Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem már nem szeret? fórum

A férjem már nem szeret? (beszélgetős fórum)


2021. nov. 30. 10:53
Sziasztok, igen ez egy érdekes kérdés szerintem a kapcsolatokban,hogy például egymás mobiljában mennyire lehet szörfölni.. nekem exem sose mutatta meg a telóját,és mindig lezárta. Én magamból indultam ki,mivel ő meg feltudta oldani az én telómat és akármikor belenézhetett,mert nekem nem volt semmi titkolnivalóm előtte,szóval gyanús volt,hogy ő még másokkal is elcsetelgett mögöttem. Legalábbis gyakran így éreztem, de ez már nem derül ki mivel ex. De sztem ha egy pali/vagy csaj elkezd furán viselkedni,reagálni olyan dolgokra, amik addig természetesek voltak, hát..semmiképp sem jó.
2021. nov. 30. 10:08

Kedves FI!


Mi újság? Sikerült biztosra jutnod?

21. c9155193c4 (válaszként erre: 19. - Semleges)
2021. nov. 30. 09:44
Ebben igazad van. Nem lehet feltételezésekre alapozni. Joga van elvenni és tudnia, mert ő a férje.
2021. nov. 30. 09:24
Akkor keres mást aki szeret :)
19. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 14. 12:58
Amikor fürdik vagy alszik, nézd meg a telóját. Csak leteszi 5-10 percre, vagy nem adja ki a kezéből?
18. semleges (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2021. okt. 14. 12:53
Azért még ne hagyja el, de járjon utána, én ezt tenném.
17. semleges (válaszként erre: 5. - Dominós)
2021. okt. 14. 12:52
Megnyugtattad:) Most már nem fog beleőrülni.
2021. okt. 14. 12:51

Én azt gondolom erről, hogy ha már felmerült a gyanú, az nem hiába és sok esetben már nem csak gyanú.

Az sem jelent semmit, hogy az emailekben nincs gyanús. Nyilván nem a saját igazi nevén írogat és levelezget ha elővigyázatos és nem akar lebukni. Tudod te hány emailt lehet csinálni és pár perc alatt és nem saját néven? Bárki regisztrálhat Kovács Béla stb. néven. Aki titokban akar járni az könnyen megtalálja a lehetőséget az internet világában. Főleg leleményesek a házasságtörők és félrekacsintók.

Hogy a kérdésedre is válaszoljak, azért még szerethet téged a férjed.

2021. okt. 14. 12:06
Nem értem hogy a többség milyen aljas ,bizonyíték nélkül vádaskodik ! Se a telefonom se a gépem nincs levédve ,a feleségem mégsem kíváncsiskodik ! Nálatok a bizalom az smafu !
14. temmp
2021. júl. 23. 14:57
Telefonálgat is otthonról?
13. liliom10 (válaszként erre: 11. - Fhrozina)
2021. júl. 17. 14:35

A legtöbb férj csak kalandozgatni akar, esze ágában sincs elválni. Mikor lebukik, az esetek 2/3-a azért végződik válással, mert a feleségek többé nem bíznak meg bennük.

Valamelyik dokumentumfilmben egy magánnyomozó azt mondta, hogy ha egy feleség gyanakszik, hogy megcsalja a férje, az 80%-ban igaz is.

12. liliom10 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 17. 14:30
Már nem kellene titokban ! Azt írtam,hogy mondd meg neki, mutassa meg a levelezését ! Akkor mondd, mikor épp telefonált vagy írt, és megkérdezed, kinek, ő pedig megint azt mondta, hogy a kollégájának !
2021. júl. 17. 13:35
Én is így jártam kedves FI, és igen, egy kolleganőjével összejött és elváltunk. Ha veled is ez történik, sok erőt kívánok, én majdnem belebolondultam. És ha adhatok egy fontos tanácsot, ilyen szitukban mindig a nők döntenek. ha tényleg igaz hogy megcsal, nem biztos, az nem egyenlő azzal, hogy ki akar repülni a családi fészekből. S ha nem akar, neked kell kipenderítened. Sok sikert.
10. andi6020 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 17. 11:39

Állj elé, és mondd meg neki, hogy mutassa meg a telefont és kész. Nincs apelláta.

Legyél határozott és céltudatos.

2021. júl. 17. 11:35

Csak az a baj,hogy nem rakja ki a telóját és nem tudok belenézni.Azért a mailjait megnéztem már.Abban nincs semmi gyanús.


A bunkó hozzászólásoktól légyszi kíméljetek meg.

Köszönöm.

8. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 17. 11:13
Nekem volt így egy barátnőm a férjével. Esténként a párna alá tette a telóját. Belenézett. Aznap már nem kellett hazamennie a férjének. Elváltak!
7. Bichi (válaszként erre: 6. - Liliom10)
2021. júl. 17. 10:49

Hát én már csak azért sem mutatnám meg, függetlenül attól, hogy kivel levelezek. Igaz, az én telefonomat simán feloldja a férjem, és el sem viszem magammal, de ha csak úgy jönne, hogy ő meg akarja nézni, hogy kivel és miről levelezek, hát attól eléggé kiakadnék, az tuti...

Persze ha gyanakodnék én is simán belenéznék az övébe, de erről nem kell tudnia, mert ahogy a nagy öregek mondták, "a bizalom jó, az ellenőrzés még jobb" :)

6. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 16. 22:25
Munkaügyben a kollégájával... ezért nem teszi ki a telefont az asztalra. Persze, hogy gyanús ! Látod, hogy írogat ? Aztán elteszi a telefont ? Mondd meg neki, hogy mutassa meg a levelezését ! A mait is, és a többit is, amire csak kíváncsi vagy ! Ha nem teszi, egyértelmű, hogy hazudik.
2021. júl. 16. 22:06
Ne őrülj bele a bizonytalanságba. Biztos nővel levelez. Egyértelmű. Erotikus, szexuális tartalmakat írogat.
2021. júl. 16. 18:38
Lehet.
2021. júl. 16. 18:32
Ha megőrülsz, előbb elhagy.
2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 16. 17:14
Ha nem bízol meg a férjedben, akkor hagyd el!
2021. júl. 16. 16:39
Véletlenül vettem észre,hogy a férjem valakivel levelezget,cseveg.A telefonját mindig kirakta az asztalra,ha hazajött...de már egy ideje nem.Megkérdeztem,hogy kivel írogat,de azt mondta,hogy munkaügyben a kollégájával.Lassan megőrülök,hogy bizonytalanságban vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook