Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A férfiak is sírnak néha.... fórum

A férfiak is sírnak néha.... (beszélgetős fórum)


1 2
52. 3a92f8d690 (válaszként erre: 49. - Asszonyka)
2009. febr. 5. 21:32
naaaaaaa elpuszúlt szegényke ha már családtagnak számított egyébként a párom nem iszik és láttam már sírni ha nagyon kis gonosz vagyok néha nem vagyok annyira romantikus típus és úgy látom a 13 évünk alatt sikerült nagyon megváltoztatnom pedig milyen kis lelkis volt régebben:-)
2009. febr. 5. 21:27
Igen,és nincs is azzal semmi baj,nem tartom gyengeségnek.
50. asszonyka (válaszként erre: 49. - Asszonyka)
2009. jan. 25. 20:41
Hat most en sirhatnek! Most hivott a parom Erdelybol ahova penteken utazott a csaladjahoz[testvereihez,anyjahoz].Unnepi ebedet rendezett az anyosom neki mivel felevente talalkoznak,mert kozben a draga gyermeke kulfoldon dolgozik.Hat beremekelt a kedves parom!!!Berugott es osszeveszett a noverevel es annak csaladjaval.Termeszetesen elvarta tolem hogy igazat adjak neki.Mondtam hogy mivel nemvoltam ott en nemtudok mit mondani hogy jol tette e vagy sem.Persze most o dul-ful es bejelentette hogy holnaputan hazajon mert elege volt az egeszbol.Milyen jo ha nemtetszik az egyik helyen megyek a masikra.Bezzeg en ezt nemtehetem.
2009. jan. 25. 19:41
Sajnos csatlakozom az elottem szolokhoz.En mar lattam ugyan sirni a paromat reszegen amikor a halott apjarol meselt.Lattam a ket nagyfiamat amikor megdoglott a 10 eve csaladtagnak szamito palotapincsi kutyusunk.Sajnos azonban a hibak amiket felsoroltatok nalunk is elofordul es mivel 3 ferfi el a csaladban hatvanyozottan jelentkezik.
2009. jan. 25. 19:02
Három éve járunk a párommal és ezalatt természetessé vát,hogy néha rám jön a sirógörcs és ő megvigasztal,de még egyetlen olyan helyzet sem fordult elő,hogy ő sirjon.Sohasem láttam még sirni.
2008. dec. 29. 15:44
Nálunk az öcsém sírt valamelyik nap....
2008. dec. 8. 01:06
Remélem. Mert szeretném látni Mr Pökhendit, amikor zokog.
45. genlips (válaszként erre: 32. - Ymanie)
2008. dec. 7. 21:26

elvileg :) szüleim beszélték, hogy így meg úgy, a Früstück Pisti lesz a férjem

én nem emlékszem semmire! és megkérdezném, ő emlékszik-e valamire... mert kész rejtély számomra

44. lilimia (válaszként erre: 43. - Mama_gold)
2008. dec. 7. 20:43
Kitartást!!!!!!!!!!
43. mama_gold (válaszként erre: 42. - Lilimia)
2008. dec. 7. 20:41
ezen dolgozom....
42. lilimia (válaszként erre: 41. - Mama_gold)
2008. dec. 6. 21:24
Ha valami nem jó akkor lépni kell... :/
41. mama_gold (válaszként erre: 40. - Lilimia)
2008. dec. 6. 21:14

Én már belefásultam:-( Se türelmem, se energiám nincs hozzá, hogy idomítsam őket. Feladtam!


Csak éljem túl addig, amíg lépni tudok... az idegeim már nem a régiek:-S Pedig csinosnak, fiatalnak mondanak és nem értik miért nem kezdek új életet, nem olyan könnyű 7-8 év anyagi, erkölcsi befektetését kidobni az ablakon.

40. lilimia (válaszként erre: 39. - Mama_gold)
2008. dec. 4. 18:25

Hát én baromira kemény és erős személyiség vagyok. És nem veszek magamra ilyen dolgokat, csak látszólag. Magamban röhögök rajta, de előtte persze mérgesnek, és csalódottnak mutatom magam :P


Édesanyám megtanította hogy felesleges idegeskedni rajta, ki kell használnunk hogy nők vagyunk, és hogy képesek vagyunk a férfiakat feltűnésmentesen is irányítani, ha elég ügyesek, kreatívak, és huncutok vagyunk :)


A családunkban minden asszony csak annyit mondd: "Egy hibájuk van ezeknek, az hogy férfinak születtek."


Ezzel lerendezem, és a barátnőimmel, meg anyummal jót nevetünk az egészen.


Mondjuk az azért tényleg kiverte a biztosítékot amikor nemrég kiderült hogy 60ezret elbaszott kólára, cigire, pizzára, stb...

Azóta kézhez kapom a fizetését, mindenről blokkot kell hoznia, és ha hiány van a műhelyes pénzből kell pótolnia...


Szóval szerintem kellő szigorral, határozottsággal, és némi színészi vénával remekül idomíthatóak :D

39. mama_gold (válaszként erre: 38. - Lilimia)
2008. dec. 4. 18:16

Háát, kísértetiesen hasonlítanak egymásra:-S


Hogy csinálod, hogy még mindig együtt vagytok???


Én már nem túl jól bírom, egyre nehezebb. Rajta kívül még 3 fiúgyermek is van itthon, hasonló beállítottsággal:-(( Időnként az őrületbe kergetnek és nem értik miért van mindig rossz kedvem, miért sírok sokat és miért kiabálok, csapkodok magam körül:-o

38. lilimia (válaszként erre: 35. - Mama_gold)
2008. dec. 4. 18:13

Két kedvencem sztorim van drága párommal kapcsolatban:


1. miután költöztünk volt 3 doboz amit le kellett volna vinne a pincébe. Minden nap kétszer kértem. 1 hétig semmi. Utána a folyosó közepén végigraktam a 3 dobozt. 1 héten át átlépte mindig. Utána az ajtót barikádoztam el vele. Mindig szépen odébbpakolta...A 3. hét végén ült a konyhában a haverjával, én meg megfogtam az egyik dobozt és hozzávágtam és rákiabáltam hogy most azonnal leviszed őket! Erre ő: De miért így kell mondani? Én: 3 hete könyörgöm hogy vidd le!!! Ő: Jaaa elfelejtettem...


2. Fél év után megelégeltem hogy a szennyest mindig a fotelbe dobta le. Kérdeztem, hogy lehetne e hogy a szennyesládába dobja, mert elegem van belőle hogy a tiszta ruhák közé is lazán bedobja. Erre mondja hogy ha lenne szennyesládánk biztos lehetsz benne hogy oda raknám. Erre én: Ádám...Van szennyesládánk, a fürdőszobában, a mosógép, és a vízcsap között, az a nagy drapp színű láda... Ő: Jaaaa...Nem vettem észre...

2008. dec. 4. 18:03
igen. Föleg, ha csinálnak vmi örültséget és mi szakítani akarunk. Még sírnak is akkor, hogy megbocsássunk.
2008. dec. 4. 17:57
persze hogy tud sírni!főleg ha részeg és bűntudata van valami miatt!na én ilyenkor minden szarságot megtudok.néha kihagynám főleg a kurvákat!
35. mama_gold (válaszként erre: 34. - Lilimia)
2008. dec. 4. 17:57

persze, hogy csinál, meg ezen kívül még egy rakás hülyeséget, amitől őszülök rendesen:-)

erre mondtam, hgy kisregény készülhetne belőle:-S


Pl. becigizik az előszobába (kertes házban lakunk és ahogy belépünk a bejáraton, egy előszoba van, ami nekünk a gépszoba, ott számítógépeznek a gyerekek + a férjem) és közben kinyitja a bejárati ajtót, ahonnan jön be az épp aktuális külső hőmérséklet. Na most ilyentájt mikor 0 fok is van, nagyon kellemes. Nem is beszélek arról, hogy a gyerekek meg szívják a cigifüstöt, na az a halálom, de őt nem zavarja, ezért pedig sírhatna, hogy az egészségüket tönkreteszi...

Még jó, hogy az én gépem a hálóban van.

2008. dec. 4. 17:52

A ti párotok is csinál olyat hogy az üres edényt, vagy flakont visszarakja a hűtőbe?

Én ettől agyfaszt tudok kapni...

33. lilimia (válaszként erre: 27. - Mama_gold)
2008. dec. 4. 17:51
Szerintem van hely egy kisregénynek :D
32. Ymanie (válaszként erre: 30. - Genlips)
2008. dec. 4. 17:48

:)


első szerelem?

31. mandella (válaszként erre: 30. - Genlips)
2008. dec. 4. 17:40
:-)
30. genlips (válaszként erre: 29. - Mandella)
2008. dec. 4. 17:37

hát akkor azt kérdezd meg, hogy náthás-e :)


én akkor láttam először, amikor eszébe jutott, hogy a felesége hogy tolt ki vele (válás)

meg még egy de azt nem mondom el :P :))

ja meg a Frühstück Pisti az óvodában :))) (jajj, ha találkozhatnék vele újra...)

2008. dec. 4. 17:27

vkinek volt már olyan, hogy szex közben sírt a pasi?


a múltkor asszem, nekem úgy tűnt, de nem mertem rákérdezni (utána kiment, és kifújta az orrát, de lehet, hogy csak náthás, nem tudom)

28. Ymanie
2008. dec. 4. 17:23
na nehogy már ez a fórum is meghaljon!!!!hol vagytok lányok?
27. mama_gold (válaszként erre: 26. - Lilimia)
2008. dec. 4. 16:28
Hú, én arról kisregényt tudnék írni:-S
26. lilimia (válaszként erre: 24. - Ymanie)
2008. dec. 2. 23:33

:D


Kezdhetnénk a rossztulajdonságaikkal vagy ami nagyon idegesítő bennük :D

25. lilimia (válaszként erre: 23. - Humor Helga)
2008. dec. 2. 23:32
Akkor soha ne vedd meg előre, mindig csak aznap, vagy előtte egy nappal :)
24. Ymanie (válaszként erre: 20. - Lilimia)
2008. dec. 2. 23:29
jó ötlet!!!
23. Humor Helga (válaszként erre: 22. - Lilimia)
2008. dec. 2. 23:23
én sose bíroom ki...most is...holnap lesz párom névnapja de már múlt csütörtökön megkapta az ajiját:DDDDDD
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook