Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 4D ultrahang Szeged környékén - mit tudtok ajánlani? fórum

4D ultrahang Szeged környékén - mit tudtok ajánlani? (beszélgetős fórum)


20. Bogyeszkusz (válaszként erre: 19. - Kisbögre)
2010. máj. 14. 10:59

Sejtettem én,meg egyébként is 38 hétben gondolkodunk :P Pedig kórházlátogatásra mentem volna szívesen,na de ez van,kimarad.

Remélem jó képeket készítenek a kiscsajról,majd nézem az adatlapod! :)

Nekünk a 21.heti jobban sikerült,ásított meg minden,a legutóbbin nem mutogatta magát,szégyenlősre vette a figurát :P

19. kisbögre (válaszként erre: 18. - Bogyeszkusz)
2010. máj. 14. 08:47

Hát mi már a 28. héteben leszünk jövőhéten...

Ezt olvastam, hogy ekkor már nagyon élvezhető, és innentől már nem sokat változik majd!

A párommal megyünk, persze, semmi pénzésrt otthon nem hagynám, akarom hogy lássa a lányát!!! És jön a barátnőm is, ha nem ő, akkor Anyukám! Bár Anyukám eddig az összes klinikai UH-n ott volt!

A szülésfelkészítő nagyon jó, oda is általában együtt megyünk! Jó sokan vannak, különböző terhességi időkben! ha most kezdenéd, már nem tudnád befejezni :) mert 7+1 alkalmas!

18. Bogyeszkusz (válaszként erre: 17. - Kisbögre)
2010. máj. 13. 20:42

Mi 21 hetesen voltunk,ott minden okés volt,na de most...szerintem úgy volt vele,hogy azt a 10 hetet már csak kibírjuk valahogy :P

Nem jártam,pedig szerettem volna,csak valahogy mindig elmaradt :( Most meg már nem tervezem így 33 hetesen...

Egyébként jó volt,egyedül vagy pároddal mentetek?

17. kisbögre (válaszként erre: 16. - Bogyeszkusz)
2010. máj. 13. 20:00

igen! a szülésfelkészítő része...

Te is jártál?

Remélem Petra mutogatni fogja magát!!! Már azelső alkalommal 18 hetesen is széttette a lábát! :)

16. Bogyeszkusz (válaszként erre: 15. - Kisbögre)
2010. máj. 13. 19:56

Ó,Zozi is fent volt,járt keze lába,szeme nyitva,de a kezeit és a lábikáit is az arcocskája elé pakolászta.Ez van,ő már csak ilyen kis szégyenlős :)

Az intézménylátogatás a szülésfelkészítő részeként lesz,ha megkérdezhetem?

15. kisbögre (válaszként erre: 13. - Bogyeszkusz)
2010. máj. 13. 19:51

Az én lányom általában aktív!De előtte ha bevágok némi csoki tuti az lesz!

Kedden megyünk 16-re utána intézmény látogatás!!!

14. Bogyeszkusz (válaszként erre: 12. - Kisbögre)
2010. máj. 13. 19:50
Akciós volt,így 12 helyett 10 volt,kaptunk egy 22 perces dvd-t (de összeségben tuti nézte 45 percig is,csak mivel szünetet tartottunk és közben volt 2 kismama,így a másik kettő már nem került a dvd-re)meg cd-n képeket,plusz egy általunk választott képet kinyomtattak.Ez volt április 12-én.
13. Bogyeszkusz (válaszként erre: 11. - Kisbögre)
2010. máj. 13. 19:48
Mi amikor kértük nem is mondtuk,hogy kihez (mert nem tudtuk ugye kik vannak),ez a dokinő jött.Szerintem a másik két orvos is precíz meg minden.Az adatlapomon egyébként az uccsó 3 kép ott készült,de láttam másoknak sokkal jobb lett,ez nagyban függ attól,hogy a gyerkőc mennyire együttműködő.Zozi sajna nem mutogatta a pofiját.
2010. máj. 13. 19:47
mennyi volt amúgy? És mit kaptatok?
2010. máj. 13. 19:46

Amikor bejelentkeztem, akkor azt mondták, hogy Dr.Bitó Tamás fogja csinálni!

Igaz a dokim azt mondta, hogy a doktornőhöz kérjem magam, de ez nem jött össze...

10. Bogyeszkusz (válaszként erre: 9. - Kisbögre)
2010. máj. 13. 19:46

Szió!

Bocsi,az előbb elmaradt a köszönés,olyan gyorsan akartam Neked válaszolni! :)

9. kisbögre (válaszként erre: 8. - Bogyeszkusz)
2010. máj. 13. 19:44
Szia Bogyszkusz!
8. Bogyeszkusz (válaszként erre: 8. - Kisbögre)
2010. máj. 13. 19:42

Legutóbb ott voltunk.Mi érdekelne pontosan?

Nekem a dokinő csinálta,rendes volt,precíz,és 2szer is kiküldött,hogy sétáljak,annyira szeretett volna képet a gyerkőc arcocskájáról.

Ami bánt,hogy leletet nem kaptam,csak cd-n kifényképezettet,nem papíralapút.

7. Bogyeszkusz (válaszként erre: 6. - Afrodita)
2010. jan. 14. 19:15
Köszi szépen az infókat! ;)
6. Afrodita (válaszként erre: 5. - Bogyeszkusz)
2010. jan. 14. 18:45
Szerintem 20-30 perc volt, és egy képet is adtak róla. 12000 Ft volt.
5. Bogyeszkusz (válaszként erre: 4. - Afrodita)
2010. jan. 14. 18:36

Értem :)

Azt még megkérdezhetném,hogy amit dvd-n kaptatok anyagot az hány perces volt?Illetve hogy akkor mennyi volt,arra esetleg emlékszel még?

4. Afrodita (válaszként erre: 3. - Bogyeszkusz)
2010. jan. 14. 18:34
Akkor jó minőségű volt. Nem tudom csinálják-e még.
3. Bogyeszkusz (válaszként erre: 2. - Afrodita)
2010. jan. 14. 18:33

Eredetileg a bérkert klinikára akartunk menni,de sok rosszat hallottam róla (nem a legjobb minőségű),és szinte a legdrágább.Ha már fizetek,akkor legyen jó minőségű,ezért gondoltam,hogy akár a környékre is elmennénk.Nekem szentest ajánlották.

A női klinikán még csinálnak a mai napig? Jó minőségű?

2010. jan. 14. 18:29

Szia!

Én a szegedi szülészeti klinikán voltam 4D-n. 2007 decemberben.

De van a Bérkert utcán is, azt is dicsérik.

2010. jan. 14. 18:25

Sziasztok!

Tudom,olyan fórum már van,amiben arról van szó,szegeden hol lehet 4D-s uh-ra menni.Én azt szeretném megtudni,hogy szeged környékén milyen lehetőségek vannak (szentes,hódmezővásárhely,makó,stb.)? Tapasztalatokat is szívesen vennék ezekkel a 4D-s helyekkel kapcsolatban,ha van.

Előre is köszönöm szépen! :o)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook