Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Milly Mally Jumbo típusú utazójárókát hogyan kell azt összecsukni? :) fórum

A Milly Mally Jumbo típusú utazójárókát hogyan kell azt összecsukni? :) (tudásbázis kérdés)


2011. máj. 30. 19:57
Nagyon köszi a segítséget. Ha hiszed, ha nem, a kezdetektől jól próbálkoztunk. Nemrég fogtam magam, mondom utoljára még megpróbálom, hátha csoda történik. És történt! Na jó, ha nem is csoda, de végre össze sikerült csuknom. Lehet, hogy a férjem mégsem olyan nagy technikai szakértő??? :) (Akárhogy is van, így is szeretem Őt!)
8. gne2 (válaszként erre: 5. - Ennész)
2011. máj. 30. 19:11
Bocsi, most néztem vissza. Az alja közepét is felfelé kell húzni! Legalábbis a mi utazóágyunk így működik. Azok a rudak csak látszólag fixek (lefelé fix, felfelé enged), így ahogy húzod felfelé, szépen összecsúsznak majd.
7. 08a4eb16b7 (válaszként erre: 6. - Ennész)
2011. máj. 30. 15:18
hát látod ez az Én kérdésem is :-DDD
6. Ennész (válaszként erre: 3. - 08a4eb16b7)
2011. máj. 30. 15:17
Na szép! És akkor mi lesz a babakocsival?? :(
2011. máj. 30. 15:16

:) Nagyon drágák vagytok! A használati utasítás a számunkra is egyértelmű, viszont a gyakorlati megvalósítása szinte lehetetlennek tűnik. A felső részt össze tudjuk hajtani ( a gombos megoldás működik rendben), de az alsó résznél az átívelő fémek nem engedik, hogy összehajtsuk. Ha nem lettem volna ott, el sem hinném, hogy belefért ebbe a ki táskába... :) Már hívtam a boltot, nem tudtak túl sok infoval szolgálni, majd ma bemegyünk, hogy mutassák meg hogy kell. Rég voltam ennyire kíváncsi valamire...

Még egyszer köszi a tippeket! :)

4. gne2
2011. máj. 30. 15:07
Megnéztem, szerintem ugyanúgy tudod összecsukni, mint a többi utazóágyat. Ahol mutatja, hogy nyomd be (a felső részen) az egymással szemköztieket egyszerre kell benyomni a gombot az anyag alatt és egyúttal felfelé húzni. Akkor olyan sátorszerűen össze tudod hajtani.
3. 08a4eb16b7 (válaszként erre: 2. - Ennész)
2011. máj. 30. 15:06
hívd fel a boltot ahol vettétek, rajtam ma a babakocsi fogott ki, nem is sikerült velük se összecsukni, de hátha Nektek sikeretek lesz. :-D
2011. máj. 30. 15:02

"Azt" nélkül.

Szánalmas, tudom, de ez a szerkezet valahogy kifogott rajtunk... :(

2011. máj. 30. 15:01
A Milly Mally Jumbo típusú utazójárókát hogyan kell azt összecsukni? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook