Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » '73-as születésűek csevegjünk! fórum

'73-as születésűek csevegjünk! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
3862. Zsuzska..
2010. márc. 29. 10:58

Sziasztok lányok!

Itt csodaszép napos idő van!

Picurom nyugiban van..közeleg a napja, már biztos érzi ő is:))

3861. Szuzan
2010. márc. 29. 10:20

Sziasztok!Mindenkinek szép tavaszias időt kívánok!

Ma szupe idő van nálunk ,de tegnap nagyon fújt a szél!

Nekem is kevés időm jut a sétára a nagy kert miatt ,de aki teheti használja ki a gyermekeivel a szupi időt!A gyermekeim a hétvégét a nagyijuknál töltötték,játszótereztek stb.Nagyon jól érezték magukat.Mi viszont annál többet dolgoztunk itthon a kertben.Muszáj csinálni ,ha azt szeretném minden szép és jó legyen!A kert nagyobb észe majd csak húsvét után lesz felszántva,így akkor lesz nagyobb veteményezés,most csak amit felásóztam az lett beveteményezve ,és elkészültek a kicsi fóliák ahová a palántának való magocskákat ültettem el.Aztán ma takarítom az udvart,néha valamelyikőtök átszaladhatna ,hozzám kicsit dumcsizni!Nagyon magam vagyok kint!Néha jól esne kicsit beszélgetn valakivel!vagy lehet úgy nem is haladnék!?Na megyek is csinálgatom a dolgomat.Vigyázzatok magatokra!Puszi!

3860. Zsuzska..
2010. márc. 28. 22:18
Jó éjszakát!
3859. ircsi73
2010. márc. 28. 21:47
Sziasztok!Disznóölesben voltunk anyóséknál, jól elfáradtunk.A fiúk még a hurkát is segítették tölteni!Bár az elején a véres részt nem nézték meg.
3858. Zsuzska..
2010. márc. 28. 21:05
nemrég jöttünk haza..nagyon klassz idő van kinn még most is!
3857. gabilive
2010. márc. 28. 18:05

Sziasztok!

Mi egész nap a szüleimnél voltunk,szalonnát sütöttünk az udvaron.Elég jó idő volt.

Olyan gyorsan eltelt ez a hétvége,holnaptól újra kezdődik a robot.

3856. hofiagi
2010. márc. 28. 16:36
sziasztok csajok! nemrég végeztem a munkával a keltetőben. most mosogtás vár rám, aztán pihi. szép idő van, de mi nem szoktunk sétálni, nekem elég a munkában az állás :) ti használjátok ki a jó időt mert a hét második felében esni fog a tv szerint.
3855. Zsuzska..
2010. márc. 28. 12:47

Már átállítottuk, meg is zavart egy kicsit..

itt is klassz idő van, délután elmegyünk sétálni, ha addig nem változik!

2010. márc. 28. 08:43

Sziasztok lányok!

Mi is megvagyunk, tegnap itt sem volt az a csudaszép idő, hűvös volt és fújt a szél. Lementünk a dunapartra sétálni, itt van mellettünk, a konyha ablakból látni, olyan szép. Bár sokkal jobb lenne egy családi ház mint a panel.Ma pihi és sok-sok játszás lesz. Mindenkinek szép napot. Órát állítsatok ha még eddig nem. :-)

3853. Zsuzska..
2010. márc. 27. 21:26

Itt nem esett az eső, de be volt borulva!

Jó éjt mindenkinek:)

3852. gabilive
2010. márc. 27. 20:56

Sziasztok!

Nálunk elég hűvös idő volt ma,és az eső is csepergett néha.Azért be tudtuk vetni az udvart fűmaggal,kíváncsi vagyok,mennyi fog kikelni belőle.

3851. Zsuzska..
2010. márc. 27. 20:23

halihó!

Én ma egész nap pihiztem..ma a bokám sem olyan , mint tegnap volt..most nem vizes!

3850. hofiagi
2010. márc. 27. 20:22
sziasztok csajok! én ma is dolgoztam, aztán takarítás (nem sok) és most pihi. itt is fura idő volt, nem olyan jó mint tegnap, esni akart és hideg van. többiek?
3849. Zsuzska..
2010. márc. 27. 12:28

Sziasztok!

Mindenki hétvégézik?:)

itt picit hűvös van..de ha délutánra javul az idő elmegyünk sétálni..kettesben leszünk apával:)

Fiam vasutas túrán van..lányom szülinapi buliba megy:)

3848. Zsuzska.. (válaszként erre: 3847. - Gabilive)
2010. márc. 26. 16:43
Húsvét után már szeretnék túl lenni a szülésen!
3847. gabilive (válaszként erre: 3846. - Zsuzska..)
2010. márc. 26. 16:11

Ó,hát akkor még van egy pár hét!

A lelassulásban azért ne legyél olyan biztos,az enyém nem lassult le a végén sem:)Szó szerint az utolsó percig rugdosott!Csodálkoztam is,hogy hogyan fér el még ilyen intenzíven mozogni!

3846. Zsuzska..
2010. márc. 26. 16:06
22-re vagyok kiírva4
3845. Zsuzska.. (válaszként erre: 3844. - Gabilive)
2010. márc. 26. 16:06

Sziasztok!

ma a bokám szintén elefántláb:(

Érzem a frontot is a csontjaimmal..fáj a szemérem csontom..remélem még kihúzom legalább 2 hétig!!

Bár szerintem igen, mert picur aktív..ha pedig közeleg a szülés lelassul a drága:)

3844. gabilive
2010. márc. 26. 15:58

Sziasztok,csajok!Mindenki jól van?

Már megint itt a hétvége,jövő héten meg húsvét!Lassan ideje eltervezni a menüt:)


Zsuzska,mikorra is vagy pontosan kiírva?

3843. hofiagi
2010. márc. 25. 16:40

sziasztok csajok!

Zsuzska, örülök hogy jók az eredmények, az a kis fertőzés meg elmúlik hamar.

3842. Zsuzska..
2010. márc. 25. 14:41

Sziasztok lányok!

Nemrég értem haza a dokitól. . délelőtt ctg-n voltam, délután pedig vissza kellett menni a dokihoz, hogy megnézze az eredményeket!

Minden rendben van, voltak enyhe fájásaim a vizsgálat alatt. . és a kisasszony végig mocorgott:))

Viszont a legutóbbi kenetvételkor találtak valami enyhe fertőzést, így most szednem kell az augmentint és kúpkúra:O

3841. Szuzan
2010. márc. 25. 07:59

Sziasztok!Látom mindenki élvezi a tavaszt!Én is kihasználtam!De az én módozatom szerint ,mint azt a régiek tudják van egy hatalmas kertem.Azt kezdtem el rendbe tenni.Most még egyenlőre ,csak takarítgatom ,égetek ,és ahol nem lehet szántani ott ásózok!Hát nem éppen pihentető munka!Na de örülök,hogy kimehetek már végre a levegőre!Nekem így kerek,ha kint tölthetem a napjaimat!Mondjuk néha jól jönne egykis segítség!De majd csak lesznek könnyebb napok is!


Ircsi ne aggódj!Szépen lassan minden a helyére fog kerűlni!Meglátod helyetted sem csinálja meg senki!Néha pihengess is!Jobbulást a gyermekeidnek!

Szia.Zsuzska!Neked kitartás!sajnos ilyenkor mint tudjuk ,kicsit nehezebbek már a napok!De mindig a cél vigasztaljon!és valahol a rosszban ott van a jó ,hiszen mindig ott van veled picurkád!És nemsokára a kezedbe is foghatod!


Mindenkit üdvözlök akit kihagytam ,de mindenkire ugyan úgy gondolok miközben lent vagyok a kertecskémben ,néha jó lenne ,ha itt lennétek velem!Itt nagyon nagy a csend!max csak a madarakat hallani!Pedig lakott területen lakunk!De szinte csak én vagok lent a kertben.

Most megint eltünök kicsit ,de majd jövök!Sziasztok!!!!

Hol van reddyke?????????????????????Itthagyott minket!!!!!!!!!

2010. márc. 24. 18:23
Sziasztok! Mi is kihasználtuk a jó időt, délelőtt is és délután is játszótereztünk. Délben 2 és fél órát aludt a kicsim, úgy elfáradt.Most is már fáradt megint, de nem hagyom még aludni, mert éjszaka nem fog tudni. Megyek, játszom vele még. Puszi mindenkinek,további szép estét.
3839. gabilive
2010. márc. 24. 14:18

Sziasztok!

Itt a nyár!Olyan meleg van,hogy ki lehetne feküdni napozni.Ahhoz képest,hogy egy hete még havazott,ez sem egészséges.

Nemrég jöttünk haza a játszótérről,csak úgy nyüzsögnek a gyerekek.

3838. Zsuzska..
2010. márc. 24. 09:52

Sziasztok lányok!

Nekem most egész jó volt az éjszakám!

A bokám dagad. . már szinte semmivel nem tudom levinni a vizet róla:(

3837. hofiagi
2010. márc. 24. 09:50

sziasztok csajok! a betegeskedő gyerekeknek jobbulást kívánok!

Ircsi, akkor kijutott nektek a jóból, volt minden amit az ember szeretne megúszni az új lakásban. azért majd csak nem nyárra lesz minden a helyén, hanem hamarabb! biztosan jó az új lakásban.

Zsuzska remélem jól vagy!

3836. gabilive
2010. márc. 23. 21:49

Sziasztok!

Én is megvagyok,csak vírusos lett a gépem,újra kellett telepíteni,aztán 2 órát kínlódtam,hogy visszaállítsam magyar betűkre.

Közben a napokban mi is ablakot mostunk,takarítottunk.

Janka is náthás picit,nagy baja nincs,csak az orra csorog,meg be van dugulva neki,az nem akar elmúlni.

Zsuzska,kitartás,már nem sok van!:)

3835. ircsi73
2010. márc. 23. 21:24

Sziasztok!Mozgalmas napjaim vannak.Üveg tört, csap folyt, mosógép elromlott, erkélyt festettek, remélem most már nyugalom lesz.A fiúk betegek, Rolit már lázasan hoztuk vissza anyóséktól, antibiotikumot kapott, már jobban van, erre Ármin reggel meg olyan foltosan kelt, tiszta piros foltos volt az arca, ráadásul jó náthás is lett, ma meg őt vittem orvoshoz, valami allergiás reakció.Úgy hogy itthon vagyunk, nagyon élvezik az új lakást, és mi is, de még mindig sok a pakolni valóm.Talán nyárra már rend is lesz....

Sok puszi mindenkinek, babásunknak kitartás!

3834. hofiagi
2010. márc. 23. 20:10
Én háromig dolgoztam, utána pihi, vacsora készítés. Ügyesek vagytok Tüccsögi! Én még hozzá sem fogtam a nagytakarításhoz, és nagyfiam sincs hogy segítsen...
2010. márc. 23. 20:06
Sziasztok lányok. Ma nagyon nagy pangás van, mi történt? Sehol senki :-)!!! Én a tegnapi nap nagytakarítást csináltam a nagyfiammal, átrendeztük a legnagyobbik szobát, függönymosás, ablakpucolás és minden porcicát eltüntettem. Olyan szép lett, friss minden. Ma szenvedek az izomláztól, a bútorok ide-oda huzigálása miatt. A kis angyalom kalici vírusos lett, nincs komoly baj, hasmenése van.Remélem mindenki jól van, különösen a kismamánk, Zsuzska. Puszi mindenkinek.
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook