Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A bakok tényleg kitartó emberek? Milyen rájuk jellemző tulajdonságuk van még? fórum

A bakok tényleg kitartó emberek? Milyen rájuk jellemző tulajdonságuk van még? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2009. jan. 1. 20:00

én is bak vagyok szivós ,és átgázolok akárkin, hogy a céljaimat véghezvigyem, ez is tipikus,

viszont a bakok általában nem gyermekközpontúak, és nem igazán tudnak kapcsolatot tartani a gyermekeikkel nem jönnek ki jól erre rácáfolok nekem 3 gyerek van, mindet imádom és nagyon jó a kapcsolatom velük, de ehhez egy jó társ is kell aki tudja formálni a bak jellemét, nekem a párom vizöntő ,tipikus gyerek központú és ez illik rá a kettőnk kapcsolata a horoszkóp szerint nem jó választás mi mégis 14 éve együtt vagyunk:)))))

2009. jan. 1. 17:28

Sziasztok!

Én is bak vagyok. Az aszcendensem a mérleg. Rettentően zárkózott vagyok. A külvilg felé egyáltalán nem azt mutatom ami valójában vagyok. Ebben is a maximalitásra törekszem, így azt hiszik az emberek hogy tökéletes vagyok, ami korántsem igaz. Tanulásban mindig az 5-ért megyek, és borzasztóan rosszul esik, ha igazságtalanul kapok rosszabb jegyet.

A barátomhoz iszonyatosan ragaszkodom, de ha a szüleimet 2-3 hétig nem látom, nem vagyok tőle kiakadva.

A munkában is maximalista vagyok, habár soha nem megyek bele olyanba, amit tudom, hogy nem tudok megoldani.

A barátkozásról annyit, hogy valahogy megérzem, hogy ki az akivel érdemes ismerkedni, és érzem azt is akivel nem érdemes, így nem fecsérelek felesleges időt senkire.

Gyűlölöm ha késnek. Pofátlan dolognak tartom.

A pénzzel jól bánok. Imádom a pénzt. Rettentően anyagias vagyok a szó jó és rossz értelmében is. Viszont imádok adni!!! Pénzt, tárgyat, szeretetet. A Karácsony igazán az én ünnepem.

Hát dióhéjban ennyi. :D

36. Burkuska (válaszként erre: 35. - F64f0d9a69)
2009. jan. 1. 17:10

Igen,semmi sem hullik az ölünkbe csak úgy...sok az irigy ember körülöttem...

Én viszont munkamániás vagyok és tisztaságmániás is(hallok is érte eleget).

A hazugság,igazságtalanság engem is kikészít!

2009. jan. 1. 16:53

Én is bak. Nekem azt mondták: a bakoknak a legnehezebb abból a szempontból, hogy mindenért meg kell dolgoznunk. Én sem kapok ingyen semmit.

Nem vagyok munkamániás és a rendet sem viszem túlzásba.Nehéz velem rosszban lenni.

A tudásomat szívesem megosztom és szeretek másoktól tanulni.Semmit nem adok fel, míg van egy kis remény és optimista vagyok általában. :))Az igazságtalanságot nagyon rosszul viselem...

2009. jan. 1. 16:36

Én is bak vagyok!

pmjudit tulajdonságai rám is jellemzőek!Gyerekeim még nincsenek-így arról nem tudok írni:)

2009. jan. 1. 15:37

Én Bak vagyok,és igen nagyon céltudatos, kitartó mind a szerelemben, mind a barátságban..

Valamint maximalista, megbízható, nagyon ragaszkodó, pontos, túlérzékeny. Robbanok, ha bántanak, de hamar megbocsátok. A csalódást, igazságtalanságot nagyon nehezen viselem.

A pénzzel úgy néz ki jól bánok, de a gyerekeimre a világ minden kincsét rákölteném -ez azt hiszem kilóg a bakokra jellemző tulajdonságok közül.

2009. jan. 1. 14:58
BAK VAGYOK ÉS SOK MINDEN IGAZ A JELLEMZÉSBŐL
2008. dec. 10. 18:34
Én is bak vagyok de sem a munka- sem a rendmánia nem jellemző rám. :-)
30. Csigusz 79 (válaszként erre: 29. - Mya01)
2008. dec. 10. 13:03
Van párom aki nem olyan romantikázos igy beérem egy jó kis filmel is :D
29. Mya01 (válaszként erre: 28. - Csigusz 79)
2008. dec. 10. 13:00

Akkor sok romantikára való alkalmat kívánok!!:)

Kevés ilyen adódik ebben a rohanó világban.

28. Csigusz 79 (válaszként erre: 27. - Mya01)
2008. dec. 10. 12:35
Na jó,nem folyamatosan csöpögök én sem,de ahogy alkalom nyilik rá már romantikázom is :))))
27. Mya01 (válaszként erre: 26. - Csigusz 79)
2008. dec. 10. 12:32
:) Én annyira azért nem,de ez kedv függő is.:)
26. Csigusz 79 (válaszként erre: 25. - Mya01)
2008. dec. 10. 12:11
Én csöpögök is ha kell :)))
25. Mya01 (válaszként erre: 21. - Szimba)
2008. dec. 10. 12:07
Szerintem a bakok romantikusak,de nem szeretik túlzásba vinni,azt már csöpögősnek találják.
24. 75bb1970ba (válaszként erre: 21. - Szimba)
2008. dec. 10. 11:52
Akkor én nem vagyok tipikus Bak? Nagyon romantikus vagyok.
23. 75bb1970ba (válaszként erre: 15. - Nitán)
2008. dec. 10. 11:51
Bak vagyok, és ezek nagyjából érvényesek rám is, kivéve a zárkózottságott.
2008. dec. 10. 11:49

:-)


Lehet Őket követni,

tudják hova vannak leverve a cölöpök.


:-)

21. szimba
2008. dec. 10. 11:45
A romantikát leszámítva a többi nagyjából rám is igaz. (Szerintem egyébként, már ahogy utána olvasgattam, a tipikus Bak nem is romantikus. Vagy igen?) :)
20. Mya01
2008. dec. 10. 10:29

Sziadztok!

Csatlakozom a tipikus bakok klubjához! :)

2008. dec. 10. 02:59
A NAGY TANÍTÓ.
2008. dec. 9. 18:20
Helló! Én is bak vagyok, minden tulajdonság igaz, amit felsoroltatok. Én tipikus bak vagyok, talán túlságosan is. :-(
2008. jún. 1. 20:53

Hali lányok!

ÉN bakk vagyok és minden jellemző amit alább írtatok!Főleg a makacsság,precizitás,anyagiasság!

2008. máj. 31. 20:17
Bak? Nem tudom, Hát csak olyan bakok, és kész.:)
15. nitán
2008. máj. 31. 19:33

Pontos, megbízható, túlérzékeny, nagyon ragaszkodó, nagyon jól bánik a pénzzel,robbanékony ha bántják, de hamar megbocsát.Zárkózott, a csalódást nehezen viseli, céltudatos, nagyon kitartó és kreatív. A barátságban és szerelemben egyaránt hűséges.

A lányom bak jegyű

14. Inesse
2008. máj. 26. 14:29
A topikcímet olvasva jöttem rá, hogy nekem nincs is bak ismerősöm... Közvetve azért biztos van valaki (csak nem tudok róla), de közeli barátságba sosem kerültem eggyel se. Szerintetek a barátságoknál is meghatározó lehet, hogy ki milyen jegyűekkel jön ki jól?
2008. máj. 24. 15:46
Én is bak vagyok :) kitarto,érzékeny,törekszik a tökéletességre,pontos,megbizhato,visszahuzodo,nehezen teremt kapcsolatot mert fél a csalodástol-de késöbb megnyilik és remek társ-barát lesz,hamar megsértödik de hamar meg is bocsájt.
2008. máj. 24. 15:32

A bak jegyű ismerőseim munkamániások.

Jól tudnak bánni a pénzzel.

Alapvetően kitartó,céltudatos emberek.

Persze mindig vannak kivételek.

11. dogiz
2008. máj. 24. 15:20
Kitartó, optimista,maximalista, de ez csupán rám jellemző ( a negatíumokat nem soroltam:DD)
2008. máj. 24. 15:13
Én bak vagyok. Sok mindenben nagyon kitartó, egyszerre több dolgot csináló, romantikus, kissé szentimentális, érzékeny, makacs.
2008. máj. 24. 14:58
hűséges, romantikus, remek háziasszony, preciz,rendmániás, jószivű, segitőkész, kitünően birja a terhelést, érzékeny
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook