Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 5 hónapos babák fórum

5 hónapos babák (beszélgetős fórum)


9. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 8. - Pacas)
2013. dec. 19. 11:24
Nekem is akkor van el igazán amikor itthon van a 4 éves amugy unatkozik az a baj..el van egy ideig utana unatkozik,ezert is varom h masszon
2013. dec. 18. 21:43
Igaz,az én babám még nincs öt hónapos,csak négy és fél múlt,de nem tudom lerakni úgy hogy egyedül ellegyen...esetleg akkor ha alszik.
2013. dec. 18. 14:53
Játék:fisher pricet vettunk neki
2013. dec. 18. 14:52
Èn nem adok neki kekszet meg ilyesmit,szerintem ez nem egy 5 honapos babanak valo
2013. dec. 18. 14:47
Tápszert eszik 4óránként, este sinlacot gyumolccsel vagy zöldséggel.Este 8- tol reggel 8 ig alszik.Napkozben 2 orat tud egyhuzamba ebren lenni,lerakom a foldre,jarokaba nezegeti a jatekokat,forog es nezi ahogy jatszik a teso.F5 kor oviba megyunk ekkor vegig ordit mert utalja a babakocsit.napkozben kb 3 orat alszik 3 reszletben..
2013. dec. 18. 13:13

Sziasztok!Az én kislányom szopizik is még,tápot is kap pótlásnak,meg most már tejpépet is,abból a banános a kedvence.

Gyümölcsökből almát,banánt,körtét kapott eddig,zöldségekből répát,sütőtököt.

Etetőszéket még nem vettünk neki,most még a babahordozóban etetem,hamarosan szeretnénk neki venni,de még nem tudom milyen lenne a legjobb választás.

2013. dec. 17. 18:24

Az én kislányom tegnap volt 5 hónapos,eddig csak anyatejet kapott,de lassan elkezdjük a kóstolgatást.

Hasról hátra átfordul,vissza még nem,de pár napja mikor hason volt elkezdett valami kúszás félét.

Karácsonyra textil babát,és habi-tapit vettünk,csörgőket,zenélő játékokat örökölt a fiam után.

2013. dec. 17. 11:02

Sajnos úgy alakult, hogy kezdettől fogva tápszeres baba lett volna, ha megemészti a tápszert. De mivel nem, így rizspudingot kapott, amit én készítettem, almát, körtét, baranckot, sütőtököt, burgonyát.



Karácsonyra a legjobb ajándék bármi amivel zajt tud csinálni. :D Zenélős játékokat saját érdekedben ne vegyél!!!!!!!


Etetőszék ilyen korban nálunk a rezgő szék volt. Egy éves korában kaptuk meg a dönthető háttámlájú, asztalhoz is tehető széket, mikor már biztosan tudott ülni.


Napjai: nekünk nagyon bevált a baba iq dvd sorozat. Ergo reggel amíg elkészültem, azt nézte.


Játékkal, sétával, kirándulásokkal rokonokhoz lehet elütni az időt, de játszóházba is elviheted. Már csak azért is jó a játszóház, mert meglátod, melyek azok a játékok amiket igazán szeret.

2013. dec. 17. 10:47

5 hónapos babátok mit eszik, iszik (anyatej, bébiétel,keksz,piskóta stb...)?

Hogy telik a napotok?

Mit tud már csinálni (fordulni, ülni,stb..)?

Mit kap karácsonya?

Vettetek már etetőszéket, milyet?

Akinek van kedve írjon!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook