Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom sok szemétséget csinált régebben, én még nem vagyok túl ezen, így sokszor kiakadok. Mit tegyek? fórum

A párom sok szemétséget csinált régebben, én még nem vagyok túl ezen, így sokszor kiakadok. Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2013. máj. 10. 14:30
4 éve vagyunk együtt. Régebben sok szemétséget megengedett magának. (sosem csalt meg) de egyik másik elég lett volna egy szakításhoz. Megbeszéltük, megbocsátottam. vagyis csak azt hittem, de nekem sok idő kell, hogy túl legyek egy-egy megbántáson. Sokszor kitör belőlem, hogy régebben miket tett velem, és ebből nagy balhék kerekednek. Idővel egyre kevésbé jön elő, de a barátom már nem bírja, hogy mindig balhé van. Pedig igazából miatta van az egész. ha nem lett volna olyan, amilyen akkor én se fakadnék ki.. Mit csináljak?? Mivel vezessem le a feszkót ha újra előtör belőlem? A végén emiatt fog tönkremenni a kapcsolatunk. én 25 éves vagyok, Ő 27.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook