Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A ceglédi kórházba egy újszülött csecsemőnek a pelust nekünk kell bevinni, vagy biztosítja a kórház? fórum

A ceglédi kórházba egy újszülött csecsemőnek a pelust nekünk kell bevinni, vagy biztosítja a kórház? (tudásbázis kérdés)


2010. dec. 20. 10:01

Szia!

Én augusztusba szültem ott,mondták vigyek mindent pelust,kenőcsöt,popsitörlőt stb..

Vittem,de minek?

Velem volt a baba és kaptunk napi 5 pelust,kenőcsöt csak a popsi törlőt kellett felnyitnom,még textil pelust is adtak!

De a hozzászólások alapján ez úgy látom csecsemős nővér függő!!

2009. júl. 25. 08:19
ha nincs veled a baba ők pelusozzák.ha kikérde akkor neked kell megoldani,de itt már írták hogy a kezdő csomagban van annyi hogy arra a pár napra elég legyen.általában úgy sem pelenkázhatod kedved szerint mert a pisi alapján is nézik a súlyt.ezért össze.-vissza nem lehet
10. Yudy
2008. jún. 20. 17:22
Sülés után mindig kap a baba kezdőcsomagot, amiben van pelus is. Szerintem ha valaki gyakrabban akarja cserélni a pelust a szokásosnál, természetesen vinni kell neki. De Cegléden a kórházhoz közel van egy önkiszolgáló, ahol van minden egyéb holmi is.
2008. máj. 13. 22:22
Szia! Én is ott szültem, nekünk összesen 5 pelust adtak az öt napra, és a többit nekünk kellett bevinni.
2008. máj. 7. 13:45
Nem is tudtam, hogy ilyen is van! Nekem eszembe se jutott pelenkát vinni a kórházba, de nem is kérte tőlem senki.
2008. máj. 7. 10:40
Mindenhol ktelesek biztosítani pelust. Ha nem elég akkor kérj a nővérektől. Ez csak tőlük függ. Ha nem vitte haza akkor lenni kell. 1 babának 6 darabot ktelesek biztosítani 1 nap.
6. Wolfi2006 (válaszként erre: 4. - S_ancsa)
2008. máj. 6. 13:28
akkor sztem keress egy telószámot a honlapon és ott érdeklődj
2008. máj. 6. 13:05
mindenhol pótolni kell, mert kevés amit adnak
4. S_ancsa (válaszként erre: 3. - Wolfi2006)
2008. máj. 6. 13:04
Köszi, de ez a freemail-es cím valami miatt nem működik. Múltkor láttam az oldalon, hogy van szülésre felkészítő tanfolyamuk is minden hónap utolsó csütörtökén, de a telefont nem vették fel, a központos meg csak kapcsolgatott és nem tudtak semmit. Pedig gondoltam ott minden infót megkaphatok.
2008. máj. 6. 12:59

Szia! Én cegléd mellett lakom, de szerintem sosem árt ha viszel. Itt az e-mail cím a honlapon [link]

érdeklődd meg szerintem.

2008. máj. 6. 12:56
Szia!Hát én konkrétan a ceglédi kórházban nem tudom hogy van de általában a kórház úgy tudom napi 3 pelenkát biztosít ami kevésnek bizonyult nálunk,ezért vinni is kell be!De biztos lesz olyan aki konkrétan tud válaszolni a kérdésedre!:)
2008. máj. 6. 12:54
Sziasztok! Valaki tud nekem segíteni, a ceglédi kórházba egy újszülött csecsemőnek a pelust nekünk kell bevinni, vagy biztosítja a kórház?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook