Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 37 hetes terhesség esetén normális, hogy szédülök és fáj a farizmom? fórum

37 hetes terhesség esetén normális, hogy szédülök és fáj a farizmom? (tudásbázis kérdés)


11. Ágio8405 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 28. 21:09
Simán lehet csak készülődik, vagy jósló. Sokan rohannak korhazba 1000% biztosra hogy szülnek aztán kiderül csak jósló…..
dec. 28. 19:37
Akkor nem feltétlen indul el a baba, ha ilyen fájdalmam van far és comb résznél?
dec. 28. 19:28

Már enyhült a szédülés, most vettem be fájdalomcsillapítót attól kicsit enyhült a fájdslom.

Remélem még nem a bébi jön ki.

Persze tudom már nem lennne baja, de jólenne még ezt az évet kihúzni

8. Ágio8405 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 28. 19:27
A farizmodnál gondolom nyom valami ideget vagy még tágul a medence, feszíti a baba stb. Az tuti normális. A szédülés oka lehet több minden pl magas vagy túl alacsony vércukor szint ezért kérdeztem hogy evés után javul-e.
7. Ágio8405 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 28. 19:26
Nem a fájdalom, a szédülés. ☺️
dec. 28. 19:16

Nem, még mindig nagyon fáj, nem tudom mitől.

Nem csak ha mozgok, ha ülök akkor is.

Délután kezdődött farizom fájdalommal, és onnan sugárzott combba

dec. 28. 19:00
Ha eszel nem javul?
dec. 28. 18:53

Vérnyomásom az jó hálisten!

Most a faromból átszgárzott a combomba

3. Anyagi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 28. 16:20
Esetleg egy vérnyomásmérés?????
dec. 28. 15:32
Az izomfájdalom lehet normális, de a szédülés nem tetszik... szóltál róla a tanácsadó ( terhesgondozó) orvosodnak? Szerintem jó lenne tudatnod vele.
dec. 28. 15:30

Sziasztok, 37 hetes várandós vagyok, és 2 napja nagyon fáj a farizmom, illetve sokszor szédülök.

Lehet szülés jele?

Normális?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook