Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A méhem nyomja a húgyhólyagot, mit lehet tenni? fórum

A méhem nyomja a húgyhólyagot, mit lehet tenni? (tudásbázis kérdés)


7. Timi77 (válaszként erre: 1. - Liliomszál33)
2020. máj. 5. 00:23
Szia! Nálam ugyanez van. Nagyon bele vagyok már fáradva. Nálad jutottak már előrébb?
2019. dec. 9. 12:01
Én is erre gondoltam, a méhszalagok megnyúltak, fel kell varratni.. a nőgyógyász megcsinálja... Jobbulást kívánok..
2019. dec. 3. 07:46
Idős korban a hátsó méhszalagok meglazulnak, így a méhet nem tartják már kellőképpen, így az előrecsúszik, nyomva a hólyagot.A nyomás hatására irritálja a hólyagot gyakori pisilésre.Vannak orvosok (ez a páciens állapotától, szív, stb..) akik műtik "felvarrják" a hátsó méhszalagot ezáltal megszüntetve az állapotot.Jobbulást kívánok!Zsuzsi
4. Guruljka (válaszként erre: 3. - Liliomszál33)
2019. nov. 29. 21:39

Én láttam olyan előesett hólyagot, hogy a hüvelybemenetnél látszódott. Éveken át nem műttethette meg a néni, mert egyéb problémái voltak. Amint lehetett, jelentkezett műtétre, és nem volt túl hosszú műtét.

Nyilván nem látja a nőgyógyász, ha fekve lát, erre tudok gondolni. Hogy panaszokat okoz, jó darabig csak te tudod meg az urológus. De az urológus leletével menj legközelebb a nőgyógyászhoz.

3. liliomszál33 (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2019. nov. 29. 20:24
Köszönöm szépen!Azt elfelejtettem írni,hogy előzőleg voltam nőgyógyásznál aki azt mondta ninden rendben de a méhem nagyobb a lelleténél,de az nem baj.Valószínű ezért nyomja.De ő akkor nem mondta a hólyagot hogy el van nyomva.
2019. nov. 28. 22:21

Műteni szokás, és nem egy óriási műtét, viszont megéri, mert panaszmentes leszel.

Nőgyógyászati műtét.

2019. nov. 28. 18:50
Ma voltam urológián alhasi fájdalom gyakori vizelési panaszok,5 percenként mennék :(A doki annyit mondott a nőgyógyászati "taktus 'nagyon elnyomja a hólyagot lehet műteni kell de ne menjünk ebbe egyenlőre bele kedden megyek laborba és a leletek alapján megbeszéljük .Volt valaki hasonló helyzetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook