Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A menstruáció kimaradása után hány nap múlva teszteljek? fórum

A menstruáció kimaradása után hány nap múlva teszteljek? (tudásbázis kérdés)


9. Mya01 (válaszként erre: 8. - Mira21)
2016. nov. 29. 16:07
Lehet még alacsonyabb a HCG szint, mint amennyit már érzékel a teszt. Mivel egy babát már elvesztettél, nem is olyan rég, ezért szerintem csinálj még egy tesztet és kérj időpontot a nőgyógyászodhoz. Találgathatunk, próbálunk jó tanácsokat adni, de ebben az esetben mindenképp az orvossal való konzultációt javaslom.
8. mira21 (válaszként erre: 6. - Mya01)
2016. nov. 29. 14:45
Nem, semmilyen gyógyszert nem szedek, nem voltam sem megfázva, sem felfázva. Soha nem késett eddig, illetve csak akkor, amikor első babámmal voltam terhes. Sajnos őt elvesztettem a 38.héten, három hónappal ezelőtt. Azóta már kétszer megvolt a menstruációm, pontosan, 28 napos ciklusokkal. Most pedig már 4 napja késik.
2016. nov. 29. 14:31
Én a nem jött meg napon teszteltem anno, nem is reggeli pisiből és erősen pozitív lett. Szerintem tesztfüggő is.
6. Mya01 (válaszként erre: 2. - Mira21)
2016. nov. 29. 10:02

Sok minden közrejátszhat, nem szedtél valamilyen gyógyszert (nem feltétlenül antibiotikumot), nem vagy stresszesebb, megfázás, felfázás, bármi ami bezavarhat...? Nekem idén is volt olyan, hogy kimaradt egy hónap, máig nem tudom az okát...Ne aggódj, nem lesz semmi baj. :)

A babaprojekt legelején én is minden hónapban vártam, hátha kimarad, majd mikor nem görcsöltem annyira rá, valóban kimaradt és lám egy 10-11 hetes kis csoda növekszik a pocakomban.

Fel a fejjel, nyugodj meg, Hozzátok is nem sokára kopogtat a gólya. :)

2016. nov. 29. 09:58
Szia! Én 5 napos késéssel csináltam tesztet, mivel pár nap késés mindenkinél előfordulhat, és pozitív lett. :)
2016. nov. 29. 06:58
2-3 naponta érdemes tesztelni, én 2 hetes késéssel orvoshoz mennék már.
2016. nov. 28. 19:54
Várj még pár napot és ne aggódj.
2016. nov. 28. 19:26
Próbálkozunk a babával. Pénteken kellett volna megjönnie a nem várt vérzésnek. Eddig még semmi. Hozzáteszem, hogy nekem mindig pontosan 28 naposak a ciklusaim. Ma csináltam tesztet és negatív lett. Most félek, hogy valami problémám lehet. Volt már valaki így? Mi az oka annak, ha nem is vagyok terhes és a menziszem sem jön meg?
2016. nov. 28. 19:23
A menstruáció kimaradása után hány nap múlva teszteljek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook