Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A ház fele az enyém, a másik a páromé. Ő beengedné, én nem... fórum

A ház fele az enyém, a másik a páromé. Ő beengedné, én nem... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2015. aug. 23. 08:46
Köszi az eddigiek, akkor leírom a szitut. Páromnak van egy bátyja, annak pedig munkásai. Már kb 1 hónapja ide jár a bátyja munka után zenélni, mert a párom csinálja neki a zenét. Ez newm is lenne gond hiszen jóban vagyok a bátyjával. A bökkenő az, hogy jönnek vele együtt a munkásai is. Ez magában is kellemetlen, mert ismeretlen emberek ücsörögnek, kérnek kávét, szívják az ÉN cigimet az ÉN házamban. De ezen túlsiklottam egészen addig, míg az egyik munkás nem kezdett el velem alpári módon beszéli és sértegetni. Ezek után én megmondtam a páromnak és a sógoromnak is, hogy itt nem kívános személy az a bizonyos munkás és nem szeretném ha mégegyszer itt látnám. A párom beengedné, mert nem akar veszekedést. Sajnos sokat nem ért soha az én szavam... Ezért kérdezem, ha esetleg mégiscsak jönne az a személy, akkor milyen jogaim vannak!?
6. viva70 (válaszként erre: 2. - Dad7fdd2d7)
2015. aug. 23. 08:39
A konkrét szituáció ismerete nélkül nehéz erre jó választ adni. De, hiába is adnánk, ezt nektek kettőtöknek kell egymás között lerendezni.
5. Panna.33 (válaszként erre: 2. - Dad7fdd2d7)
2015. aug. 23. 08:32
Ha te nem engednéd be, ő meg szarik rá, akkor megoldva, hiszen egy "Nem" szavazat, meg egy "tartózkodom" szavaztat az érvényes "nem" eredmény.
2015. aug. 23. 06:45
Szerintem ez attól függ milyen az a valaki. Ha pl egy körözött bűnöző akkor természetesen a válasz, hogy nem engedném be, vagy ha alkesz öccs evagy bátyja vagy ilyesmi. De ha nem jelent potenciálisan veszélyt rátok vagy az anyagiakra akkor kompromisszumot kell kötni. Gondold tovább a ház fele az övé, akkor az "Ő részébe" beengedheti. Melyik az ő része? Hát ez az. Folyamatos elmérgesedő feszkó. Ez senkinek nem hiányzik.
2015. aug. 23. 06:44

beengedné? vagys ,hogy ott aludjon?


megteheti,de akkor a saját szobájába vigye.


addig mig nincs kialakitva,hogy ez az enyém,ez a tiéd ,még időbe meg kell beszélni.


vannak olyan emberek akit,ha beengedsz ,nem biztos ,hogy meg is tudsz szabadulni később tőle,főleg ha nincs is lakása.


nagyon megfontoltnak és óvatosnak kell lenni.


itt szerintem egy összeveszés utáni,hirtelen ötlet a férjedé!

2015. aug. 23. 05:00
Tehát mi van olyankor ha a ház 50% az enyém, a többi a páromé. Egy bizonyos személyt én nem engednék be a házba, a párom viszont azon a véleményen van hogy sz@rik rá. Tehát ő beengedné. Ilyenkor mi van?
2015. aug. 23. 04:59
A ház fele az enyém, a másik a páromé. Ő beengedné, én nem?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook