Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A mi kis Tündérünk megérkezése fórum

A mi kis Tündérünk megérkezése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A mi kis Tündérünk megérkezése

2009. jún. 1. 13:40
Móni, én is sok szeretettel gratulálok! Tündéri kis Kitti babátok van!
2009. márc. 29. 18:48

Köszi mindnekinek a hozzászólást! Tényleg egy kis tündér!

babapiskotaa: gratulálok a másodikhoz!

2009. márc. 29. 14:32
Gratulálok a kicsihez! Én csak két órát voltam a szülőszobán, de akkor megfogadtam, hogy soha többet. Most 7 hét múlva megint megyek... :) Sok boldogságot nektek!
2009. márc. 29. 13:35
Gratulálok a babucidhoz!! :) Tényleg megér minden szenvedést egy ilyen édes kis tündér!! :)
2009. márc. 28. 21:51
gratulálok.nekem négy van mind a négy rendesen születetés igazad van,csodálatos!!!!!szép baba kivánok sok örömet és egészséget a babának és a szülöknek is
2009. márc. 28. 20:21
Gratulálok!Nagyon szép a babókád!
2009. márc. 28. 20:19

grat. a babához.


Szekszárdon szültél ugye? Megkérdezhetem kinél szültél?

2009. márc. 28. 19:53
Gratulálok!!!
2009. márc. 28. 14:03
Gratulálok, ügyes voltál...
2009. márc. 28. 14:00
Gratu!
2009. márc. 28. 12:33

Szia!

Hasonló módon voltak nálam is a dolgok...Első babánál este elkezdett szivárogni a víz, bementünk kórházba, de nem csináltak velem semmit, reggelig vajúdóban voltam, alig érezhető fájásokkal, de ébren. Bekötötték az infúziót déle 10körül és este fél9re lett baba. Második babánál is este kezdett el folyni, de nem rohantam már be kórházba. Másnap délelőtt mentem, igaz még akkor se voltak fájásaim, és megint semmi, sőt vártak estig, beindul-e. De nem. Osztályon kellett aludnom, másnap reggel 8kor kötöttek csak infúziót, de 4re baba lett! Másodiknál gyorsabb, ha indítani kell is!

És ha lesz harmadik, nem érdekel, ha megint kell oxitocin, csak egészséges legyen, mert a vajúdás pár óra alatt véget ér! És utána egy csodálatos dolog következik... egy új élet!:)

2009. márc. 28. 11:03
Gondoltam én is megosztom veletek a szülésem történetét! Bár elég nehéz szülés volt, de megérte! Akkor még azt gondoltam, hogy még egyszer nem "vállalnám be", de most...

Ugrás a teljes írásra: A mi kis Tündérünk megérkezése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook