Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 6-éve az OTP-től részlet fizetést kértem 150-ezer ft-ra, azóta nem válaszoltak, én nem fizettem.Most a végrehajtó 520-ezeret kér.JOGOS? fórum

6-éve az OTP-től részlet fizetést kértem 150-ezer ft-ra, azóta nem válaszoltak, én nem fizettem.Most a végrehajtó 520-ezeret kér.JOGOS? (tudásbázis kérdés)

1 2
2010. febr. 26. 15:40
Helló. Az 520 ezren nem csodálkozok, de 6 évig nem történt semmi? Ez komoly. Amúgy én is várok egy hasonló levelet az otp től, remélem ez nem fog 6 évig tartani. Én voltam is bent és próbáltam is segítséget kérni tőlük. Kíváncsi vagyok mi lesz. Az akkor írt kérelem megvan? Azzal lehet bizonyítani a fizetési hajlandóságot.
2010. febr. 26. 15:39

Természetesen jogos; mivel részletfizetést kértél, akkor arra vállaltál kötelezettséget hogy bár nem sárga csekkel, de visszafizeted az összeget, havolnta részletekben!

Bankban dolgozok, bár nem OTP-ben, de tudom miről szól

2010. febr. 26. 15:38

Én hasonlóképp jártam egy másik céggel. Azonnal írtam nekik, másolatban a behajtónak és a fogyasztóvédelemnek.

Kérvényezni kell, ogy tekintettel arra, hogy nem válaszoltak, ne az emelt összeget várják vissza, hanem csak az eredeti 150 eFt-ot!

Ne hagyd magad!

De fontos, hogy meg legyen a leveled másolata, vagy ha ajánlva adtad fel, akkor annak a doksija, mert anélkül elég gáz szituban vagy.

2010. febr. 26. 15:38
Jogos. Sajnos nem mentesít a fizetés alól.
2010. febr. 26. 15:36
Tudod igazolni, hogy te mutattál fizetési hajlandóságot, és kértél részletfizetést?
2010. febr. 26. 15:36
6-éve az OTP-től részlet fizetést kértem 150-ezer ft-ra, azóta nem válaszoltak, én nem fizettem.Most a végrehajtó 520-ezeret kér.JOGOS?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook