Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A férfiak is sírnak néha.... fórum

A férfiak is sírnak néha.... (beszélgetős fórum)


1 2
22. lilimia (válaszként erre: 21. - Humor Helga)
2008. dec. 2. 23:21

Én is nehezen várom ki mire odaadhatom, de erős vagyok :D

Ma majdnem odaadtam a barátnőmnek a karácsonyi ajándékát. Nagyimmal is így jártam... De csak majdnem adtam oda :D

21. Humor Helga (válaszként erre: 19. - Lilimia)
2008. dec. 2. 23:18

hmm...háát én is előbb ajándékozó típus vok de csak azért mert nem bírom kivárni míg végre oda nem adhatom:DDDD


a címhez visszatérve egész sok pasit láttam már sírni...ahhoz képest h egész fiatalka vok:D

2008. dec. 2. 23:08
Lehetne ez egy olyan fórum, ahol kibeszéljük, és szidjuk az urainkat :D
19. lilimia (válaszként erre: 9. - 82cad50328)
2008. dec. 2. 23:05

Én rendszeresen márciusban kapok szülinapi ajándékot, vagy áprilisban, attól függ hogy mikor jut eszébe hogy lesz szülinapom, és akkor rögtön ide is adja, hogy ne felejtse el ideadni...

Grrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!! Az ilyenektől fel tudok robbanni!

Mi olyan nehéz abban hogy néhány dátumot megjegyezzenek????

18. Ymanie
2008. dec. 2. 22:35

Az én párom akkor szokott(ritkán)sírni,ha kicsit piás,és eszébe jut az apja,aki már 6és fél éve meghalt.

Egyszer volt,hogy a sógorom nálunk volt,és kicsit többet ittak,mint kellene.Akkor mindketten elkezdték siratni az apjukat.Tudom,hogy nem szép.de majdnem elnevettem magam,mikor láttam a két meglett hapsit részegen egymásba borulva bőgni.Szomorú,de kicsit viccesen jött le.....

2008. dec. 2. 22:31

Nekem is el felejtette egyszer a szüli napomat,ráadásul pofátlan módon adta elő a dolgot!

Szóval:aznap reggel fekszünk az ágyban,egyszer csak be kapcsol a telefonja emlékeztetője,majd kissé csodálkozva közli:ja,boldog szülinapot!

Az volt az első és utolsó ilyen alkalom!

Nagyon meg bántódtam,ki tudja hány ilyen emlékeztető útján tartotta fejben a közös dátumainkat!

Észre is vehette rajtam,mert egész nap a kedvemet leste,és este be állított a kedvenc virágommal!

Na nem mintha számított volna akkor már!

Egyébként sírni sosem láttam,akkor sem mikor meg születet a lánya,de akkor sem mikor meg tudta hogy meg halt az apja,aki ráadásul öngyilkos lett!

Ő ilyen magában őrlődő típus!Szerintem ez a leg rosszabb!

16. Gabriellaxp (válaszként erre: 12. - Mama_gold)
2008. dec. 2. 22:17
Ehhez nem lehet hozzáedződni!!! Nem szabad hagyni, volt részem nekem is abban, hogy elfelejtette a szülinapom pl. nem szóltam jött az övé, nem vettem semmit, még csak meg sem húztam a fülét.Úgy tettem mintha nem is tudnám milyen nap van. Erre elkezdte emlegetni, hogy ma van a szülinapja. Aztán lazán odaszóltam neki, hogy nekem is volt szülinapom.
2008. dec. 2. 22:15

Teljesen kész :)))

Én kb. hetekig nem tudtam ilyen esetek után magamhoz térni...

A válasz: nem a dátum a fontos... Ez az a pont amikor már sírni sem tudok, inkább röhögök :)))

Persze kínomban :)))

Én mindig azt hittem, hogy csak az én darlingom ekkora bunkó (bocsánat mindenkitől)

Éjike: mondjak valamit... apukám egyszer vitatkozni kezdett velem, hogy melyik évben születtem, persze Ő mondta, a rossz évet jaaaaa és én egyke vagyok szóval nem a Te eseted nem durva :)))


komolyan, jó kedvem lett pedig nem vidám a téma...


:)

2008. dec. 2. 22:07
Mondjuk,ez még elmegy,de mikor összekeveri a két gyerek születési dátumát,az egy kicsit durva.Ha ő szült volna,egy életre megjegyezné
13. mama_gold (válaszként erre: 11. - Dorcilla)
2008. dec. 2. 22:06
sírok én helyette is eleget:-((
12. mama_gold (válaszként erre: 10. - Dorcilla)
2008. dec. 2. 22:06

Ó, ehhez már rég hozzáedződtem.

Nincs házasságiévforduló, nincs karácsony, nincs szilveszter, se húsvét.

Na, szülinap azért van csak, mert Valentin-napon születtem:-D egyébként biztosan az is feledésbe merülne:-)


Szerintem ezt nem is lehet megérteni.

2008. dec. 2. 22:03
ezért inkább én sírok...
10. dorcilla (válaszként erre: 9. - 82cad50328)
2008. dec. 2. 22:02

:))))

Én azt hittem csak nálunk van ez így...

Szóval, hogy a dátumok nem igazán mennek.

Egyébként ezt soha nem fogom megérteni...

9. 82cad50328 (válaszként erre: 8. - Lilimia)
2008. dec. 2. 22:00
Azt nekem is gyakran elfelejti. Akkor borultam ki, mikor 2 éve a szülinapomat felejtette el.
8. lilimia (válaszként erre: 7. - Mama_gold)
2008. dec. 2. 21:56

Alapjáraton szerencsém van vele, de ma elfelejtette az évfordulónkat, és elment a haverjaival...

Szóval elkezdtem befűteni a kisszobát...:)

7. mama_gold (válaszként erre: 5. - Lilimia)
2008. dec. 2. 21:55

Akkor te egy nagyon szerencsés nő vagy:-DD


Engem inkább kinevet, ha ki vagyok borulva:-S

6. Gabriellaxp (válaszként erre: 1. - Ymanie)
2008. dec. 2. 21:50
Én egyszer láttam, az öreg németjkutyáját siratta, mikor búcsúzott tőle, menthetetlen volt.
2008. dec. 2. 21:50

Amikor nagyon beteg vagyok, vagy nagyon kiborulok akkor a párom velem sír.

Szerintem nagy ajándék tőle :)

2008. dec. 2. 21:50
magány és beteljesületlen szerelem
3. dorcilla (válaszként erre: 2. - Mama_gold)
2008. dec. 2. 21:49
detto
2008. dec. 2. 21:48

Ritka esemény. Én nem sokszor láttam.

Haláleset kapcsán, ill. ha elhagyta a szeretett nő.

2008. dec. 2. 21:47
Láttál már férfit sírni?Mi oka volt rá?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook