Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Medela Swing mellszívónál van jobb? fórum

A Medela Swing mellszívónál van jobb? (beszélgetős fórum)


20. mozsol
2012. dec. 22. 23:07
Szuper a Swing! Csak dicsérni és ajánlani tudom! 2évig fejtem vele, nagy mellem van, de minden probléma nélkül leszívott mindent. Rengeteg tejem volt, de sajna a gyerekem meg nem tudott szopni, mivel nem tudott vákumot képezni a szájával :( De ennek a csodaszerkentyűnek köszönhetően 2 éves koráig tudtam neki anyatejet adni, most is Ő választotta el magát, igaz már nem sok tejem lenne, kb 100-150 ml naponta. Az elején én is 3óránként fejtem mindkét mellből, mintha a baba enné, így annyi tejem lett, h még leadni is tudtam belőle :) Sztem bátran vegyétek meg, én is sokat tétováztam, de megéri :))) !!!
19. Jk
2012. nov. 12. 22:53

Nagyon bevállt a swing.

És egyébként megküzdöttük a dolgot, de már normálisan eszik ciciből. Cumisüvegeket elpakolhattam.:))

Fejni viszont továbbra is fejek, bár már sokkal kevesebb intenzitással. A gép viszont fantasztikus, újra és újra képes beindítani a tejtermelést. Nagyon ajánlom annak aki nem tud szoptatni és fejni akarja.

18. Minocska (válaszként erre: 15. - Jk)
2012. okt. 20. 09:08
Csak azért fejtem kézzel, mert a gépi nem vált be. Nagy a mellem, és olyankor a gép nem mindig jó megoldás. Alig valamit szívott le, míg kézi fejéssel az utolsó cseppet is sikerült. Persze jóval tovább tartott.
17. Bcicus (válaszként erre: 12. - Jk)
2012. okt. 20. 00:29
Hát ezzel nem volt gondom. Tavaly decemberben választotta le magát a fiam, de még júniusban is volt tejem, akkor egy 4szeres adag gyógyszerrel elapadt, majd mikoir abbahagytam újra indult és most megint van, persze most már nem olyan mennyiség.
16. Bcicus (válaszként erre: 11. - Jk)
2012. okt. 20. 00:28
3,5 hónaposan.
15. Jk (válaszként erre: 14. - Minocska)
2012. okt. 19. 23:08
Gratulálok ügyes vagy. És örülök, hogy megosztottad velünk milyen ügyes vagy, de rajtam nem segít.
2012. okt. 19. 22:36
Én kézzel fejtem, tökéletesen bevált. :)
2012. okt. 19. 20:52
Bár nem tőlem kérdezted, de nekem anno azt tanácsolták, hogy úgy fejjek, mintha szoptatnék, tehát max 3 óránként. Így is tettem, k*va fárasztó volt, de mint írtam, bevált. Mindig mindkét mellből. Szaporítottam kb. 1-másfél hétig, akkor 1,5-2 óránként fejtem, és bevált. De ez szerintem nem csak fejés kérdése, hanem szervezetfüggő is.
12. Jk (válaszként erre: 9. - Bcicus)
2012. okt. 19. 17:14
Te hogyan fejted, hogy hatékonyan fenttarsd a mennyiséget?
11. Jk
2012. okt. 19. 15:37
Ja és mennyi idősen kapta össze magát?
10. Jk (válaszként erre: 9. - Bcicus)
2012. okt. 19. 15:36

Nekem kicsik a melleim, akkor hátha jó

Ez. Nem?


Hogy sikerült összekapnia magát? Előtte kapott üveget? Én is bizakodom még......

9. Bcicus (válaszként erre: 7. - Jk)
2012. okt. 19. 13:43

Hát igen.

Mi meg akartuk venni a kórházi változatot, mert nekem a swing sem szívta ki eléggé, mivel nagyok a melleim és hátul vannak a mirigyek, de aztán végül nem vettünk, mert összekapta magát a gyerek és szopott rendesen.

8. drakata (válaszként erre: 7. - Jk)
2012. okt. 19. 12:59
Én a Minimanoban kölcsönöztem, azért kérdezd meg őket a feltételekről, hátha rugalmasak. Ja és csak a gépet kölcsönzöd, a szívófejeket megveszed.
7. Jk (válaszként erre: 6. - Bcicus)
2012. okt. 19. 10:29

na ez nem jó hír.

nem tudok kölcsönözni, tehát muszáj vennem egyet. de ha nem olyan a teljesítménye akkor félek hogy felesleges pénzkidobás:(

6. Bcicus (válaszként erre: 5. - Jk)
2012. okt. 19. 01:04
Közelében nincsen, de valóban az otthoni használatra valókból ez a legjobb. Nekem az Aventes nem jött be így ment a kukába, utána ezt vettem, ez nagyjából leszívta, de nem tökéletesen, a korházi teljesen leszívta, az sokkal erősebb.
5. Jk
2012. okt. 18. 23:55
A bérlést nem tudom megoldani. De erről a swingről azt irják olyan mint a korházi teljesítményben. Ezért gondoltam.
2012. okt. 18. 23:22
A medela, Symphony és a Medela Lactiba Electris plus, ezeket lehet bérelni is, meg venni pár százezer forint.
2012. okt. 18. 21:59
Van jobb, a Medela Symphony, azt csak bérelni lehet, persze van olyan része, amit meg kell vásárolni. Azzal a két mellett egyszerre lehet fejni: gyorsabb és jobban segíti a tejtermelést.
2012. okt. 18. 20:30
Azt nem próbáltam, csak Chicco-t és Aventet, de nekem az Avent vált be. 7 hónapig fejtem, a lányom nem nagyon szopizott :( de a tejtermelést fenn tudtam vele tartani, mindent kifacsart a cicimből :)
1. Jk
2012. okt. 18. 13:19

Medela swing.

Van nála jobb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook