bérlet, ami csak azt a kabinos mélyinfrás tekercselést tartalmazza 10+1 alkalom 35.000 Ft. Plusz a diétás tanácsadás.
2008. jan. 16. 17:01

Az én kozmetikusom ott dolgozott. Szerinte is a diétától fogynak a vendégek-ha betartják.5 kilót mondanak egy hónapra-annyit szerintem bárki tud fogyni, ha igazán akar. A többi kezelés inkább szépészeti-narancsbőr...meg ilyenek.

A diétáért szerintem felesleges fizetni, ha ismered ezt az oldalt.

2008. jan. 16. 15:09
Én is nézegettem már. Állítólag olyan diétát adnak mellé, hogy szinte semmit nem lehet enni. Így magától is lefogy sztem az ember, de azért kipróbálnám.:)
2008. jan. 8. 16:25
Van valaki, akinek bevált a Physiomins szalon ? Fogyott a kezelésektől valaki, vagy ez is egy újabb pénzkidobás ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook