Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A családom az ellenségem fórum

A családom az ellenségem (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A családom az ellenségem

1 2 3 4
2014. okt. 15. 13:25
Az ha valaki bemegy egy hivatalba, nem úgy van hogy szól hogy ennek vagy annak ne adjanak munkát, vagy ne segítsenek és hopp! Már úgy is van. Ez egy fura történet.
15. 31bc25d879 (válaszként erre: 14. - Fincsi5)
2014. okt. 15. 13:14

Én azt gondolom, hogy a sérült gyereket még jobban segíteni, támogatni kell. Ki álljon mellé mindenféle tekintetben ha nem az anyja?

De persze nem vagyunk egyformák. Biztos van ilyen is. Remélem nem sok és nem jellemző.

És úgy levezetni a bánatát, hogy még jobban belerúg, hát nem tudom...hihetetlen.

2014. okt. 15. 13:08

De, ha nem teljesen egészséges, mit tegyen?

Nem mindenki fogadja el a sérült gyerekét, ez az anya (?) így vezeti le a bánatát?

Inkább abban kellene segíteni a cikkírót, hogy elkerülhessen otthonról.

Több próbálkozása is volt, mindent megakadályoztak, persze, hogy sebeit nyalogatja.

2014. okt. 15. 13:07

Ez sajnos nem fog változni sosem.

Borzasztó sorsok vannak.

2014. okt. 15. 12:59

Én is olvastam már ezt a cikket, a tujáról és a kalocsai hímzett terítőről.

Nekem, hogy egy anya így viselkedjen a gyerekével, főleg, hogy nem teljesen egészséges és még a nagymama is beállt a sorba tönkretenni az unokáját enyhén szólva életszerűtlen és hihetetlen.

2014. okt. 15. 12:36

Már nyáron volt egy ugyanilyen cikk... nem kellene tizenéves tujamag sztorikon rágódni, inkább tenni kell azért hogy jobban menjenek a dolgok.

Túl sok ideje van szerintem a cikk írójának a régi sérelmein gondolkozni...

2014. okt. 15. 12:33
Nem tudlak sajnálni.Aki ki akar törni,megteszi.Aki meg nem,az így jár,ahogy te!Utána meg panaszkodik,hogy szar az élete!Mindenki a saját szerencséjének a kovácsa!
2014. okt. 15. 11:18

Önsajnálat nem segít....

Nem szabad feladni az álmokat,nem szabad hagyni,hogy más beleszóljon...felnőtt vagy,tudsz gondolkodni.

Ilyen meg,hogy bárhová bemegy és sehol nem segítenek neked,nincs.....családsegítőbe sétálj be,ott tudnak tanácsot adni,levelet,meg kizárólag neten írj...manapság nagyon sok helyre lehet mailt írni és segítenek.

Apukád segít...ő nem ellenség....hozzá nem tudsz költözni?

8. Miss Poppy (válaszként erre: 7. - Forrest2010)
2014. okt. 15. 11:18
Persze,igen,ezt én is így gondolom,adjon bele,de az egész lóvé ne legyen az anyunál!
7. forrest2010 (válaszként erre: 3. - Miss Poppy)
2014. okt. 15. 11:08
Dehát eltartani nem fogják , ha ott lakik , nyilván , h be kell h szálljon a költségekbe !
2014. okt. 15. 11:06
Hááááááát , amit én a leírásodból kiveszek az az , h anyádék valószínűleg nem tudnak elviselni ! úgy , ahogy vagy ! van ilyen ! / van ilyen ! sajnos ! / én azon lennék , h elkerüljek onnan , ha találsz olyan kapcsolatot , ahova mehetnél , akkor talán , megoldódna a problémád ! apádhoz nem mehetsz ?
2014. okt. 15. 11:01

Elhiszem, hogy nem könnyű a családoddal, de az egész cikk egy önigazolás. 25-30 éve történteken rugózol, ennyi idő alatt már rég kiépíthettél volna egy önálló életet.


Gondnokság alá vetetett az édesanyád? Mert ha nem, akkor minden általa hamisított? meghatalmazást egy "tollvonással" felülírhatsz. Azt megértem, hogy nem akarod a saját anyádat feljelenteni magánokirat hamisítás miatt, de miért nem teszel semmit, hogy érvényesüljenek az érdekeid.


Az olvastam ki az írásodból, hogy könnyen feladod az elképzeléseidet. Egyszer elajándékozgatták a tujáidat. OK 10 tujára áldozott időből anyagilag nem térült meg semmi, de jövőre már meg sem próbálkoztál. Következő évben a hímzéseiddel ugyan nem tudtál pénzt keresni, de gyakorlatot szereztél. Ma már nem szorulnál az édesanyád segítségére, hogy eladd a kézimunkáidat, tele van az internet ingyenesen használható adás-vételt segítő oldalakkal.


Sajnálatos, hogy a családoddal nem harmonikus a viszonyod, de ha csak őket hibáztatod, attól még nem fog pozitív irányba változni az életed.

2014. okt. 15. 10:55

Beleolvastam más hozzászólásaidba is. Nekem valahogy nem áll össze a kép több okból sem. Édesanyádnak, aki az életed megkeserítője, áttétes daganata van. Ebben a fórumban lényegében mindennek elhordod, máshol pedig mindent megteszel, hogy intézd a felépülését. Nemigazán értem, hogy édesanyád, aki egyébként annyira szeret ügyintézni a nevedben is, hogyhogy nem tudja intézni a saját dolgait.

Aztán itt van a csóróság kérdése. Aki megengedheti magának, hogy síelőgépet, okostelefont vásároljon, az az én szememben nem szegény.

Aztán persze van még egy halom másik dolog, aminek a valóságát erősen megkérdőjelezem az olvasottak alapján.

2014. okt. 15. 10:49

Ismerem a történetedet!

A véleményemet nem szeretném leírni.

De!Hogy lehet,hogy édesanyád mindig eléri amit akar?

Bemegy egy hivatalba,alapítványhoz,és megkéri őket,hogy ne segítsenek a gyerekének?Felnőtt ember vagy,jogod van az élethez neked is!Ilyen dolgokat nem tehet,nincs meg hozzá a joga!

Na,első körben ezeket az embereket is felnyomnám valahol!

A kis pénzedet,pedig ne add a kezükbe!

2014. okt. 15. 10:45

Hát, bicskanyitogató az anyád viselkedése!

Szerintem nincs más, ügyvédhez kell fordulnod, ellenük, mert az lesz a vége, hogy gyám alá helyeztetnek!

2014. okt. 15. 10:27
Szeretném veletek megosztani az életem rövid történetét. Nagyon kiváncsi vagyok rá, hogy ti hogy oldanátok meg ezt a helyzetet.

Ugrás a teljes írásra: A családom az ellenségem
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook