Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A Déli pályaudvartól szeretnénk eljutni az állatkertbe, 2-2 felnőtt, gyermek. Milyen utazási lehetőség a legolcsóbb? fórum

A Déli pályaudvartól szeretnénk eljutni az állatkertbe, 2-2 felnőtt, gyermek. Milyen utazási lehetőség a legolcsóbb? (tudásbázis kérdés)


12. Dézsa (válaszként erre: 6. - Papp Szilvia)
2011. aug. 7. 23:29

Tapasztalatom szerint a metrón már nem kell átszállásnál két vonaljegy vagy átszálló jegy. Ha két vonalon is utazik az ember, akkor is elég egy jegy. (a múlt héten a földalattin megnézte a jegyemet az ellenőr, amit a kéken lyukasztottam és elfogadta)

A leggyorsabb, legolcsóbb a Deákon való átszállásos megoldás mint azt már egy előttem szóló is írta.

11. lazsuci (válaszként erre: 9. - E2579acec2)
2011. aug. 7. 20:26
Délitől, a legrövidebb úton.
10. andi.nagy (válaszként erre: 8. - Lazsuci)
2011. aug. 7. 20:25
Szívesen! Azért javasoltam ezt a családi jegyet, mert ezzel bármivel bármennyit utazhattok. Vidékiek lévén nekünk a gyerekek nagyon élvezték a kis földalattit és a metrót, persze emellett a várost is megnéztük, nemcsak utazgattunk. Jó utazást!
2011. aug. 7. 20:21
utvonalterv... :)
8. lazsuci (válaszként erre: 3. - Andi.nagy)
2011. aug. 7. 20:15
Köszönöm a segítséget, aranyosak vagytok. Eddig ez a családi jegy a tűnik a legméltányosabbnak. 5 és 6 évesek a lurkók, de mivel az " ellátmányt" is visszük így minél kevesebbet szeretnénk gyalogolni.
2011. aug. 7. 20:06
Déli pályaudvarról METRÓ a Deák térig, onnan 1 es metróval a Széchenyi fürdőig. KB. 30 perc.
2011. aug. 7. 20:03

de ha boszy28-ra hallgattok akkor inkább ne két két vonaljegyet használjatok hanem vegyetek átszállójegyet...ennekkét vége van és 2vagy 3órán belül ki kell lyukasztani mindkettőt(vagyis amikortól az egyik felét lyukasztod, utána rá x órára a másikat is kell) és ez így nem 320x2 lenne egy főnek oda az út hanem 490:)

vagyis egy felnőttnek 980lenne a bkv az állatkertbe plusz vissza összesen:)

2011. aug. 7. 20:00
vagy ha nem túl kicsik a gyerekek egy kiadósabb sétához akor: délinél séta egy megállót a moszkvára, onnan 4,6-ossal az oktogonig, majd onnan ismét séta fel az állatkertig:)
2011. aug. 7. 19:57
Vonaljegy: 320.-
2011. aug. 7. 19:57
Nem vagyok budapesti, de van 3 gyerkőcünk, így mi ezt a jegyet szoktuk igénybe venni: [link]
2011. aug. 7. 19:57

metróval a Deák térig, majd ott átszálltok a kisföldalattira a Mexikói út felé, leszálltok a Hősök terénél.

Oda is, vissza is elég 1-1 vonaljegy a felnőttnek, gyereknek 6 éves kor alatt ingyenes.

2011. aug. 7. 19:51
Bp-k. Segítsetek! A Déli pu-l szeretnénk eljutni az állatkertbe, 2-2 felnőt, gyermek. milyen utazási lehetőség a legolcsóbb? Köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook