Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos május 26-tól fórum

90 napos május 26-tól (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
105. Rosa (válaszként erre: 99. - Perfi)
2008. jún. 5. 12:02
Én szűzteát iszom minden reggel 1 pohárral.Délutánra kicsit meghajt,nekem bevált.A mályva teát 3 napig ittam,de nekem görcsöket okoz.
104. Rosa (válaszként erre: 100. - Dtündi)
2008. jún. 5. 11:59

Szia névrokon!

Gratula a -2 kilóhoz!Szerintem a heti -1 kiló fogyás ideális.

103. Rosa
2008. jún. 5. 11:57

Sziasztok!

Nekem ma van a várva várt gyüminap!

Egész nap jól birom,de este mikor etetem a lurkókat,kicsit mindig elcsábulok,de nekem igy is működött a heti -1kg.

102. SzeKata
2008. jún. 5. 11:24

Ebéd: káposztás tészta paradicsomsalival :-))lesz.

Este: fagyi :-)

101. SzeKata
2008. jún. 5. 08:41
Sziasztok, nekem elég jól megy és tartom is, nekem is már 2 kiló lement kb. Tegnap a kollegám átjött és ráállt a mérlegre és mondta, hogy 3 kg csal felfelé mert ő megmérte magát előző nap egy digitális mérlegen és 3 kg-al kevesebb volt. De jó lenne, de a fogy ás akkor is csak 2 kg, de az is nagyon optimális 10 nap alatt. Ma szénhidrát nap :-) !
100. dtündi (válaszként erre: 99. - Perfi)
2008. jún. 4. 22:49

Sziasztok !


Remélem még lehet csatlakozni hozzátok... Én is nagyjából veletek kezdtem, csak 27-én a 90 naposat. Eddig még nagyjából megy, kisebb félrelépésekkel ( pár szem gyümölcs délután is-nem gyümölcsnapon, néha egy szelet csoki :) ) Már vagy 2 kiló le is ment, hál istennek.

Perfi ! Én még méregtelenítő teát is iszom esténként, mályvateát, ami reggel kissé meghajt. Az első adag iszonyat volt borzasztó csikarást okozott.. de már meg lehet szokni, nem vészes.


A gyümölcsöt reggelente, meg délig hogy bírjátok ? Nincs gyomorfájásotok 10-11 óra körül ?

Na jó éjt meg kitartást mindenkinek. Holnap keményítőnap, szerintem pattogatott kukoricázom..

99. perfi
2008. jún. 4. 17:41

Sziasztok!


Bocsi az eltünésért!

Remélem még visszafogadtok!

Bár a 90 napos nem negyon megy most a gyerkőc mellett, mert van, hogy délután jut eszembe, hogy még nem ettem semmit! :(

e

Este 6 után már semmit nem eszek, csak iszok!


Azért a fogyózás megmaradt, de egy kicsit másképp.

Holnap mérlegelek. Kiváncsi vagyok másfél hét alatt mennyi ment le!


Isztok valamilyen méregtelenítő teát vagy vizet?

Ha igen, mit?

98. szegbebe (válaszként erre: 85. - 0054b42273)
2008. jún. 4. 17:19

Helló Marika82!

6 napot csináltam végig(Hétfőig),és aznap dél körül hasmenés jött rám,aztán hányás,gyomorfájás.2órán keresztül szenvedtem 3 gyógyszert kihánytam,a falat kapartam,annyira fájt a gyomrom.Ezentúl"csak " odafigyelek az étkezésre,pl.teljeskiőrlésű kenyér,nem eszem krumplival a húst stb...meg futok.6 nap alatt 4kg adtam le,lehet,hogy túl gyorsan?

2008. jún. 3. 18:01

Sziasztok!


Itt vagyok ám én is, de a 90 napost már sikeresen felrúgtam, ezért most kreálok magamnak egy új étrendet. :) Olvasgatom a Norbis fórumokat is.

Délelőtt tartom a csak gyümölcsöt, utána egy könnyű Norbi féle ebéd, délután meg saláta és gyümölcs.

2008. jún. 3. 15:40
Hát nem tudom mikor lehetne szojafasirtot enni,már kovájgok a gyüminaptol komojan nem tudom holnap lessz-e viznap?:)
2008. jún. 3. 13:51
Szerintetek, melyik nap lehet enni szójafasírtot?
2008. jún. 3. 13:43
bocs gyüminap, kicsit félreírtam.
93. SzeKata (válaszként erre: 91. - 0054b42273)
2008. jún. 3. 13:42
Hu, én a víznapot nem biztos, hogy bevállalom. Mióta csinálom a diétát, sokkal jobban érzem magam és nincs az, hogy estére felpuffadok. Ha csüminap van mindig arra gondolok, h nem baj mert másnap már ehetek sajtot, húst, így könnyebb kibírni. Sokat mozgok is a fogyi mellett, de annyira nem indult még be a fogyás, remélem azért jobban beindul, mondjuk a heti 1kg az reális.
92. Rosa
2008. jún. 3. 13:11

Sziasztok!

Hogy vagytok?Ki hogy birja a diétát?

Mint már irtam,én 5 hétig csináltam már,5 kilót fogytam,de sajna áttértem a Norbira,ami nekem nem vált be.Ugyhogy tegnap ujra kezdtem,hatalmas elhatározással,szigorú akarok lenni magamhoz,mert még 8 kilót szeretnék ledobni!

Ma keményitőnapom van,bablevesből zöldségeket eszem(+lé),és padlizsánkrémet abonett kenyérrel.+2,5-3 liter édesitős tea.

91. 0054b42273 (válaszként erre: 90. - SzeKata)
2008. jún. 3. 13:10
Sziasztok ne is mond ma gyüminapom van ,holnapra meg viznapot tervezek kivancsi vagyok mi lessz belőle!Gratulálok a fogyásodhoz!Csak igy tovább!
2008. jún. 3. 08:34

Sziasztok!


Újra itt, én tartom rendesen. Fogytam egy kilót! Azért a gyüminapok elég kemények...

89. Rosa
2008. jún. 2. 20:57

Sziasztok!

Én is ma kezdtem ujra,már csináltam 1 hónapig.KITARTÁS mindenkinek!!!!

2008. jún. 2. 10:59
Sziasztok hol vagytok csajok csaknem hagytátok abba?
2008. máj. 30. 18:25

sziasztok

én ma kezdtem el, de már sokadjára! :(

V.miért mindig abbahagyom.Remélem most nagyobb kitartásom lesz! :)

2008. máj. 30. 12:55
Mi van ma ?Hol vagytok?
2008. máj. 30. 09:53
Gyüminapom van,és az a bajom hogy már unom nagyon a gyümölcsöket de mit tegyünk a szépségért meg kell szenvedni,Szegbebe te,hogy birod a gyüminapot?
2008. máj. 30. 09:49
Sziasztok!Hol vagytok csajok?senki sehol?
2008. máj. 29. 18:02
Sziasztok! Nagyüminap vége, narancs és barack volt a menü, meg délután valami nasikörte vagy mi, de borzalmas íze volt, éa nagyon drága is :S már megérte. ja, meg egy kis mogyoró. Holnap sali, paradicsom, paprika, uborka, és rokfortos öntet, meg egy csirkecomb (felső) apró darabokra vágva megsütve, vicces hogy milyen kevés lett, röhögtem magamon, amikor kész lett, hogy nem vagyok normális, egy óvodásnak sem elég ami lett belőle :D :D :D De legalább nem tudok többet enni. Holnap indulunk este a Balatonra, egy szombati napra, mert vasárnap dolgozok 11-től, így vasárnap reggel meg indulás vissza. Nem sok értelme van tudom, de jobb mint itthon kuksolni. :) Kitartás mindenkinek. :)
2008. máj. 29. 16:16

Sziasztok!


Sajnos majd csak kedden leszek legközelebb, addig is vizsgázgatok Szolnokon :-(. Eddig kibírtam a gyüminapot, már alig várom, h holnap legyen. Azt nem tudom, hogy így gyüminapon, hogy fogok 2 órát tornázni??? Na mindegy, kitartást csjok!

2008. máj. 29. 16:10
Nekem is szénhidrát napom van,egy kicsit félek a holnapi gyüminaptól,most kezdtem,kedden az egészet.73,8kg vok,10 kg-ot szeretnék leadni.Még soha nem fogyóztam!!
2008. máj. 29. 15:28
Sziasztok!Szép napot kivánok mindenkinek,ma szénhidrát napom van de semmi étvágyam nincs, de szerintem a meleg miatt van.Hogy vagytok gyüminaposok,hogy birjátok?Elég szépen elkezdtem fogyni nagyon boldog vagyok,ma van a 15.napom el sem hiszem,hogy én vagyok soha nem birtam 2-3napnál tovább pedig rengetegszer elkezdtem már diétázni,de most sikerült és ez a lényeg az meg hogy látom az eredmenytnagyon sok erőt ad a folytatáshoz.
2008. máj. 29. 15:24
Egyébként olvastam olyan receptet is,ahol keményítő napon tejterméket kevertek a zöldséghez,de ez már nem szétválasztás,szerintem...
2008. máj. 29. 15:16
Ahogy gondolod. Mindenki saját maga álláspontja szerint diétázik.
77. szegbebe (válaszként erre: 76. - Kiss Mária)
2008. máj. 29. 15:00
Bocsi,most olvastam egy csomó receptet,volt amit orvos állított össze,ebben volt.Csak tudja???
76. Kiss Mária (válaszként erre: 75. - Szegbebe)
2008. máj. 29. 14:45
Bocsi szerintem és sokak szerint mivel a rizs gabona igaz, hogy keményítőt is tartalmaz, de ajánlott inkább szénhidrátnapon fogyasztani. Van egy 90 napos receptkönyvem az is oda sorolja. Keményítőn inkább a zöldségeket lehet fogyasztani :)))
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook