Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A lindynette 20-at a menstruációd első vagy utolsó napján veszed be? fórum

A lindynette 20-at a menstruációd első vagy utolsó napján veszed be? (tudásbázis kérdés)


2008. szept. 21. 19:07
hali! én 11napja szedem a lindynette20at de csak a mensesem 4.najától mert azt mondta a doki hogy ne várjak akkor már mégegy ciklusig,még 7 tabi van hátra..,de így mikortól vok védett?? rendesen szedem minden reggel ugyanakkor pontban..
2008. szept. 1. 20:00
Nincsen beleírva a használati útmutatóba? Minden gyógyszerhez komoly utasításokat szoktak mellékelni.
2008. júl. 6. 17:36

HAvi vérzés 1. napja


HA szeded, akkor nyílván elolvasod a dobozban levő irományt az gyönyörűen leír mindent( ha a doki nem beszél:)


Itt a hoxa.hu-n pedig kb 3 ilyen fórum van már, pl:

"Tudásbázis - Használ valaki Lindynette 20 fogamzásgátlót? Mi a tapasztalatotok?"

2008. júl. 6. 17:30
ÉN anno az elsőn vettem be.Szinte minden gyógyszert így kell elkezdeni szedni, mert ha az utolsón veszed be tuti kell várni egy hónapot, az én dokim azt mondta h ha elsőn veszem be nem kell várni semmit, mert azt a ciklust már védi, mert akkor amikor megjön, akkor kezdödik a következő ciklus és kezdödik el a következő petesejt "élete". Tehát azt már nem engedi a gyógyszer megérni.
2008. júl. 6. 17:21
Nekem az egyik doki azt mondja ,h az első a másik meg azt ,h az utolsón vegyem be. Na akkor most hogy van?
2008. júl. 6. 17:20
A lindynette 20-at a menstruációd első vagy utolsó napján veszed be?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook