Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A nők mekkora része megy bele szexbe nős férfival? fórum

A nők mekkora része megy bele szexbe nős férfival? (beszélgetős fórum)


29. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 8. 22:02
Én sose tartottam tisztességesnek az ilyesmit és nem is mentem bele, pedig lett volna rá lehetőségem. Akármennyire kellemetlen, sokkal rosszabb a bűntudat, amit magamnak okozok vele. Sokkal jobb ez így, mert tükörbe tudok nézni. Van amikor túl kell jutni a holtponton, mert lehet hogy a házasságuk még működne, csak válságban vannak. De azzal a tudattal együtt élni, hogy szétvertem egy családot, az azért kemény.
28. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 8. 21:58

A katolikus tízparancsolat szerint többszörösen is bűn.


6. Ne paráználkodj!

9. Felebarátod házastársát ne kívánd!

10. Mások tulajdonát ne kívánd!


Leginkább a kilencest emelném ki.


Az ezotériában karma van. Ott a fogadalomszegés szempontjából hat vissza a házasságtörésben résztvevő felekre. Ha részt veszel a megcsalásban, akkor neked is át kell élned, hogy mit okoztál másoknak. Leginkább akkor üt vissza, amikor nem számítasz rá és tétje van.

27. 785c64a729 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 7. 15:48
inkább ugy mondanám kölcsönös vonzalom esetén a házasság ritkán visszatartó erő, bármelyik fél részéről
2022. nov. 7. 14:36
Ezerféle emberi sors van. Mind az erez talál magának kifogást, amivel legitimizálja magának a tettét, hogy elhallgattassa a lelkiismeretét. De a félrelépés ezerféleképpen is félrelépés. Én nem ítélkezem senki felett. Sokan megteszik, és ez az ő dolguk. Én csak azt kifogásolom, mikor valaki tilosban is akar járni, és erkölcsös is akar maradni egyszerre.
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Alnisa)
2022. nov. 7. 14:10
Nem az a baj, hogy írnak. Csak a korlátolt gondolkodás zavar és az okoskodó, én mindent jobban tudok válaszok.;)
24. Alnisa (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 7. 14:08

Jól van, strucc politika. Megy ez....

Írnak neked, de fel vagy háborodva, mint a sértett gyerek, talán nem véletlen.

23. apeeng (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2022. nov. 7. 13:55

sajnos...szóval csak férjes asszonnyal..miért? mert így megtudom, hogy milyen férjek vannak...nincs lelkiismeretfurdalásom...sőt, a férjezett nőnek sem.


Az elbeszélések alapján egyetlen egy férjes nőt sem lehet hibáztatni, vagy megvetni.

2022. nov. 7. 13:38

Nos, én csak nős férfival szoktam szexelni, bár ő nem panaszkodik rossz házasságra.


Ne panaszkodj a színvonalra, nem volt kikötés, hogy másnak a férje legyen.

21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Liliom10)
2022. nov. 7. 13:30
Ki kért statisztikát? A kérdésben ott van, hogy SZERINTETEK….
20. liliom10 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 7. 13:27
Van erről egy őszinte statisztika ? Kizárt ! És miért fontos ez Neked ? Engem egyáltalán nem érdekel(t) az arány. Mivel ellenkezik az erkölcsi elveimmel, sosem mentem bele ilyen kapcsolatba. Bár itt nem is kapcsolatról írsz, csak szexről. Pláne !
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Alnisa)
2022. nov. 7. 13:18

Te már csak tudod….

Mert ugye mindig minden helyzet, ember, szituáció egyforma. Nem kellene általánosítani, ezerféle emberi sors van.

18. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 7. 13:13
Ne légy ennyire naiv, ezt csak azért mondják a pasik, hogy ledobd a bugyid!
17. de82bd5a12 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 7. 11:45
Nézd meg brit tudósok mit állapítottak meg erről. 🤣
2022. nov. 7. 09:18
Nem tudom. Én sosem voltam nős férfival.
15. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 7. 08:38

A statisztikai hivatal,,majd igazolást ad ,hogy mivel ezt X százalék műveli, akkor szabad a gazda,,illetve a férj.


Mint ahogy arról is hogy hogy hány félrelépő,,takarózik a "tényleg" rossz házassággal.

2022. nov. 7. 08:33

A probléma szempontjából teljes mértékben irreleváns, hogy az a bizonyos házasság rossz-e. A fogadalomban sem az szerepel, hogy "de csak, amíg minden szuper".


Ha le akarsz vele feküdni, tedd meg ennek minden lelkiismereti és egyéb velejárójával. De ne mosdasd magad, hogy ez nem is bűn, mert a körülmények, stb.

13. bajk
2022. nov. 7. 00:05

Az arányt nem tudom.


Hogy bűn-e nős férfival lefeküdni? Nem ítélnék, mert nem feladatom, és a körülmények is meghatározóak lehetnek. Például, ha valaki sokat iszik, akkor előfordulhat.


Ha valakinek rossz a házassága, akkor munkálkodni kellene a megoldáson. Meg kell tudni, miért rossz, lehet-e valamin változtatni és ehhez mindkét fél pozitív hozzáállása, a másik rezzenéstelen meghallgatása és őszinteség szükséges. És persze változtatni kell az addigi dolgokon.


Ha nincs változás, akkor megint lehet beszélgetni és jelezni, hogy valaki számára valami elfogadhatatlan, ha nem lesz változás. Ha ezután sincs, jobb elválni békésen minél előbb.


Ha valaki huzamosabban van ilyen kapcsolatban, akkor valószínűleg sok problémával találkozhat, és könnyen belefuthat a saját lelkiismeretébe.

12. *lime*
2022. nov. 6. 23:31
Fogalmam sincs hány százalékban mennek bele ilyen kapcsolatba nők, de számomra ez bűn.
11. spinneli (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 6. 21:07

azt kérdezted bűn-e.

nem az.

2022. nov. 6. 20:43
Sokan, én nem tudtán elképzelni. Amúgy minden ősi ezt mondja hogy rossz a házassága és évek óta nem szexelnek… pedig a legtöbb csak szórakozni akar.
9. vigyefene (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 6. 20:41
Velem az történt, h albérletben laktam, én a feleséggel voltam ugyanabban a szobában, ugyanazon az ágyon, miközben a férj egy másik hálószobában egyedűl. Sexre akkor kerűlt sor, amikor gondoltuk h a férj már elaludt. De nem, néha szólt h ne nyikorogtassuk annyira az ágyat. Dehát nehezen élvezett. Erre varjál gombot.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Charlize)
2022. nov. 6. 20:35
Több, mint a kötekedő, haszontalan válaszoknak. Nem muszáj ám írni, ha valaki nem tud érdemben válaszolni. Értelmes beszélgetést szerettem volna, nem rosszindulatú, sületlen trollkodást. Azért az eddigi válaszok sokat elmondanak a színvonalról…
7. Charlize (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 6. 20:34
A fórumindító kérdéseknek mi értelme? 🤔
6. Charlize (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2022. nov. 6. 20:32

🤣

Pont ezt akartam írni én is.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Spinneli)
2022. nov. 6. 20:31
Az ilyen kommenteknek mi értelme?🤔
4. spinneli (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 6. 20:31
Börtönbe nem zárnak érte.
3. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 6. 20:29

Csak azt tudom biztosra, hogy nagyon sokan.

A 2. kérdésre talán most nem válaszolok.

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 6. 20:29
Majd minden házas nő szexel házas férfival.
2022. nov. 6. 20:25

Mit gondoltok, mekkora lehet az arány?

Bűn nős férfival lefeküdne, ha TÉNYLEG rossz már a házassága?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook