Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 41 éves nő - 30 éves férfi? fórum

41 éves nő - 30 éves férfi? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
13. Dredd
2018. jan. 9. 23:16
lehet ha meglátná a képeimet, azt hinné még 25 se vagyok...
12. Dredd
2018. jan. 9. 23:14
arra gondoltam, hogy meghívom mondjuk kávéra, de előtte kellene vmit írnom ,hogy felkeltsem az érdeklődését...
11. Dredd (válaszként erre: 8. - Ikebana3)
2018. jan. 9. 23:12

az a baj nem ismerősöm...és ha bejelölném lehet tiltana egyből, vagy simán kinyomna és utána már be se tudom jelölni...azt hinné zaklatom vagy vmi.


szerintem egyszerre kellene írnom és jelölnöm


de az is a baj, hogy nem látszok 30 évesnek...kb 23 évesnek nézek ki. Igaz a nő is kb 35 néz ki.

10. Muraja (válaszként erre: 1. - Dredd)
2018. jan. 9. 23:07

Sok szerencset ! es sok " hölgy " ki töle fiatalab igy 9 -10 evvel is sajnalatosan elhizott es apolatlan , az evek -kor ; csak egy szamjegy !

Lasd Pasztor Annat es mas igazi friss hölgyet !

9. Smirnoff (válaszként erre: 7. - Dredd)
2018. jan. 9. 23:04
Van egy pasi, az ismerősöm ismerősei között, aki azt hiszi, hogy pár kattintás után már a személyiségem is kiismerte, kissé öregnek tart és a fotóim alapján nem nézi ki belőlem, hogy pasim vagy gyerekem legyen. Tuti eldobnám az agyam ilyen szövegtől.
2018. jan. 9. 23:02

Ilyet nem tudok neked írni, hiszen ahányan vagyunk, annyi félék is. De éppen ma olvastam a francia miniszterelnökről, akit nemrég választottak meg és az érdekesség, hogy a felesége 24 évvel idősebb tőle. Szóval ahhoz képest nálatok ez a korkülönbség csekély.

Amit én ajánlanék, hogy maradj önmagad, ne akarjál semmiféle mesterkélt pózt felvenni, vagy akármilyen "csajozós szöveget" betanulni, mert az úgysem te leszel. Ha ismerősöd, akkor az egyik megosztását kommenteld pozitívan. Egyébként miért tiltana le?! Feltéve, ha olyan szöveget írnál. Írhatod, hogy egy idő óta követője vagy, megnézted a képeit ...meg azt amit itt is leírtál. Szerintem tetszene neki. :)

7. Dredd (válaszként erre: 5. - Gribedli***)
2018. jan. 9. 23:00
mit szólnál ha vki ilyeneket írna neked ?
6. Dredd (válaszként erre: 3. - Smirnoff)
2018. jan. 9. 22:58
ez jó
5. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Dredd)
2018. jan. 9. 22:55
Szerintem azt írd meg neki, amit itt leírtál róla. Ezt gondolod, legyél őszinte, az általában menő egy komoly nőnél, ha világosan beszélsz hozzá, játszmàk nélkül.
4. gribedli*** (válaszként erre: 3. - Smirnoff)
2018. jan. 9. 22:53
:DDDD
2018. jan. 9. 22:52

Kedves vén Banya!

Sátorozik a gatya.

Nem érdekel vénséged,

megfogott a szépséged.

2018. jan. 9. 22:50
jah mondjuk egy picit öregítettem a nőt, márciusba lesz 41...
2018. jan. 9. 22:49

Hali,


Szitu az, hogy egyik ismerősöm ismerősei között láttam meg a nőt. Azonnal megtetszett. Kutakodtam ki is ő...Lényeg, hogy nincs gyereke és nincs is férjnél. Szerintem barátja sincs, akkor lenne vmi kép tuti fönt. Kiderítettem a korát is ugye...Youtube fönt van több videója, és én rájöttem, hogy pont ilyen nőt keresek. Az egész személyisége is megfogott amellett, hogy szép.


Kérésem pedig az lenne, hogy hogy is kezdjek ismerkedni vele ? írjak neki ? de mégis mit ?

Lehet írnék és egyből letiltana...


Írnátok vmi jó szöveget ? ami hatásos lenne ? hm ?


kösssz

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook