Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 5 hónapra elmegy külföldre ... nélkülem... de már nem is bízok benne! fórum

5 hónapra elmegy külföldre ... nélkülem... de már nem is bízok benne! (beszélgetős fórum)


1 2 3
43. Nitus1982 (válaszként erre: 36. - Vivir)
2011. ápr. 28. 15:33

hát én nem tudom ha pl ott össze jönne valakivel nem tudnám megbocsájtani....de lehet meg se tudnám!

5 hónap nem a világ de mégse szeretném nélküle azt se...

42. Nitus1982 (válaszként erre: 37. - 9896a91eb9)
2011. ápr. 28. 15:30

Vihetne magával mert nem koliba megy....

most hétvégente találkozunk és az is nagyon kevés!ha kimegy kb havonta tudnánk!

én kiakartam menni külföldre dolgozni és azt beszéltük hogy csak is együtt mert nem szeretné ha egyedül kimennék!

41. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Nitus1982)
2011. ápr. 28. 15:18

5-honapot vigan kibirsz ha tenyleg szereted ? !

Viszont a lelki zsarolassal nem mesz semirre , esetleg csak csak arra hogy , tenyleg vege lessz közöttetek !

Vannak/voltak es lesznek szerelmesek akik evekig kulön,messze vannak egymastol ,kulönbözö okok vegett es megis turelmessen kivarjak az idöt !

40. 9896a91eb9 (válaszként erre: 38. - VictorHUN)
2011. ápr. 28. 15:16
Ha így áll a dolog, akkor miről beszélünk? Már régen lapáton a helye!
39. 9896a91eb9 (válaszként erre: 38. - VictorHUN)
2011. ápr. 28. 15:14
Azt nem írtad, hogy kicsapongó?!
2011. ápr. 28. 15:07
Ha eltudod fogadni a kicsapongó életét akkor kibírható az a pár hónap, de ha már a gondolata is őrületbe kerget akkor már az első nap tiszta ideg leszel. Ha a hátad mögött simán félre lépett a múltkor akkor most is lazán megteszi, bármikor bárhol, bárkivel. Persze hogy utána hogy "bánjuk" mert valami nyugtató szöveg kell és valaki ezt beveszi vagy nem, de hidd el a többség elhiszi.
37. 9896a91eb9 (válaszként erre: 1. - Nitus1982)
2011. ápr. 28. 15:03

Ne haragudj, hogy megkérdezem, de mi az hogy távkapcsolat? Ha nem vagytok naponta ténylegesen fizikailag jelen egymás mellett, egymással, akkor honnan gondolod, hogy szeret? Ha tanulni megy, miből gondolod, hogy vihetne magával?Lehet,hogy kollégiumba megy, oda nem vihet. Nem gondolod?Ha eddig is távkapcsolatban voltatok, miért okoz gondot, hogy most külföldre megy?

Vannak sokan, akiknek a férjük külföldön szolgál, vagy a munkája szólítja oda. Gondolkozz! Nem véglegesen megy oda!A kétségbeesés helyett gondold át, hogy mennyit ér neked ez a kapcsolat. Ha sokat, akkor te is tudsz várni. Gondolj bele, hogy ha te lennél az ő helyében és nem vihetnél senkit. Neked mi lenne a válaszod arra, hogy :szakítsunk?

36. Vivir (válaszként erre: 27. - Nitus1982)
2011. ápr. 28. 14:42
Nekem is van betegségem, engem is becsaptak, megaláztak én is szeretem, engem sem vinne magával... átérzem a helyzetedet... de 5 hónap nem a világ vége. Ha szereted, simán visszafogadod, akármit is csinál 5 hónapig, az meg mindenkinek magánügye, hogy addig is hergeli-e magát vagy sem.
35. Clau26 (válaszként erre: 33. - Nitus1982)
2011. ápr. 28. 14:21
egyébként ma már könnyebben kilehet birni ott a skype azon ingyen beszéltek és még látod is..mi most megyünk a 17hónapos kislányommal 5hétre az usa-ba sogórnőmhöz apja nélkül..na az lesz kemény mert a kislányom imádja az apját és biztos nagyon hiányozni fog neki..mi is skype-olunk majd 1000-el..
34. Clau26 (válaszként erre: 33. - Nitus1982)
2011. ápr. 28. 14:18

Mi direkt úgy állapodtunk meg mielőtt kimegy hogy innentől mindenki azt csinál amit akar és majd alakul folytatódik e a dolog..

Nála volt egy csók,nálam pedig szintén egy olyan pasival aki 4éve tetszett nekem, megtudta kiment külföldre a barátom és egyből kellettem volna neki, de megmondtam neki hogy mást szeretek ..után azt gondoltam tiszta hülye vagyok,hogy azt se tudom mi lesz köztünk a barátommal és kihagyok egy ilyen alkalmat..de ezek szerint nem voltam az mert azóta született egy kislányunk is..szóval lehet hogy még nektek is jót tesz ez a külön válás és ráébred mennyire vagy fontos neki..

33. Nitus1982 (válaszként erre: 30. - Clau26)
2011. ápr. 28. 14:07

jó hogy azért nektek sikerült :)

és az 5 hónapot hogy bírtad? hűségesek voltatok?

32. Nitus1982 (válaszként erre: 29. - Martin3)
2011. ápr. 28. 13:59

lehet hogy ragaszkodás...de én soha nem tudtam hogy most szerelem vagy ragaszkodás csak ha már teljesen kiléptem a kapcsolatból!

Most már úgy vagyok vele hogy úgyi úgy lesz ahogy lennie kell csak okosnak kell lennem.. :)

31. Nitus1982 (válaszként erre: 28. - Tapsiful)
2011. ápr. 28. 13:57
igaz...ami nem megy ne erőltessük :) és igaz a mondás ! csak én vagyok a nemnormális hogy nehezen lépek!
30. Clau26 (válaszként erre: 1. - Nitus1982)
2011. ápr. 28. 13:55

Szia!


Képzeld el az én a párommal 6hónapja voltunk együtt amikor úgy döntött kimegy külföldre dolgozni és nem tudja mikor jön haza..én teljesen ki voltam mert szerelmes voltam,ő viszont még nem volt szerelmes csak szeretett..emlékszem a reptérren amikor búcsúzkodtunk mondtam neki,hogy szeretlek erre neki az volt a válasza:én is de tudod,hogy nem úgy..szóval elment és nem tudtam mi lesz..

Nos az lett,hogy minden nap telefonált élménybeszámoló meg stb..és 5hónap múlva haza jött azzal,hogy ott kint jött rá mennyire rossz nélkülem és mennyire szeret és végtére is miattam jött haza,pedig Floridába volt sok szép nő megkörnyékezte de csak én kellettem neki..ennek már lassan 7éve és azóta is együtt vagyunk..szóval nekünk jót tett a külön válás..

29. martin3 (válaszként erre: 27. - Nitus1982)
2011. ápr. 28. 13:53

szia! nem szereted, hanem ragaszkodsz hozzá, szükséged van valakire, mindegy ki, csak legyen melletted valaki. vannak ilyen típusok, de ezek szenvednek a legjobban, igenis állj lábra, légy egy kicsit egyedül! az elején nagyon nagyon nehéz, de utána sokkal jobban tudod értékelni akár magad akár az adott kapcsolatot(mármint ami ezután lesz). Ha mindig csak kapaszkodsz valakibe, soha nem lesz normális kapcsolatod!

nagyon nagyon nehéz megtenni az elsőlépést, de tedd meg minél előbb, meglátod pár hónap múlva mennyivel jobban érzed majd magad(de közben ne keseregj, hanem élvezd az életet, abból csak 1 van!)

2011. ápr. 28. 13:28

Mindenki maga látja hogy mit tud elviselni és mit nem.

De egy rossz kapcsolat még a betegségedet is komolyabbá teheti.

Én külső szemlélő ként könnyen ítélkezem nem vagyok benne.De tisztábban is látom a dolgokat mint te.

5hónap baromi hosszú idő de a veszekedéssel nem érsz el semmit.Ha nem akarja hogy vele menj akkor kár erőltetni.Próbáld megvárni ha más nincs.

Mi csak tanácsot adhatunk,de döntened neked kell.

De egy biztos az ember mindig talál valamit amiért nem akarja a nemet kimondani.Ez csak saját félelmeink leplezése miatt van így.De ha átlépsz a félelmeiden akkor hidd el,el tudod majd engedni végleg.Még mindig jobb egyedül mint egy rossz kapcsolatban.

27. Nitus1982 (válaszként erre: 26. - Tapsiful)
2011. ápr. 28. 13:23

Igazad van totál...és én is extra hülyének érzem magam...de szeretem!

és nehéz...pedig ő úgy tűnik könnyen elengedne...lehet nekem is ezt kéne de nem megy még..

Sajnos vagy egy betegségem is amitől még jobban bizonytalan vagyok...és szinte soha nem voltam egyedül..

Ez megrémít és a betegség és a bizonytalanság miatt mégnehezebb bármit cselekedni!

2011. ápr. 28. 13:18

Elolvastam az előző fórumodat is.Nem értem ha ennyire megalázott és átvert mit akarsz tőle?

Én ezek után úgy rúgtam volna ki mint a sicc.

Ha külföldre akar menni és téged nem akar vinni annak is egyszerű a jelentése,nem szeretne még ott is veled lenni.

Én sajnálom hogy ilyen véleményt kell mondanom,de tényleg csak a te érdekedbe mondom hogy ne foglalkozz vele.

Csak a saját szívedet töröd össze.

És mellékesen a negatív kritika nem mindig rossz csak néz a szavak mögé és meglátod azt hogy van aki jót akar.

Meggyőzni itt senki nem fog hogy maradj vele mivel már a kezdetek is csak átverések,hazugságok voltak amiket te voltál kedves és megbocsájtottál.Ezek után én sok jóra nem számítanák a sráctól mert rá jött hogy te mindig mindent megbocsájtasz neki.

Bocsi de ez a véleményem.

25. 06bfdda89d (válaszként erre: 24. - Nitus1982)
2011. ápr. 28. 13:15

Köszi!


Hidegen hagyhat.Te bajod.:PPP

24. Nitus1982 (válaszként erre: 22. - 06bfdda89d)
2011. ápr. 28. 13:07

átadom neki :D :D

(atya ég...máson ítélkezel..de hidegen hagysz)

2011. ápr. 28. 13:05
Ne haragudj,hogy ezt írom,de ez halott ügy....
22. 06bfdda89d (válaszként erre: 19. - Nitus1982)
2011. ápr. 28. 13:05

Meg ahogy te elképzeled az életet...:)Nagyon semmit nem értesz...


Innen küldöm együttérzésem a srácodnak!!!

21. mimmo33 (válaszként erre: 18. - Nitus1982)
2011. ápr. 28. 13:05

Ha nincs bizalom, és még mindig fáj amit veled tett, akkor szerintem ne erőltesd a dolgot tovább.

Az a rossz érzés mindig benned lesz, és mindig felszínre fog törni...Jön a nyár;)fel a fejjel!

20. Nitus1982 (válaszként erre: 17. - Monka1212)
2011. ápr. 28. 13:04

én se értem magam...szeretem!

De mostmár itt feladtam menjen nélkülem ahogy akar...ha itt tud hagyni akkor hagyjon!

2011. ápr. 28. 13:02
....azért mondom hogy hagyjuk abba mert ha velem akarna lenni tudna ...és mellete lehetnék és támogathatnám!
18. Nitus1982 (válaszként erre: 15. - 06bfdda89d)
2011. ápr. 28. 13:00

te is hogy ilyen okos vagy !

és nagyon spéci vagy csak olvass előbb mielőtt írsz...a bizalom nem olyan már kívánom hogy veled is tegyenek olyat mint velem kiváncsi vagyok 5 hónapig ha nem látod bíznál e benne!

Az hogy mondtam hogy vége azért mondtam mert nélkülem akarja ezt...nem velem! ..pedig tudnék vele menni!mind1 .

2011. ápr. 28. 12:57
Nem is értem, hogy miért akarsz vele lenni, vele menni, amikor nem bízol meg benne. Ha ő nem akarja, akkor minek láncolnád magadhoz? Ez nem kapcsolat!
16. mimmo33 (válaszként erre: 1. - Nitus1982)
2011. ápr. 28. 12:56
...ha nincs bizalom akkor miért szenvedsz akár 5 nap távolléttől?!...ha nem akarod elveszíteni akkor miért mondod, hogy vége legyen...?!Attól félsz,hogy egyedül maradsz?!Ha megakarod tartani, ennek akkor sem ez a módja;)
15. 06bfdda89d (válaszként erre: 8. - Nitus1982)
2011. ápr. 28. 12:56

Simán beletapostál.Rohadt jó,hogy ennyire támogatod és ennyire együtt örülsz vele a sikerének...Gondolom nyerte a tanulmányutat.

Nem kellett volna inkább azt mondanod:hogy "igen drágám,ezt is túléljük,eddig is mindent túléltünk,kibírom érted.Érted bármit,sok sikert,nagyon büszke vagyok rád..." és hasonlók?

Nem.Te erre dobod őt.Ő nyer (mit tudom én van-e másik)egy Erasmust,te erre dobod.Hát fergeteges vagy!

14. Nitus1982 (válaszként erre: 12. - Vikianya)
2011. ápr. 28. 12:55
igen sajnos (szerintem joggal) mert az elején csúnyán átvert!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook