Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » 4 hónapos kutyát vihetek Velencére? fórum

4 hónapos kutyát vihetek Velencére? (beszélgetős fórum)


5. Szelavi (válaszként erre: 4. - A74de3d08a)
2010. jún. 14. 08:16
Igen, elvileg :) De tele van a part kutymóval.
4. a74de3d08a (válaszként erre: 3. - Szelavi)
2010. jún. 12. 16:33
szerintem vihetnéd nyugodtan, de tudomásom szerint a Veloencei tóban nem fürödhet kutya. :-(
2010. jún. 12. 13:43

A körülményeket mindenképpen megteremteném neki. Inkább pszichés dolgokra gondoltam, trauma-e egy teljesen új helyre vinni egy kölyköt. De azóta megfontoltam, átbeszéltem anyukámmal, és arra jutottunk, hogy korai.


Az előző kutyámat rendszeresen vittem Balatonra, hisz családtag volt Ő is, volt hűvös helye, vize, élelme. És mellettünk lehetett, ami a kutya boldogsága. De részben igazad van.

A Velencei tavat ismerem, tudom, hogy vannak olyan részek (mint Balatonon is), ahol rengeteg fa van.


Azért köszi a választ!

Később majd még visszatérek a kérdésre, mert tudom, hogy élvezné.

2. 99279bb06f (válaszként erre: 1. - Szelavi)
2010. jún. 12. 13:14

Mostanában nem vinném.

Nem kínoznám, jobb lenne neki, ha a hűvös lakásban maradna. Kibírja arra a pár órára, míg nincs otthon a gazdi.


Már valószínűleg megkapta az első oltásait, tehát az nem akadály.

Ami lényeges, hogy ebben az iszonyú melegben legyen neki lehetősége hűvösebb helyen lenni. Az utazás során kell neki egy külön hely, ahol elnyúlhat, legyen friss hűvös vize. Mit csinálsz vele, ha nem találsz hűvös helyet a tó körül?

Maradjon ő most otthon (nem azért mert kicsi, hanem állatkínzás ilyen időben utaztatni bármilyen állatot).

2010. jún. 12. 10:43

4 hónapos kölyökkutyám nagyon aktív, már most igazi vadász (Jack Russel Terrier). Szófogadó, csak kicsit félénk.

Nagyon szívesen elvinném magammal a Velencei tóhoz, csak mégis félek. Valakinek van ilyesmivel kapcsolatban tapasztalata? Szerintem most kellene elkezdeni, hogy szokja az új dolgokat, az embereket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook