Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 7-8 éves kislány mivel szeret leginkább játszani? fórum

7-8 éves kislány mivel szeret leginkább játszani? (beszélgetős fórum)

2014. márc. 27. 12:07
Hoxaval :))
2014. febr. 4. 13:11

Szia! Az én kislányom is 7 éves, januárban tartottuk a szülinapját, és majd minden anyuka megkérdezte, h mit szeret, mivel szeret játszani.Nagyon szuper ajándékokat kapott:-)

Szval szerintem te is kérdezd meg az "irányvonalat":-)

2014. febr. 4. 13:07

Szia!

A lányom 8 éves és karácsonyra kapott egy farmer játékot, szuper farmer társast. Nagyon szeretünk vele játszani megtanulja a játék közben a számolást, a párban lévő állatok számolását. Állatokat kell gyűjteni a dobókockán állatok vannak mindíg ahány pár van annyi db állatot kap. kb 8 féle állat van ki kell gyűjteni. kb egy játék olyan 20-25 perc, de elég is annyi mert nem bírnak ülni többet.

2014. febr. 4. 13:03

Szia!

Mi úgy szoktuk a lányom osztályában,ha kapunk egy meghívót,hogy megkérdezzük az anyukától,vagy a kislánytól,mivel szeret játszani,minek örülne.

Az én lányomnak szombaton tartjuk a bulit egy játszóházban,és a legtöbb anyuka megkérdezte,hogy minek örülne a kis csaj:)Ez a legjobb,mert senki nem örülne,ha nem szeret babázni ,és a harmincadik babát kapja:D

2014. febr. 4. 12:16

5000 körül én már lehet, hogy valami társaasban gondolkodnék... mondjuk én mostanában társasjáték-mániás lettem :D


szóval az az, amit nem dob 2 nap után a sarokba (pl babát a többi 120 baba közé), hanem egy jó választással még akár 5-6-7(-10) év múlva is elővesz.

7. KelemenKE (válaszként erre: 5. - Mongi)
2014. febr. 4. 11:02

Nagyon egyszerű: kérd meg a fiadat hogy kérdezze ki (persze nem direkt módon, már ha egy 8 éves meg tudja csinálni)

Mit kér húsvétra? Mit szeretne kapni a szülinapjára-karácsonyra-ha sok pénze lenne?

Vagy csak egyszeűen kérd meg a fiad hogy meséljen a lányáról: hogy öltözik (ha fiúsan akkor a baba meg a póni nem befutó) szokott-e vinni játékot az iskolába, miket szokott mesélni mit csinált hétvégén stb. stb.


És ha egyszerűen megkérded a szüleit hogy minek örülne?

6. mongi (válaszként erre: 4. - KelemenKE)
2014. febr. 4. 10:41
5000 ft körül.
2014. febr. 4. 10:40
Igen,ajándékot szeretnék venni a fiam osztálytársának.Sajnos nem ismerem őket...De legfőképpen elképzelésem sincs,hogy ilyen korú lányok mivel szeretnek játszani,mert az én kislányom még csak 4 éves.:))
2014. febr. 4. 10:32

Ajándékot szeretnél venni neki? Ha igen, kb. hány Ft-ban gondolkodsz?


Tudni kéne, hogy milyen a kislány érdeklődési köre...


Vannak gyerekek, aki imádnak barkácsolni, van aki olvasni szeret, van akinek a mozgás a mindene, megint mások a logikai-társasjátokért vannak oda.

2014. febr. 4. 10:31
Póni,barbie,baba,társas játék.Akár van szögelős játék ami fejlesztő is.Igaz ahhoz felnőtt felügyelete is kell de nagyon jó kis játék.Nálunk az oviban van és imádják a gyerekek.Fiam is azt kapott most és szereti nagyon.De akár vasalható gyöngy is jó ötlet lehet.Saját gyermeknek?
2014. febr. 4. 10:29
Unokatesóm kislány 7 éves - gyöngyöt fűzni nagyon szeret, legózik, ez a két kedvenc, meg a (nép)tánc.
2014. febr. 4. 10:20
Kislányos anyukák segítsetek!Saját tapasztalatokat várok!:))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook