Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 41 éves nő - 30 éves férfi? fórum

41 éves nő - 30 éves férfi? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2018. jan. 13. 09:55

Tényleg érthetetlen.

El nem tudom képzelni, hogy egy fiamkorombeli "gyerekkel" ugyanazon a hullámok rezegjek.


Szerelem a lelkek barátsága?

102. a.manus (válaszként erre: 101. - AnnaValentine)
2018. jan. 13. 09:36
Egyébként a szerelem kortalan, a szextől függetlenül, az, hogy két ember együtt rezeg a lelkek barátsága. Az nem is értheti akinek nem volt része hasonlóban.
101. AnnaValentine (válaszként erre: 100. - Lonna4)
2018. jan. 13. 09:11
Köszi kedves vagy,meg is osztanám ha nem lennének rosszindulatú hozzászólások ami ugye normális embernek eszébe sem jutna mivel nem ismer.Azért mert valami eltér a megszokottól még nem biztos hogy rossz.
100. Lonna4 (válaszként erre: 34. - AnnaValentine)
2018. jan. 12. 15:09
Élvezd amíg tart. Mondjuk két huszonéves fiú anyjakent a hajamat tepnem. De felnőtt az a fiú, tanulni akar.Dicseretes hogy atadod a tapasztalataidat.
99. Derby22 (válaszként erre: 96. - Sanyinak)
2018. jan. 11. 19:25
:D:D.. jó meglátás.. fontos a kémia, sőt a nagy korkülönbségek esetében csakis az. Már a 12 évesek sem hisznek a leányregényes vegytiszta romantikában... sőt néha meghökkentően realista meglátásaik vannak...
98. Derby22 (válaszként erre: 93. - Melizanda)
2018. jan. 11. 19:20
Hát nézd amikor az ex barátnőm ( mert a 23 éves miatti nézetkülönbség ex barátsággá redukálta kapcsolatunkat) túljutott a 40-en akkor a zenekarában játszó 19 éves gitárossal jött össze akinek az anyja fiatalabb volt nála és ott aludt... a nő nem reklamálta a fia választását mert biztos jó sztori volt hogy az igen ismert.... XY az ő ágyában hempergett a fiával.. erről ennyit. De ennek az ismert nőnek nem közismert hasonló korú barátnője (nekem közöm nem volt hozzá) meg túl a 40-en, külföldre járt fiatal arab fiúk által szponzorált élménytúrára mert unta hogy 20 éve háziasszony és a nagykorú fiát és férjét kiszolgálja... Őszintén mondom nem hiányzik ez a barátság.. sok sok évig voltam mindenben a támasza az XY-nnak, és ahogy haladt előre a korral annyira vált szembeötlővé mennyire rendhagyó a gondolkodása és mennyire konzervatív (nem annyira konzervatív de ebben az összehasonlításban mégis) a magamé, és mindazt az energiát amit rá pocsékolok mennyire hasznosabban is el tudom használni... úgyhogy ad acta tettem a viszonyunkat. Mindig mondogattam neki, hogy egyszer megírom mindazt amiről ebből a körből tudomásom van, de minek?!!? jobbat írnak a pletykalapok jobbára úgy hogy közük sem volt irományuk tárgyához... még csak köszönés szinten sem nemhogy interjú... Megtanultam kétféle interjú van 1 amit úgy írnak rólad, hogy nem is ismer a szerző, 2 amit meg akarsz magadról jelentetni. egyik sem hiteles, főképp nem objektív..
97. gribedli*** (válaszként erre: 93. - Melizanda)
2018. jan. 11. 18:02

Szerintem ez egyáltalán nem korfüggő, hogy milyen egy megalázó kapcsolat. Nagyon is lehet megalázó sok dolog egyidős párok között is. De a tapasztalatom az (mert több negyvenest is ismerek, akiknek fiatalabb pasijuk van), hogy szó szerint ostromolták őket. Egy bizonyos kor után mindenki óvatosabb és bizalmatlanabb is, cseppet sem arról van szó, hogy a nő elhiteti magával, bebeszéli magának, hogy ő kell,hanem ellenkezőleg, egytől egyig mindegyik ismerősöm eleinte inkább elhajtotta őket, mondván milyen már (pedig hogyisne tetszettek nekik!csak megpróbáltak uralkodni magukon) és a valóság az volt,hogy igen, ők kellettek és ostromolták őket. De úgy,hogy a sajât korukbeli pasik nem udvaroltak nekik ennyire. Akkor meg miért mondanának le az örömökről?


Ismètlem, ugyanez a felállás senkit nem zavar, mikor a nő fiatalabb 20-25 évvel, olyankor miért nem moralizáltok?:P

96. sanyinak (válaszként erre: 95. - Smirnoff)
2018. jan. 11. 15:23
Lehet, hogy ez a falusi liba kevesebbet gágog és tehén formája ellenére eleve dobozolt tartós tejjel szolgál az "urának".
95. Smirnoff (válaszként erre: 93. - Melizanda)
2018. jan. 11. 15:19
Nem art beloni realisan nagat az embernek, de azert a parositas megsem mindig ugy jon ki, ahogy az ember gondolna. Szep a szeppel, egykoruval stb. En az unokatestverem valasztasan is meg vagyok pl. lepodve: nagyon jo pasi, okos, jol iskolazott, jo melokat is talal, es egy total urbanus leny, a felesege mev egy falusi liba tehen csomagolasban. De neki o kell.
94. Guruljka (válaszként erre: 93. - Melizanda)
2018. jan. 11. 14:35

Előfordult, hogy egy 40-es férfi (vejemnél kicsivel idősebb...) reagált a társkeresésemre, ahol egyébként megadtam a hagyományosan korban hozzám illő kort.


Közölte, hogy ő szereti az érettebb nőket, és ez engem ne zavarjon.

Válaszoltam, hadd döntsem el én hogy mi zavar és mi nem.


Képtelen lennék olyan valakivel együtt lenni, még egy kávézóban is, aki a gyerekeimmel egy idős.

93. Melizanda (válaszként erre: 45. - Derby22)
2018. jan. 11. 14:01
Tökéletesen egyetértek veled. Nem is értem egyes nők miért nem képesek tudomásul venni a korukat, és abba a hitben ringatják magukat, hogy ők bizony tényleg kellenek egy 20-25 évvel fiatalabb srácnak. Saját magát alázza meg, ha belemegy egy ilyen kapcsolatba, mert csak a nő lehet a vesztes. És még jól leoltjátok az olyat, aki ezt le meri írni. Azért kíváncsi lennék az olyan 40 +-os nőre, akinek huszonéves fia van, mit szólna ahhoz, ha a fiacskája bejelentené, hogy van egy 40-es korosztályú nője, aki talán még magánál az anyjánál is idősebb ....
2018. jan. 11. 12:23

Kikerestem az eredetit:


Ich schlafe wie ein Apfel: mit dem Stiel nach oben.


Úgy alszom, mint egy alma, nyéllel felfelé.


(tehát úgy, ahogy az alma általában kinéz, a német humorú szójátékféleség.)


Nem almaként (als Apfel) alszom.

91. gribedli*** (válaszként erre: 86. - Guruljka)
2018. jan. 11. 11:41
Nekem a wie jött volna a számra
90. Derby22 (válaszként erre: 72. - Dredd)
2018. jan. 11. 10:19
írtam privátba, majd olvasd el... nem minden úgy történik ahogy előre eltervezed, pláne ahol kettőn áll a vásár...
89. Guruljka (válaszként erre: 87. - Guruljka)
2018. jan. 11. 09:32

Most rákeresvén, látom, hogy ez Goethe-idézet.

[link]


Emberek, kirágattak az ágyból, sürgős munkák halmaza, aludtam nem egész 4 órát...

88. a.manus (válaszként erre: 87. - Guruljka)
2018. jan. 11. 09:32
Meghajlok a bölcsek előtt és megyek dolgozni...:)
87. Guruljka (válaszként erre: 85. - A.manus)
2018. jan. 11. 09:30

Látod-látod...


Szürke minden elmélet, de zöld az élet aranyfája.


Ezt a színzavart mondogatta anyám...

86. Guruljka (válaszként erre: 83. - Gribedli***)
2018. jan. 11. 09:30

Jaja. Jobb bizony.


Illetve csak az als jó.

85. a.manus (válaszként erre: 67. - Guruljka)
2018. jan. 11. 09:29
Huh...:)...nah...kiestem a szerepemből...:) nah szóval csak elmélkedtem ezzel a kor témával...:) nagyanyám arra tanított, hogy sose panaszkodj, sose magyarázkodj...:)
84. Smirnoff (válaszként erre: 83. - Gribedli***)
2018. jan. 11. 09:07
Meglehet.
83. gribedli*** (válaszként erre: 82. - Smirnoff)
2018. jan. 11. 06:36

:DDD


Talán als helyett jobb a wie, nem? Ich schlafe wie ein Apfel.

82. Smirnoff (válaszként erre: 79. - Guruljka)
2018. jan. 11. 00:46
Tudom, az szleng. Csapta valaki a szelet nekem, aki német anyanyelvű, és a jól telt este végén mikor elbúcsúztunk mondta ezt. Olyan peckesen fog otthon aludni, mint amilyen hetykén áll a kocsány az almán. Viszonylag jól tolta a konyhamagyart, mikor a sátrazást mondtam, egyből beugrott neki, hogy ez a helyes magyar kifejezés.
81. Guruljka (válaszként erre: 77. - Dredd)
2018. jan. 11. 00:10

Megírni azért mégis neked kellene!

A megélhetési fordítások mellett vállaltam ezt a kedvedért. Úgyhogy... :D

80. Guruljka (válaszként erre: 77. - Dredd)
2018. jan. 11. 00:09

Tudom.

:D


és vén banya is jelenthet mázlit.

79. Guruljka (válaszként erre: 78. - Smirnoff)
2018. jan. 11. 00:08

Hogy alszik egy alma? Mert azt írtad.

és:

In deine Schönheit verliebt.

2018. jan. 10. 23:27

Liebe uralte Hexe!

Ich schlafe als ein Apfel.

Ich bin nicht interessiert über dein Alter,

ich verliebte dein Schönheit.


Guruljka majd kijavítja. Persze így már nem hangzik olyan jól.

77. Dredd (válaszként erre: 75. - Guruljka)
2018. jan. 10. 23:12

Tényleg ? hát lehet vkinek ekkora mázlija ??? DD


Amúgy a nő 1-2 éve jött Bécsbe, előtte Berlinbe volt...


Már csak egy igazán jó szöveget kellene kitalálni.


Amúgy köszi,rendes vagy !!!

76. Smirnoff (válaszként erre: 75. - Guruljka)
2018. jan. 10. 23:07
Banyeg, nincs sör! Küldtem pénzt, abból vehetsz sört.
75. Guruljka (válaszként erre: 71. - Dredd)
2018. jan. 10. 23:05
Nem fogod elhinni, de német fordítóként dolgozom. Az ügy érdekében és azzal a feltétellel, hogy piszkosul gyakorlod majd a németet, segítek, hogy ne írj marhaságokat. Természetesen ingyen. Vagy na jó, majd jössz egy sörrel.
74. Dredd (válaszként erre: 73. - Gribedli***)
2018. jan. 10. 22:53
igen, olasz.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook