Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A babahordozás lehetőségei fórum

A babahordozás lehetőségei (beszélgetős fórum)


2013. máj. 15. 15:30
Szia! Én az elsőt nem hordoztam magamon, a másodikat már igen, hogy legyen szabad kezem a babakocsihoz. :) (18 hó van köztük) Viszont nyáron látványosan utálta a kicsi. Volt, hogy patakokban folyt rólunk a víz. Bár az is igaz, hogy ő még csöpp volt, és elöl vittem. Lehet háton más. ( Ő 15 hós, és most 8,9 kg)
2013. máj. 15. 15:14

Én is csak azt tudom hogy kölcsönözz először vagy keress a környéken olyat akinek van és ő oda adná kipróbálni.Azért egy 8hós ha nem szokott eddig hozzá lehet nem is fog.:-(

Nekünk nem kendőnk van.

16. Roza78
2013. máj. 15. 10:55
Nekem close van Alexem imadja nagyon kenyelmes mindkettonknek, de azt nektek mar nem erdemes megvenni. Nekem a manduca a legszimpatikusabb csatos hordozo, de szerintem probalj kolcsonozni es ugy tobbet ki tudsz probalni es litapasztalhatod nektek melyik a legkenyelmesebb, mert ezek nagyon draga dolgok es ha nem jon be akkor csak kidobott penz.
15. Nikk_1982 (válaszként erre: 12. - Simba)
2013. máj. 15. 10:48
Nekem ugyan csatosom nincs (csak mei tai és szövött) de én is a magyar motívumosat próbáltam ki pár hete és nagyon bejött :-)
14. Nikk_1982 (válaszként erre: 5. - Trinitas)
2013. máj. 15. 10:45
Úgy tűnik, ebben a formában lehet is :-)
13. Li Dzsin (válaszként erre: 12. - Simba)
2013. máj. 15. 09:34
Tényleg nagyon jó dolog, én imádtam, hogy nem kell a kocsival szenvedni és mindkét kezem szabad. A végére még a párom is megtanulta a használatát :)
12. Simba
2013. máj. 15. 09:24

Köszönöm szépen az eddigi hozzászólásokat!!!

Nézegettem a neten és a magyar motívumosat :) lehet bérelni is!! Először szerintem azt fogom kipróbálni. Ha bejön akkor meg majd veszek is egyet.


Viszont Li Dzsin igazad van... A meleg... Erre nem godnoltam... :( De nagyon szimpatikus a hordozás és még ha csak tavasszal és ősszel használom akkor is jó lehet! :)

2013. máj. 15. 09:05

Mi is mei-tai-t használunk, nagyon szeretjük.

Vaterán varrattam.

2013. máj. 15. 08:57
Nekünk Mei tai van, saját gyártmány, gyerkőcöm szerette. :) Most jó ideje nem használtuk, mert itthon falun elcsattogok bárhová babakocsival, majd júniusban megyünk 'deréktörésre'. :) 'Csöppöm addigra simán lesz 12 kiló, járni egyedül még nem tud, viszont a babakocsink nem fér fel a buszra. :)
2013. máj. 15. 08:56

Nekem csatosom van (amin magyar motívumok vannak, így jó nem írtam ki a nevét, de remélem tudod mire gondolok:)).

Mi nagyon szerettük.

2013. máj. 15. 08:47
Nekem manducám van, és imádtuk. Gyors, kényelmes, és 20 kgig jó. És anatómiailag is jó a babának!!!
2013. máj. 15. 08:34

Nekem meitaiom van, mi imádtuk (azért múlt idő, mert mióta megy a lány, max kocsizni hajlandó :D).


Viszont abba gondolj bele, h nyáron a melegben nem biztos, hogy a hordozás a legjobb választás, elég jól össze tudtok melegedni, bármilyen vékonyan is vagytok öltözve! :)

2013. máj. 15. 08:29

Nekem kötözős mei tai-om volt, de most a második gyerkőchöz csatost fogok venni. Ekkora babót már sokáig nem fogsz előre, meg csípőre kötni, és hátra meg egyszerűbb egy csatossal. Apuka is könnyebben veszi fel magára a csatost.

Márkák... hát van sok féle.. Nekem a kötözős Gremese volt, viszont csatosból a Liliputit néztem ki.

5. Trinitas (válaszként erre: 3. - Nikk_1982)
2013. máj. 15. 08:29
hoppá.. én írtam :S franc.. azt hittem az új reklám törvény óta már lehet.. :-/
4. Trinitas (válaszként erre: 1. - Simba)
2013. máj. 15. 08:28

Nekem ilyen van :


[link]


Imádom.. van egy Liliputis mei tai-om is, azt is szeretem, de a csatos sokkal egyszerűbb és mintha kényelmesebb is lenne a babámnak..

3. Nikk_1982 (válaszként erre: 1. - Simba)
2013. máj. 15. 08:25

Szia! Legegyszerubb megoldas a csatos hordozo, de altalaban ez a legdragabb is. Kicsit macerasabb a mei tai a hosszu szalagjaival, viszont ha epp nincsra szukseg, lenyegesen kevesebb helyet foglal. A legjobban varialhato pedig a szovott kendo, de ahhoz nem art egy rovid oktatason reszt venni, hogy mindkettotoknek kenyelmes viselet legyen.

Markakat nem irok, mert az reklam lenne es Hoxa torolne.

2013. máj. 15. 08:22
SSC a legjobb szerintem, meg a legdrágább is sajnos, de megéri az árát és hasonló árban el tudod adni is.
2013. máj. 15. 08:16

A babám 8 hónapos és 8,5 kg. Szeretném hordozni, hogy most nyáron ne kelljen mindig babakocsival mennünk mindenhová.

Nézegettem a hordozási lehetőségeket, de annyi fajta van... :) Azt talán leszűrtem, hogy a rugalmas kendőhöz már nagy, mert azt 9 kg-ig ajánlották.

De ott van még lehetőségnek a szőtt kendő, a mei tai, a csatos hordozó. És persze ezeken belül is még kérdéses a márka...


Segítsetek légyszi!!!! Mik a tapasztalataitok? Miben a legjobb hordzoni? Márka is érdelel!! :)


Köszi!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook