Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 5 hónapra elmegy külföldre ... nélkülem... de már nem is bízok benne! fórum

5 hónapra elmegy külföldre ... nélkülem... de már nem is bízok benne! (beszélgetős fórum)


1 2 3
73. ba75fa2700 (válaszként erre: 1. - Nitus1982)
2011. máj. 14. 19:01

Erényövet rá

:-)

72. e705905164 (válaszként erre: 1. - Nitus1982)
2011. máj. 14. 08:56
hát szerintem nem érdekled a férfit:(
2011. máj. 9. 14:53
mégis akarja hogy menjek....angol nyelvtani összefoglalókat nyomtatott nekem a napokba (és mielőtt vádolnának) magától minden veszekedést elkerültem ...a témát se hoztam föl ...csak hetekkel ezelőtt azt mondtam hogy az ő döntése .... és élete..és ő dönt én vele vagyok így is úgy is!
70. 06bfdda89d (válaszként erre: 67. - Nitus1982)
2011. ápr. 30. 22:18

Figyelj...Menjél aztán hallgasd ezt orrvérzésig,aztán kész:


[link]


Aztán akkor majd lenyugszol.Itt meg van kinek kinek a véleménye.Kritika nem kell,ok.Rajtad segíteni senki nem tud.Ennyi.

69. Nitus1982 (válaszként erre: 68. - Vivir)
2011. ápr. 29. 11:30

Igen sajnos..nagyon rosszul jött és nem is gondolkoztam csak rögtön paráztam!


Már nem akarok rajta görcsölni....mert ahogy mondtad úgy is úgy fog történni ahogyan történnie kell :)!

68. Vivir
2011. ápr. 29. 11:13

Én csak azt mondom, ha tényleg szereted, kibírod. Legyél türelmes, ijedtedben nem kell egyből szakításon gondolkozni.


És lehet, hogy 5 hónap neked nélküle nagyon soknak tűnik, de ha belegondolsz, az elmúlt 5 hónap is milyen hamar elment. Meg tényleg, tudtok sms-ezni, meg neten is beszélgetni. Lehet, hogy még jót is tesz a távolság. Ha meg közben kialszik a szerelem, akkor biztos nem olyan erős...

Nem kell ennyire görcsölni dolgokon, úgyis úgy történik, ahogy történnie kell ;)

67. Nitus1982 (válaszként erre: 64. - De6dcdc43c)
2011. ápr. 29. 09:27

Ezt miből állapítottad meg hogy kapaszkodom?Okosíts mond meg hogy én mennyire ragadok 1 éve...mond meg hogy milyen a kapcsolatunk, mennyit időt töltünk eggyüt :)!

kösz

66. Nitus1982 (válaszként erre: 64. - De6dcdc43c)
2011. ápr. 29. 09:25

1.nincs háború!

2.nincs cirkusz csak leírtam ami bánt elnézésedet kérem

3.min döbbensz meg mert vele akarok lenni?

65. Nitus1982 (válaszként erre: 63. - 3e0ba54fb8)
2011. ápr. 29. 09:24

Igen már írtam...de már meg is bántam!Hülyeség hogy hagyom hogy idekenek itélkezzenek egy kiragadott dolgon..ami nem a teljes kapcsolat...senki nem látja a pozítív dolgokat...csak a szart mivel azt írtam csak ki!De nem fogok többet(kapcsolataimról) azt hiszem mert tényleg olyan dolgokat írnak...amiről szó sincs és úgyse érti senki én mit érzek...mivel mindeki máshogy dolgozza fel a helyzetet!Mivel mindenki más!Csek ezt nem mindenki fogja!

Megbeszélem ezentúl azoknak akik ismernek és az életem is!


Az lesz én nem fogom magamat ráerőltetni és zsarolni se..már úgy vagyok vele ha majd akarja úgyis mondja ha nem akkor meg nem!és majd látom mi lesz!

Azt mondta tegnap csak akkor nem szeretné hogy menjek ha nem bízok benne mert akkor "kinyírjuk" egymást!ha bízok szeretné! de majd alakul nem halok bele mint ahogy páran úgy érzik hogy erre gondolok!Mostmár tojok bele ..lesz ahogy lesz.

64. de6dcdc43c (válaszként erre: 60. - Nitus1982)
2011. ápr. 29. 09:17
Te mit csinálnál, ha háború lenne és évekre elkéne mennie? ha 5 hónapért ezt a cirkuszt csinálod? Vannak akik éveket várnak a másikra, mert a helyzetük úgy kivánja, még sem kapaszkodnak ennyire mint te. Kösz a jókívánságaidat:) Megkeseredett sem vagyok, csak maximum ledöbbent, nem máson mnt rajtad.
63. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 58. - Nitus1982)
2011. ápr. 29. 09:15

Szerintem ezen ne csodálkozz! Néhány hozzászólásból nekem az derül ki, hogy már több topic szól erről a kapcsolatról. Amikor indult, megvitattad,hogy mi legyen, mert hazudott.

Most ismét a másokkal beszélgetsz, helyette.


Mindenki másnak ez csak egy érdekes, vagy vicces téma, neked viszont az életed. Csak összezavarod magad a különféle véleményekkel. Ezt egyedül te látod, és te tudod eldönteni, hogyan legyen tovább.


Másrészt abban semmi rossz nincs, hogy nélküled akar elmenni, ha egy idegen környezetbe megy tanulni.

Én is éltem fél évet Párizsban, örültem, hogy nem volt velem senki, akihez egy magyar szót szólhattam volna, francia lehettem a franciák között. A kedvesen kétszer meglátogatott, de nem volt ott folyton, nem arról szólt, hogy én egész nap tanultam, esete pedig bevonhattam volna olyan programokba, amiktől a haja állt volna égnek, tekintve hogy egy szót nem beszélt franciául, vagy én maradhattam volna ki abból, hogy igazán megízleljem a franciaságot.


Hagyd, menjen egyedül, ha ezt nem bírja ki a kapcsolat, hidd el, nem kár érte. Ha kibírja, legalább mindenkiben tisztázódik, hogy mit jelent neki a másik és hogyan akarja tovább!

2011. ápr. 29. 09:06
hopsz látom te egy ilyen nagyon kedves megkeseredett ember vagy és másnak meg leírod hogy színézkedik?2 fórumozás után te belelátsz mindenki életébe! megvagy savanyodva nem érdekelsz..amiket írtam vedd semmisnek..nem érte meg veled foglalkozni
61. Nitus1982 (válaszként erre: 59. - De6dcdc43c)
2011. ápr. 29. 09:04
el se hiszed mekkora szabadsága van mellettem..de kinek is magyarázkodom!?
60. Nitus1982 (válaszként erre: 59. - De6dcdc43c)
2011. ápr. 29. 09:02

kapaszkodig? miről beszélsz kifejtenéd? hogy nem akarok 5 hónapot nélküle lenni!

rohadtul kapaszkodok! heti 2 napot találkozunk!

nem kivánok rosszat de mégis...tőled menjen el a szerelmed 5 hónapra és ne kapaszkodj mert a szerelem nem arról szól ugye hogy vele akarsz lenni és azért heti pár napot látni!

59. de6dcdc43c (válaszként erre: 58. - Nitus1982)
2011. ápr. 29. 08:57
Én megfulladnék egy ilyen partner mellett, aki ennyire kapaszkodik.
2011. ápr. 29. 08:56

Senki nem látja egyben senki kapcsolatát...és azért van egy két normális hozzászólás és egyet is értek még ha nem is pozitív!

DE senki ne higgye azt hogy mindenki ugyan úgy él meg egy helyzetet....én szeretem és akit szeretek nem tudnék 5 hónapig nélkülözni hogy vele legyek hogy megöleljen...stb!

1.Ne kicsapongó

2.A bizalom vissza szerezhető (gondolom még senkinek nem ingott meg a bizalma abban akit szeret)

3.olyanokt írtak néhányam amit nem is írtam:nem akarom hogy eltartson, nem zsaroltam csk mondtam hogy nem bírnám nélküle (akkor lenne vége, mert ha pl minden nap aggódnék,sírnék, és bizonytalankodnék nem lenne értelme)

57. Nitus1982 (válaszként erre: 45. - A14deb9047)
2011. ápr. 29. 08:50
Fordítva ...azt mondanám hogy ha szeretnél jönni és megtudod oldani örülnék ha velem jönnél!
56. Nitus1982 (válaszként erre: 47. - VictorHUN)
2011. ápr. 29. 08:47
nem félek hogy nem lenne más mert így is akadnak aki udvarolnak...és folyamatosan találkozni akarna kde nem kellenek!
55. Nitus1982 (válaszként erre: 52. - 3e0ba54fb8)
2011. ápr. 29. 08:46

nem azt mondtam hogy legyen vége..lehet rosszul fogalmaztam! azt mondtam gondolja át ő is akar e engem és én is átgondolom hogy bírnám e nélüle 5 hónapig..úgy hogy ne őrüljek meg!

Ez az előzökhöz:

De én vagyok a nem normális hogy ide írok mert senki nem látja a teljes kapcsolatot!

Nem kicsapongó...mikor még nem jöttünk össze akkor volt neki nője de miattam dobta! nem csalt meg!csak én mivel vagy egy hülye betegségem(aki nincs benne nem érti hogy mi akik ilyenek vagyunk hogy gondolkozunk, lehet pocskondiázni de csak aki ebben él az érti hogy akaratunkon kívül is hülyeséget mondunk,csinálunk és gondolunk) annak éreztem!A bizalom meg attól szált el mert nem tudtam mikor még csak beszéltünk hogy van nője...és félek ahazugságokról!de ha hülye lett volna elmondani hogy van akit nem tud dobni mert kinyírja magát...de mégis megtette mielőtt összejöttünk volna!(tudom ..csak magyarázkodom)

54. Nitus1982 (válaszként erre: 49. - A14deb9047)
2011. ápr. 29. 08:38
Úgy hogy dolgoznék ...és magamat tartanám el!15 éves korom óta diákmunkászom...miután elvégeztem a sulit azóta egyfeszt dolgozom! szerintem ott is menne!
2011. ápr. 28. 20:42

"főleg hogy a bizalom sincs meg meg már. . "

A legfontosabb a bizalom, ha az nincs megette fene az egész kapcsolatot.

52. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 18. - Nitus1982)
2011. ápr. 28. 20:36

Nem tudom, mi volt az, amit tett. De ha egyszer megbocsátott, túlléptél rajta, akkor tilos bármilyen helyzetben, vitában visszanyúlni ehhez.


Agis és Spéci nőci véleményét osztom, sorry.

Te mondtad, hogy legyen vége, erre az egyetlen normális válasz, hogy oké drágám, ha így akarod, elfogadom, legyen vége.


Ne provokáld, ne játssz hülye játékokat, mert ráfázol. Állj elé és azt mondd, amit szeretnél, valahogy így:


drágám, amikor először beszéltünk erről a külföldi útról, azt mondtad, szeretnéd, ha veled mennék. most mit szeretnél, menjek vagy inkább maradjak?


Döntsd el, hogy a történtek után bízol-e benne vagy sem, csak ne drámázz, az nem előre visz.

2011. ápr. 28. 19:25
Pont.
50. 9896a91eb9 (válaszként erre: 49. - A14deb9047)
2011. ápr. 28. 19:19

Sehogy!De szerintem ez túl van tárgyalva! Olvassa már el mindeni a fórum címét!!

...de már nem is bízom benne"

Akkor most mi már nincs miről beszélni! Szerintem már régen döntött! Meddő vita!

2011. ápr. 28. 19:13
És egy jövedelem nélküli tanuló fiatalember hogy tart el egy 23 éves lányt?
48. 9896a91eb9 (válaszként erre: 47. - VictorHUN)
2011. ápr. 28. 18:57
Nem a világ végén él! És csak 23 éves! Na ne vicceljünk már!
47. VictorHUN (válaszként erre: 46. - 9896a91eb9)
2011. ápr. 28. 18:26
Egyszerűen fél attól hogy nem lenne más...
2011. ápr. 28. 18:09
De hát az előbb azt írta, hogy a srác kicsapongó, meg hogy fűvel-fával..Akkor mi a fenét vetyeng. Legyen vége, zárja le ezt a dolgot és pont:
45. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Nitus1982)
2011. ápr. 28. 17:14

De tanulni megy!! Vannak olyan helyzetek, melyek csak egyszer adódik az életben! Ettől többet is ki lehet bírni.

Vajon fordítva mit gondolnál?

2011. ápr. 28. 15:37

igazából nem csalt meg mert nem voltunk együtt ....utána lettünk egy pár..de akkor se volt tisztességes!


Mondtam neki hogy átgondolom és ő is...hogy mi legyen velünk!mert csak idegesen vagdalózunk annak nincs értelme!

Köszönöm a válaszokat..

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook