Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 45év felett nem "ciki"férjhez menni?Ti, hogy vagytok ezzel, mit gondoltok róla? fórum

45év felett nem "ciki"férjhez menni?Ti, hogy vagytok ezzel, mit gondoltok róla? (beszélgetős fórum)

1 2
2010. febr. 9. 19:35

sziasztok!


A "ciki" meg a "kor" nem is való egy kérdésbe:)

A 48 meg nem annyira kor:) 84-nél már elgondolkodnék:)

8. b3ef8ccfb4 (válaszként erre: 1. - Agnesss0129)
2010. febr. 9. 19:35

Ne aggódj, csak légy boldog!

Én 55 évesen mentem férjhez másodszor.

Persze ez már nem olyan mint az első esküvő, mi csak négyesben esküdünk, és meglepetés volt a rokonoknak barátoknak, hogy összeházasodtunk. Így még érdekesebb is volt.

2010. febr. 9. 19:28
Nem, de akkor már minek?
6. Manyusz (válaszként erre: 1. - Agnesss0129)
2010. febr. 9. 19:02

Szia!

Tudod én 40 voltam mikor másodjára is férjhez mentem, és ezt most itt Svédországban a nappaliban. Itt ugyanis oda megy az anyakönyvvezető, ahová Te kéred. Igy mi a nappaliban esküdtünk meg. Elég szük baráti, családi körben, mivel nagy gyermekeim odahaza vannak. Igy kb. voltunk 10-en. Főztem egy ebédet, meg sütiket sütöttem. Megebédeltünk, beszélgettünk, meg néztünk egy filmet és kész. Nem fogod elhinni milyen filmet néztünk meg! Az Indul a bakterház-at, meg a Macskajajt! Jó mi? Mi sem akartunk nagy felhajtást, nem is lett volna miből. De most boldog vagyok, mert megtaláltam azt a férfit, akit a keresett másik felemben mondhatok. Olyan mint én, férfi kiadásban! Már csak egy icipici apróság hiányzik az életünkből, de ahhoz már (le vagyok kötve) lombik segitség kell, de az orvos azt mondta lehet, csak az árát kell összeszedni. Most 42 leszek nyáron. De nagyon szeretnénk! Nekem első házasságomból van négy gyönyőrü és hatalmas fiam! (21, 19,5 16,5 és 14 évesek) Páromnak 2 családja (19,5 éves fia és 14 éves lánya).

Nagyon gratulálok és sok boldogságot kivánok!

2010. febr. 9. 18:58

Egyébként meg egyáltalán nem ciki 48 évesen férjhez menni.


Bár én abszolút házasságellenes vagyok,de mindig tiszteletben tartom mások döntését és ez tök független a kortól.:)

2010. febr. 9. 18:55

sok sikert

nem ciki

3. ebe747bfaf (válaszként erre: 1. - Agnesss0129)
2010. febr. 9. 18:51
Szia!A szerelemben nincs korhatár:-)sok boldogságot!!!
2010. febr. 9. 18:51
Sok boldogságot!
2010. febr. 9. 18:50
Olvasom itt a Fórumokat,és pont egy olyat szurtam ki,ami 2010.-es esküvőkről szól.bele néztem,de elmosolyogtam,mert ez nem nekem szól a 48.évemmel!Itt nagy lagzikról irnak és fiatalok,tele izgalommal,közös jövő kezdéssel,baba várással.Én meg csak boldog szeretnék lenni,és mi ugy éreztük ehhez papir is kell,ami összetartozásunk jobban megpecsételi.Mi csak egyszerű két tanús,csendest szeretnénk.Egyikünknek sem az első lesz,de az utolsó!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook