Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A képen látható kutyus milyen keverék? fórum

A képen látható kutyus milyen keverék? (beszélgetős fórum)


2012. febr. 27. 10:38
Szerintem hosszúszőrű vizsla tuti van benne.
8. Lencsy (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2012. febr. 26. 13:55
Biztos ,hogy van benne egy jó nagy adag schnauzer és valamilyen terries is. Nekem fajtiszta közép schnauzerem van és mikor megnő a szőre pont így néz ki ,annyi különbséggel, hogy szürke :)
2012. febr. 26. 11:48
Ez egy nagyon keverék kutya, nem két fajta keveréke hanem jóval többé. Valamilyen schnaci vagy terrier van benne az biztos, ezenkívül valamilyen vadász kutya is. Menhelyeken nézz körül tuti találsz ilyen kis Benjit.
2012. febr. 26. 10:00
Nagyon köszönöm a válaszokat :) Ő is menhelyi kutyus volt, csak sajnos már későn néztem a menhely honlapját, mert már örökbefogadták azóta. Mi is menhelyről szeretnénk kihozni, már sokat átnéztünk de nincs ilyen. Persze más is szóba jöhet, csak mióta megláttuk ezt a kis cukipofát, beleszerettünk! :)
2012. febr. 26. 09:45
Szerintem valami terrier és retriever. De nagyon cukipofa!!!! :)
2012. febr. 26. 09:45

talán drótszőrű magyar vizsla és labradorra / retrieverre tippelnék. nézd meg az én képeimet, mi most fogadtunk egy ilyen kislány kutyust örökbe. édes pofa, imádjuk, nagyon jó természetű kislány.

mindenképpen menhelyen nézz körül, nekik nagyon fontos, hogy örökbefogadják őket, különben elaltatják őket :(

sok sikert a keresgéléshez! ha segítségre van szükséged keress privátban.

2012. febr. 26. 09:44
Talán valamilyen pásztorkutya is van benne meg tán snauzer,mindenesetre nagyon szép!!
2012. febr. 26. 09:42

Szőrminőség alapján schnauzer, szín és testforma alapján arany retriever.

De lehet, hogy már a nagyszülők is keverékek voltak.

Távoli rokonok között terrier is lehet, de pásztorkutya is.

2012. febr. 26. 09:37

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni, hogy a képen látható kutyuska milyen keverék? Eddig senki nem tudta megmondani, de ilyen kutyust szeretnék, de úgy nehéz elindulni, hogy nem tudjuk milyen :) felraktam a képeim közé a képet. Ha valaki tudja hogy hol szerezhetnénk ilyen kutyust kérem írjon!


Előre is köszi! Zsu

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook