Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 7 éve magamnak csinálom a körmöm és a hajfestést is, mert... fórum

7 éve magamnak csinálom a körmöm és a hajfestést is, mert... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
18. Epresturmix (válaszként erre: 16. - Sütikee)
2022. szept. 22. 19:57
Én is. Bebújtam a szemetes szekrény aljába. Féltem tőle. Gondold el, nagy vörös szakáll és egyszercsak nincs. Erre pont emlékszem. 😀
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Sütikee)
2022. szept. 22. 19:44
Ez aranyos. Én apum is az. Mondjuk nála kedv kérdése, hogy 10cm-es szakállat növeszt bajusszal, vagy csutkàra lenyomja az egészet, vagy csak bajszot hagy. De szerintem sok borbély megirigyelné a kézügyességét.
16. Sütikee (válaszként erre: 5. - 5d8fd6c5cb)
2022. szept. 22. 19:12

Apukám is szakállas, mikor gyerek voltam egyszer leborotválta, akkor megijedtem tőle, sírva futottam anyukámhoz hogy idegen bácsi jött ki a fürdőszobából 😂

Azóta is van szakálla 😁

2022. szept. 22. 17:30
Akinek megy , annak megy 🙂.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Globus)
2022. szept. 22. 17:30
Hát kinek mi. Igazából szeretem ha szép, igényes a kezem/körmöm és egy ombre festés vagy egy egyszerű nude szín szerintem feldobja az unalmas egyhangú semmilyen körmöket.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Nenda)
2022. szept. 22. 17:28
Hát igen, nehéz jó szakembert találni. Aztán akinek meg van egy kis kézügyessége és utána néz az alapoknak, annak meg felesleges körmöshöz járni. Nekem mindig azt hiszik körmös csinálja és mindig meglepődnek, hogy magamnak géllakozok, díszítek , új technikákat próbálok ki. Amúgy 2 hetente járhatnek körmöshöz mert nagyon gyorsan nő a körmöm, szóval így sokkal jobban megéri.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - 5d8fd6c5cb)
2022. szept. 22. 17:25
Jól is teszed.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Mmacus)
2022. szept. 22. 17:25
Köszönöm 🙂. Akkor a lányod is ügyes. Nem kell szakembernek lenni ahhoz , hogy valamiben jó légy és lehetsz rossz szakember is.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - ,zumba)
2022. szept. 22. 17:24

Köszönöm 🙂!

Műkörmöm nekem sincs, nem szeretem a hosszú körmöket, csak géllakozok, ombre festést csinálok meg ilyesmi, hogy mégse legyen olyan semmilyen a körmöm, meg pluszban kikapcsol és a hobbim is. Pár fodrász, főleg a több év után első, aki tavaly decemberben égette vállig le a hátam közepéig erő hajam, na szóval csalódást okoztak és ha vágni kell, édesanyám segít, ha festeni kell, én csinálom .

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Semleges)
2022. szept. 22. 17:21
Köszönöm 🙂!
2022. szept. 22. 16:15
Ezzel én is így vagyok, igaz nem hét éve, hanem sokkal régebben.
2022. szept. 22. 14:49
Vágatni járok fodrászhoz. Festést magam végzem vágás előtt, fodrász meg szokta dicsérni. Körmöm köszöni, jól van. Nem festem, kenem, nincs kedvem egy permanens problémával többet csinálni.
6. Nenda (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 22. 14:20
Ugyanez van velem is. Bár mondjuk vágatni eljárok kb. 8 hetente fodrászhoz, de a hajfestést én is magamnak csinálom, fodrászkellékes festékkel. Bekeverem magamnak az oxival a megfelelő mennyiséget és mindig szép, egységes színű a hajam, sosem égetem le, vagy ilyesni. Viszont fodrásszal már jártam úgy, hogy úgy festette be, hogy a hajtő kb. 3 árnyalattal volt sötétebb a hajvégnél,pedig nem bayalage festést kértem.A körmömet is magam géllakozom, mindent megvettem ami kell hozzá és már kb. 1 éve magamnak csinálom ezt is.
2022. szept. 22. 13:57

Én a szakállammal vagyok így.

Én nyírom, nem fodrász.

Mindig magamnak csináltam , pedig már egy ideje fehérré változott.

2022. szept. 22. 10:18
Ügyes vagy! Körmömet nekem is megcsinálja a lányom (nem szakember, de nagyon ügyes), fodrászhoz eddig 5 hetente jártam, most drasztikusan ritkítom. A hajtőre fújható festék spray nagyon jó barátom lett:)
2022. szept. 22. 08:51
Ügyes vagy. Nekem szerencsére jó fodrászom van, még nem okozott csalódást. Igaz hajfestést nem csináltatok. Körmömet magam ápolom, nincs műkörmöm.
2022. szept. 22. 08:46
Ügyes vagy:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook