Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » 7 m2 konyhámat szeretném csempéztetni, az egészet körbe ki szokták csempéztetn? fórum

7 m2 konyhámat szeretném csempéztetni, az egészet körbe ki szokták csempéztetn? (tudásbázis kérdés)


1 2
10. 9f98008a3b (válaszként erre: 7. - Falcsy)
2012. júl. 22. 09:20

He!???


Nálunk az totál egyértelmű, hogy ahol én dolgozom, ott nekem álljon minden kézre, úgy legyenek a dolgok, ahogy szeretném!


Pfff!

Bírom a pasikat!

De ugye mosogatni nem áll oda, se bevásárolni, főzni meg 10-ből egy ha főz, de akkor utána csatatér van.....



Na csak erősen állj ki magad mellett!



Ha meg nem engedd: kezd el pakolászni a műhelyében, tegyél el néhány szerszámot.....


Én ezzel szoktam fenyegetni, és meggyőződik róla, igazam van.



Na fel a fejjel! :)

9. b4c06bc553 (válaszként erre: 5. - Falcsy)
2012. júl. 22. 09:20

Nekem is 150 cm magasan volt kicsempézve. Ajánlom neked is. Sokkal jobban lehet tisztán tartani, mert ugye bármi kifröccsenhet, leeshet, és máris kész a fal!

Lehet mintás csempét kapni, amin gyümölcsök, edények vannak, vagyis nem fog eszébe jutni a férjednek róla a fürdőszoba. Neki egy utcai ruháról is eszébe jut a menyasszonyi ruha? Ugyanolyan ruha az is, csak anyagában, színében különbözik. Ez is olyan. Csempe ez is, az is, csak a színe, a minősége más.

2012. júl. 22. 09:18

dehogy fürdőszobahatás...nekem is fel van rakva de az a mennyezetig és szeretem..olyan csempét kell választani,hogy az tetszetős legyen a számotokra és ne unjátok meg.meg amúgy se csak a csempe látszik..ott vannak a bútorok..csináld meg ,ha azt akarod.

csináltasd csak meg..ki van többet a konyhában?szerintem te..úgyhogy én támogatom az ötleted..sokkal jobb.

fogod lemosod és kész..nincs maszatos kis kezecske.)


egyébként lehetne lábazatot is csináltatni..moshatót,de inkább a csempét javaslom.

7. falcsy (válaszként erre: 6. - 9f98008a3b)
2012. júl. 22. 09:15

Én is ezen a véleményen vagyok. A konyha a mi területünk, meg ez a beruházás nem 2 évre szól....

Már úgy vagyok vele, hogy ha nem tudom a férjem meggyőzni, nem csempéztetek. Próbálom ész érvekkel meggyőzni, de elég nehéz.

6. 9f98008a3b (válaszként erre: 5. - Falcsy)
2012. júl. 22. 09:12

Szép az is, meg könnyen takarítható, és nem lesz folyton letapizva a fal.


Ne hagyd magad, te fogsz ott pörögni naponta! :)

2012. júl. 22. 09:11
Kicsit alan vagyok. Két pici gyerekünk van és eddig halvány sárgára volt festve a konyha, de tiszta maszat minden és havonta lehetne festetni. Eddig csak a konyhapultnál volt kicsempézve, de most szeretném az egészet 150 cm magasan kicsempézteteni. A férjem szerint ez hülyeség, mert akkor teljesen fürdőszoba hatása lesz az egésznek. Mit gondoltok erről?
2012. júl. 22. 09:11

Én nem csempéztetném körbe az egészet, hanem ahogy az előttem író is mondta, a mosogató és a pult körül. No meg persze ahol a tűzhely van.


Amúgy a többi résznél szerintem felesleges.

2012. júl. 22. 09:11

ne azt kérdezd ,hogy szokták..hanem azt mondd mit szeretnél?ha falig felrakatod, akkor plafonig csempe lesz,az a lényeg,hogy neked jó legyen!


te hogy gondoltad?

2012. júl. 22. 09:07

Ahogy szeretnéd!


Van, aki csak a mosogatónál csempész, meg ahol a pult van.

2012. júl. 22. 09:06
7 m2 konyhámat szeretném csempéztetni, az egészet körbe ki szokták csempéztetn?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook