Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A második negyven... fórum

A második negyven... (beszélgetős fórum)

1 2 3
76. katykóca (válaszként erre: 74. - Ittmost)
2013. júl. 4. 16:24
Tökre igazad van,én is ezt vallom amit te:D És most megpróbálok tenni is magamért:D
75. a0c1361e44 (válaszként erre: 73. - Dodi44)
2013. júl. 2. 07:42
Óóóó, hát én csak saját magam által főzött ételt eszek, csak a kenyér, amit nem én csinálok, de pl. sosem eszek gyorsétteremben és sehol, mert túl finnyás vagyok hozzá. Piacon vásárolok, főleg termelőktől, stb. És mégis allergiás vagyok sok-sok dologra.
74. ittmost (válaszként erre: 49. - Katykóca)
2013. júl. 2. 05:51

Akkor itt az ideje,hogy tegyél valami olyat,amire büszke lehetsz,és amit minden nap elmondhatsz magadnak a tükörbe,hogy:jó csaj vagyok,mert megcsináltam ezt-és- ezt.

(vannak persze akik azt mondják,hogy nem kell ez,higgy csak magadban minden plusz rátét nélkül.Én nem ezt vallom.Szerintem egy ember nem értékes egyszerűen csak attól,hogy van,hanem attól,amit tesz.)

73. Dodi44 (válaszként erre: 69. - Katykóca)
2013. júl. 2. 05:51

Nem eszik boltokban arult kemiai zagyvalekot, tartositoszerekkel telepumpalt GEN modositott szemetet, amit izesitokkel telenyomnak es soval, hogy sokaig elaljon a boltipolcokon es olcso legyen elo allitani.

Piacon vasaroljal termeszetes alapanyagu kajakat.

Nem lesz alergiad. nekem sincs...


(nekem meg a krumplitol fajdul meg a sarkam... ;-) )

2013. júl. 2. 05:47
Írd meg,hogy miről szólt eddig az életed.Ne csak a történéseket,hanem a gondolataid alakulását is.Utána majd biztos kapsz valami irányt.
71. guzmi
2013. júl. 1. 23:11
Meleg allergia és nap allergia az kettő
70. guzmi (válaszként erre: 66. - Katykóca)
2013. júl. 1. 23:10
Várj csak majd ha 60 leszel visszasírod Te még ezt a "borzalmas " 40-et
2013. júl. 1. 14:53

Mobilklímája:DDD

Miért van akinek nincs allergiája?:DDD

2013. júl. 1. 14:52
Akkor neked is óriási nagy tortát küldök mindjárt:DD
67. a0c1361e44 (válaszként erre: 66. - Katykóca)
2013. júl. 1. 14:37

Mármint mije? Nekem van nap allergiám és kínlódok én is. Tele vagyok kiütéssel. Most csak ott, ahol ráadásként más allergiám is kínozna, mint pl. a fém allergia, ami a napszemüveg csavarjainál piszkál. Én úgy öltözök, hogy kevés helyen érjen a nap, így jelenleg a nyakam, a dekoltázsom és az arcom kiütéses.

Amit még lehet kipróbálni az a magas faktorszámú naptej. Én sajnos nem tudom magamra kenni, mert azokra is allergiás vagyok, de sokaknak segít.

Mobilklíma: sokat fogyaszt, de jó.


Én még azért éltetem magam:) Meg is ünnepeltünk hét végén.

2013. júl. 1. 14:03

Köszi, mindenkinek az optimista lelkesítést,és igyekszem megfogadni a tanácsaitokat :DDDD

Köszi Írisz ,bár nem volt akkora cécó,már nincs rajta mit örömködni...pénzt gyüjtöttem,mert tavaly egész nyárra sikerült az allergia egy új ágát kipróbálnom...melegallergiás voltam,ami annyit tett ,hogy tiszta kiütés lettem a teljes hátamon ,és a hajlatokban a melegtől..a bőrgyógyász annyit mondott ne menjen a napra,és melegre:D Ez nyáron nagyon praktikus volt..úgyhogy mielőtt újra jönne veszek egy mobilklímát,mert ettől kissé befordultam:DDD Tényleg van valakinek ilyenje??? Azért akarok mobilt ,mert hol a telken hol itthon vagyunk,és hurcolnám?!...

2013. júl. 1. 08:19

Katykóca! Boldog szülinapot így utólag:))))

Én tegnap töltöttem be ugyan ezt a kort, így egy csónakban evezünk:)


Én negyventől visszafelé számolok, mert 80 évet tervezek, de ettől még igyekszem jól érezni magamat. Olyan vagy mint a barátnőm, aki látszólag már minden cél nélkül éldegél, csak az érdekli, hogy kicserélteti az ablakot, a függönyt és semmi más. A munkáját elvégzi, de semmi affinitást nem érez már arra, hogy ő legyen a legjobb. Próbálja rám tukmálni ezt a habitust, mármint ezt most kicsit kiszíneztem, mert ő csak elmondja, hogyan kíméli meg magát a csalódásoktól. A háttérbe vonul, ami nekem egy kicsit sem tetszik. Mindig központi szerepet töltöttem be bármilyen társaságban és egyszerűen nem tudok hátrébb lépni, ami nem tudom, hogy jó e.

Miért ne lehetnék én a legjobb? Miért kellene egy nálam sokkal gyengébbet magam elé engedni? Persze ez nem azt jelenti, hogy eltiprok bárkit, hanem azt, hogy én még mindig hozom magam. Egész jó vagyok a munkámban, a kollégáim engem kedvelnek a legjobban, van férjem, aki oda van értem és van gyerekem, akinek én vagyok az egyetlen anyja. Milyen célok hiányoznak? Én hosszútávra tervezek, így célom, hogy néhány éven belül veszek egy balatoni házat, ahol majd nyugdíjas koromban várhatom az unokákat, illetve meg akarok tanulni egy csomó mindent, mert nem akarok nyugdíjas koromban unatkozni.

Én is csúnyább lettem, én is szélesebb lettem és én sem haladok úgy a korral, ahogy a fiatalok, de ezt nem magamba zuhanva szemlélem, hanem igyekszem ennek ellenére kihozni magamból a maximumot. Szebb már nem leszek, sőt! De igyekszem karbantartani magam (ápoltság, mozgás). A testem már nem lesz a régi sosem, de érdekes, hogy nem vagyok elégedetlen a jelenlegi alakommal sem. Persze időnként nyafogok a régi miatt, de hamar túllépek rajta.


Tedd félre ezt a depi szerű hangulatod és érezd jól magad! Te már megélted azt, amiért a fiatalok most görcsölnek és, hogy őszinte legyek, nekünk lehet könnyebb volt. Csak gondolj arra, hogy neked nem kellett görcsölni állás miatt, mert bementél az első ajtón és fel is vettek. A mostani fiataloknak ez sokkal nehezebb. Nekünk nem kellett taktikáznunk az ismerkedés miatt, mert voltak helyek, ahol ezt megtehettük, most sok fiatal virtuálisan próbál párt találni és a szórakozási lehetőségük elég korlátozott. És még sorolhatnám...

64. c6973617d3 (válaszként erre: 1. - Katykóca)
2013. júl. 1. 08:06
Mi ez a kérdés?,... tovább teljes gőzzel! :DDD
2013. jún. 30. 22:07
Fúú visszaolvasva ez megint szarul nézett ki:D
62. katykóca (válaszként erre: 59. - 7d5797ce0c)
2013. jún. 30. 22:03
köszi:D Lehet hogy most már tízből egy ember nem gondol leszbinek:D de tényleg vannak a nem barátkozós csajok....na azok sokan vannak itt,mert itt interaktívan lehet beszélgetni,és nem kell mellé adni a barátságot is...Mármint teljese ismeretlenül lehet teljesen más nézetű embereknek beszélgetni:D
2013. jún. 30. 22:02
Nekem mindig jó volt,főleg 35éves koromig,mert mindig fiatalabbnak éztek.Most viszont-negyven felett-olyan dolgokat kapok az élettől,amiért érdemes volt eljutni idáig.Élvezd,h bölcsebb vagy,a kinéeted alakod te formálod és az izmok ilyen korban már a nőkön is hamarabb meglátszanak:)Tényleg csak az marad,h élvezd az életet.
60. guzmi (válaszként erre: 58. - Katykóca)
2013. jún. 30. 21:51
Én sem vagyok az a ragadós barátnős típus de például jól helyre tudom tenni a lányom barátnőinek is a lelkét, szeretnek is jönni kicsit dumálni.
59. 7d5797ce0c (válaszként erre: 58. - Katykóca)
2013. jún. 30. 21:51
Megértettük!:DDD
58. katykóca (válaszként erre: 53. - Guzmi)
2013. jún. 30. 21:49
Nem vettem a szívemre:DDD És én nem vagyok senki barátnője..úgy értem...sose volt ilyenem.....túl fiú vagyok ehhez....:DDDMár úgy értem..sose voltam baris....okés ez hülyén jött le de mindegy..
57. guzmi (válaszként erre: 52. - Katykóca)
2013. jún. 30. 21:48
Lehet nekem az a jó, hogy a 20-as 30-as éveim nem voltak a kimondottan felhőtlen évek, nem is mennék vissza oda, ha ugyanazt kellene átélnem. Nekem most sokkal jobb. Furcsa. Nem?
56. 7d5797ce0c (válaszként erre: 54. - Guzmi)
2013. jún. 30. 21:47
Így igaz!Azt már csak élvezzük!:DDD
55. 7d5797ce0c (válaszként erre: 52. - Katykóca)
2013. jún. 30. 21:45
Nem is értem,hogy mi a problémád magaddal!Külsőddel semmi baj,hogy mi lesz még a következő negyven évben? Majd kiderül!
54. guzmi (válaszként erre: 51. - 7d5797ce0c)
2013. jún. 30. 21:45
Nem is kell,az első negyvenet éppen eleget kellett tervezgetni, gyerekek, otthon alapítás, a másodikat hagyjuk csak megtörténni.
53. guzmi (válaszként erre: 49. - Katykóca)
2013. jún. 30. 21:43
Csak vicceltem a sápítozással, gatyába ráználak csak lennél az én barátnőm:))
2013. jún. 30. 21:43
Naa azt nézegetni hogy mennyire sikeres voltam a huszasokban nem kívánom:DDD Inkább az feszélyez,hogy már semmi célt nem látok a negyvenesekben,ötvenesekben etc...
51. 7d5797ce0c (válaszként erre: 49. - Katykóca)
2013. jún. 30. 21:42
Én például bele sem merek gondolni,hogy mi lesz a következő negyven évben!:))
50. 7d5797ce0c (válaszként erre: 48. - Guzmi)
2013. jún. 30. 21:40
Az már nagyon régen volt!Én nem tudom magam elképzelniCukrászdába,kosztümbe...!:DDD
2013. jún. 30. 21:39
Basszus akkor tényleg"SÁPÍTOZOK" abba is hagyom,hisz okom nincs rá:D ...éés hogy mi a gáz az önértékelésemmel?? Hát ez az:DDD Hogy ki nem állhatom magam.... de az okát nem is tudom:D Csak nehezem kezelem ...föleg a következő negyven kilátását...errre szólt a kérdés,hogy ki mit tud tervezni negyvenen túl,mert én semmit....ami értelmes lenne..
48. guzmi (válaszként erre: 45. - 7d5797ce0c)
2013. jún. 30. 21:38
Erre vannak a fényképek, videók, már a húszas éveinkről:)
47. 7d5797ce0c (válaszként erre: 46. - Guzmi)
2013. jún. 30. 21:37
Én nem is szeretnék ilyen lenni!:))
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook