Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A lélekkel együtt borul a test fórum

A lélekkel együtt borul a test (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2009. jan. 19. 02:27
a Pax TV egyik sorozata a keleti vallásokról szól. Sok okos gondolat volt benne erről a témáról is.
2008. dec. 29. 04:53
.. fordítva is igaz..
2008. dec. 29. 04:46
Lenni vagy nem lenni, ez itt a kérdés - ami az emberiség jövőjét illeti
2008. dec. 28. 16:45
Sajnos, egyre súlyosaabb a környezeteszennyezés.
11. winny
2008. szept. 29. 19:55

Kivűl-belül egyensúly!

Akkor nem kell gyógyszer!

2008. márc. 3. 00:34
Ez nekem is meggyőződésem hogy igaz.
2008. márc. 2. 23:47
Ez tényleg így van. A betegségek nagy része lelki eredetű.
2008. márc. 2. 23:35
Így-így.
2008. márc. 2. 21:39
A testet csak a lélekkel együtt szabadna gyógyítani...hiszen a mondás is így tartja:ép testben ép lélek!De:nem ép testben épphogy élek....
6. Zizisicc (válaszként erre: 5. - 3b4055e2b2)
2008. márc. 2. 21:33
Egyetértek Veled!
2006. aug. 12. 12:14
Kapható jó néhány könyv ebben a témában.Ott nagyon jól és értelmezhetően leirják a fizikai test betegségeinek lelki hátterét.Én ezekből a könyvekből meritettem tudást és a saját akaratomból tapasztalatokat.Ha valaki mélyen Önmagába mer nézni akkor megtalálja problémájának gyökerét és változtathat rajta.Én igy gyógyítom magam és 98%-ban müködik!
2006. aug. 11. 12:49
Nálam most sajnos egy ideje lelki problémáim vannak.Ez kivételesen centikbe vehető észre.A súlyomon alig észrevehető de a napokban nadrágot próbáltam és a 36 is lötyögött.Valahol jó,de...tudom ,hogy ez nem egészséges fogyás!
3. Droma (válaszként erre: 2. - Eee466847e)
2006. aug. 11. 10:15

Nem is mondta senki hogy csak és kizárólag lelki oka lehet pl az allergiának.

Szerintem van a cikkben leirt dolgokban igazság.

Viszont azzal én is egyet értek hogy az embereknek sokkal jobban oda kellene figyelni a környezetükre.

2006. aug. 11. 09:29
Saját tapasztalatom: 40 év óta allergiás vagyok a parlagfű és feketeüröm virágporra. Eddigi életem során voltak ugyan lelkiproblémáim, de boldogan mondhatom, hogy az utolsó 25 évben semmi ilyen problémával nem küszködtem. Annál inkább az allergiával. Minden évben pontosan aug.2-án elkezdődik és okt. 2-ig tart. Nem élek stresszben, nem vagyok boldogtalan, nem félek semmitől, sőt,kiegyensúyozott, boldog családi életet élek, ennek ellenére minden évben előjön. Fiam 23 éves, 2 éves kora óta szinte mindenre allergiás. A világ bizonyos helyein a fenti időszakban nem volt kutya bajom sem. Ott nagy súlyt fektetnek a gyomok írtására. Nem az emberek immunrendszerében, vagy lelkében van a hiba, legalábbis teljesen nem lehet erre fogni. A környezetünket kellene végre megóvni, a természetet kímélni, mert hamarosan beborít bennünket a szemét.Mamácska
2006. aug. 7. 19:53
Nem újdonság, hogy a test megbetegedésének lelki okai is lehetnek, beleértve az allergiát is. Mégis az orvos-beteg találkozók szűkös ideje, az önmagunkba nézés kellemetlensége miatt ritkán kezelik együtt a testi tüneteket a lélek problémáival.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook