Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A diffembachiam sir..Az normalis, csak akkor sir, ha valami baja van, vagy mindig? Par napja kaptam, es azert nem tudom, hogy ez normalis-e? fórum

A diffembachiam sir..Az normalis, csak akkor sir, ha valami baja van, vagy mindig? Par napja kaptam, es azert nem tudom, hogy ez normalis-e? (tudásbázis kérdés)


2009. jún. 13. 09:55

Hallottam en is, hogy a levelei mergezok. Babank meg nincs, de azert jo tudni,hogy ez a szep kis virag ilyen veszelyes.

szbp - :-) lehet..

2009. jún. 13. 06:47
Lehet, hogy a meghatottságtól sír, hogy milyen szuper helyre, gondoskodó gazdihoz került ;-D
2009. jún. 12. 23:58
Sőt..maga a növény egésze mérgező. Anno az öcsém kicsit megszopogatta a levelét és a a kórházban azonnal gyomormosást végeztek rajta.
2009. jún. 12. 23:40

Nyugi, nincs baja.

De én azt hallottam, hoyg erősen irritáló az a csepp, úgyhogy vigyázz babára - állatra ne menjen!

2009. jún. 12. 22:32

Jajj, milyen osszevissza valaszt irtam ide..

Tenyleg koszonom szepen a valaszotokat, nagyon megijedtem, mert azt mondtak, hogy valoszinu hogy azert konnyezik, mert valami nem felel meg neki..

2009. jún. 12. 22:28

hehe KOSZONOM!!!Nagyon megijedtem, hogy nem jo neki es azert konnyezi...Eloszor azt hittem, hogy eso esett ra, mert nyitva volt az ablak, de aztan mondtak, hogy konnyezik, csak nem azt mondtak, hogy valoszinu, hogy azert mert valami nem jo neki..

NAgyon szepen koszonom a valaszodat, most megnyugtattal!!

2009. jún. 12. 22:27
Így van, nem kell aggódnod :)
2. Imo
2009. jún. 12. 22:25
így párologtat, úgyhogy ne aggódj miatta:))))))))
2009. jún. 12. 22:24
A diffembachiam sir..Az normalis, csak akkor sir, ha valami baja van, vagy mindig? Par napja kaptam, es azert nem tudom, hogy ez normalis-e?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook