Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A legjobb koncertek amin ott voltál ! fórum

A legjobb koncertek amin ott voltál ! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. ápr. 16. 15:08
Tankcsapda, Fürgeróka, Csorda
2008. ápr. 10. 14:43
Tool koncert Bécsben, és Prodigy a Szigeten. A nagy álmom nekem is a Red Hot Chili Peppers :)
2008. ápr. 10. 12:57
David Bowie a szigeten,meg a sportcsarnokban:))
2008. ápr. 9. 16:48
ROLLING STONES!!!!!!!!!!!
2008. ápr. 9. 14:43

Red Hot Chili Peppers koncerten voltam tavaly Lengyelországban,egy álmom vált valóra, mikor élőben láttam/hallottam őket.:)

Depeche Mode, Ákos szintén szép emlékek. Az aktuális most pedig Lenny Kravitz koncertje júliusban, már megvan a jegyem.:)

2008. ápr. 6. 10:29

Shakira nagyon kellemes csalodas volt, magamtol nem mentem volna el, de megerte

Gimiben mindent elveztem, volt Hobo, Deak Bill, Vhk, Kispal, ez utobbit mar inkabb kihagyom

2008. ápr. 6. 10:16
Nashville Teens még tini koromban, és Andrea Bocelli no meg az utolsó Illés koncert nagymama koromban.
2008. ápr. 6. 09:46

Nem vagyok nagy koncertre járó. De volt két nagyon jó koncert, amit volt szerencsém látni. Az egyik Michael Jackson volt. A pasitól égnek áll a hajam, de a zenéjét szeretem. A koncert pedig nagyon profi volt szerintem... A Csúcs viszont George Michael volt!

És Veszprémben voltunk egyszer Hungária koncerten. Fergeteges volt a hangulat!!!

2008. ápr. 6. 09:37

1.Osibisa

2.Queen

3.Saragossa Band

4.Gombay Dance Band

5.Urriah Heep

6.Scorpions

7.Dave Dee & Tremelos

8.Iron Maiden

Az Osibisa volt a legjobb,a második számtól kezdve mindenki a padok tetején táncolt,köztük a tesómmal,aki azt se tudta mi az az Osibisa

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook