Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 8 hónapos a kislányom (koraszülött baba) és még nem tud ülni! Tehetek egy kis párnát a feje alá? Ezzel nem rontom a gerincét? fórum

8 hónapos a kislányom (koraszülött baba) és még nem tud ülni! Tehetek egy kis párnát a feje alá? Ezzel nem rontom a gerincét? (tudásbázis kérdés)


2011. ápr. 30. 21:05

Semmiképp ne siettesd és ne rakj alá párnát sem!

Az én fiam 2,5 éves és nem alszik párnán. Ha megpróbálok odatenni neki, akkor is félredobja, nem kell neki. Ez a jó, így egészséges. És tényleg a hason fekvés a jó, attól erősödik sokat.

9. martin3 (válaszként erre: 1. - Angyalka211)
2011. ápr. 30. 18:06
az én kislányom most 9,5 hónapos, pár napja kezdte hogy négykézláról kiül oldalra...és nem mászik, csak kúszik, mint a katonák..:) majd megtanulják, ne aggódj, ne siettesd, teljesen mindegy, hogy hányhónaposan képesek bármire is, ez nem verseny...az egyik kisfiam már 11hónaposan szaladt, a másik kisfiam meg 17hónaposan!!!!!!! már azt hittem sosem kezd el járni...(de soha semmit nem siettettem, mindenki a maga idejében...
2011. ápr. 29. 08:05

drága ha rám halgatsu hason fekve a legjobb a babának, ha már ügyes lesz meg tud fordulni, szerintem vétek lenne a feje alá párnát tenni.


rossz emberi szokás a párna


gyerekeim is párna nélkül nőttek fel, és egészségesek.

2011. ápr. 28. 17:15
Nem ertem minek parna a feje ala? Es mi koze ennek a feluleshez ? Ne aggodj , nem baj meg ha nem ul, foleg ha koraszulott volt. Parna viszont egyaltalan nem kell a gyereknek, foleg nem egy csecsemonek.
2011. ápr. 28. 16:59
oké, köszönöm mindenkinek a véleményét!
2011. ápr. 28. 16:36
Minek kene parna a feje ala?nem ertem...
4. de6dcdc43c (válaszként erre: 1. - Angyalka211)
2011. ápr. 28. 16:33
Én nem tennék.
2011. ápr. 28. 16:29
Én nem tennék.... bár az enyémek már nagyok de most is párna nélkül alszanak így szokták meg szerintem.
2011. ápr. 28. 16:29

Szia,


Szerintem hagyd hogy maga megtanulja a maga kis ritmusába amit és ahogy kell. Én nem ültetném, mert valóban nem tesz jót ahogy írtad a gerincének.

2011. ápr. 28. 16:26
8 hónapos a kislányom (koraszülött baba) és még nem tud ülni!Tehetek egy kis párnát a feje alá?Ezzel nem rontom a gerincét?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook