Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 35 fölött még gyermektelen vagy? Csevegjünk. fórum

35 fölött még gyermektelen vagy? Csevegjünk. (beszélgetős fórum)

23. Manka41 (válaszként erre: 8. - Eb19d2815e)
2011. máj. 12. 15:06
szia!..nem tudom látogatod-e még az oldalt(?)szeretném megtudni,hogy sikerült-e a baba nálad?Azért érdekelne mert én is "korban vagyok..Köszönöm:Manka
22. roncsika (válaszként erre: 21. - Yda)
2009. márc. 24. 14:02
Majd írjál, mi volt. Szorítok érted!!!
21. yda (válaszként erre: 19. - Roncsika)
2009. márc. 22. 19:26

Syncumart és véralvadásra szedek. Sajnos szükséges.Ez van ezt kell elfogadni és ehhez kell alkamazkodni.


Annyira bízom a sikerünkben!!!!!!!!!!

Hiszem, tudom, hogy sikerülni fog!!!!!!!!!!!

20. roncsika (válaszként erre: 17. - 10d89b51ea)
2009. márc. 21. 15:47
Köszönjük, neked is hasonló jókat kívánunk!
19. roncsika (válaszként erre: 15. - Yda)
2009. márc. 21. 15:47

Szia Yda!


Igen szerintem is sikerülni fog, hamarosan mindketten állapotosak leszünk. : )) Jó ötlet, h. elmész vérvételre, emiatt sem aizgulsz legalább. Teljes nyugalom kell ilyenkor, állítólag. Milyen gyógyszert szedsz és mire?

Inszemináció... Nem is tudom. Én az első sikertelen után nagyon szomorú lettem. Hihetetlen nagy reményeket fűztem hozzá, és hát nem akarlak elkeseríteni, de csak 16 %-al több az esély mint a sima szexnél. Ami lássuk be nem túl sok. Tudom milyen ezt hallani, én ugyanúgy kiakadtam tőle. A második már nem viselt meg ennyire, ott nem is számítottam semmire, és így könnyebb volt. Persze bízni kell!!! Na de neked az első is sikeres lesz. : )

Az én dokim mindkét terhes vitamint szedeti velem. Gravida, és Elevit. Napi váltásban szedem. Nem tudom mi a jó, mindegyik mást mond. Van hogy csak kétnaponta jut eszembe bevenni, nem izgulok rajta, ha esetleg elmarad. Sziamia

18. yda
2009. márc. 20. 10:09

Köszönjük.


Ne haragudj, hogy ilyet kérdezek, de volt valami különösebb oka, hogy az inszemek nem sikerültek? Csak azért teszem fel ezet a kényes kérdést, mert én nagy reményeket fűzök az inszemhez és háááát nem is tudom, hogyan reagálnék a sikertelenség esetén.

2009. márc. 20. 10:00
Sziasztok! négy sikertelen inszemináción vagyok túl, áprilisban az UH-al megkezdődik a lombikprogramunk. Májusban beülti, ami tudom, hogy végre sikerülni fog:))) Szívből kivánom Nektek,hogy sikeres legyen a babaprojektetek:)))
16. yda
2009. márc. 20. 09:57

Bocs a néhány elírásért:


"nem tudtam NEM idegeskedni"

15. yda
2009. márc. 20. 09:55

Köszönöm, hogy írtál. Az az igazság, hogy egy kicsit megkönnyebülés lenne nekem az inszem, mivel olyan gyógyszert kell szednem ami káros a magzatra. A doki azt mondta, hogy elég lecserélni másra, ha a teszt pozitívat mutat. De tudjuk (!) mennyire megbízhatóak a tesztek. Legalábbis elég sok példát olvatam, hogy csak 50, napon, vagy csak a 3. hónapban mutatott a teszt pozitívat. Ezek miatt állandóan azon idegeskedtem, hogy vagy legyen pozitív a teszt, vagy jöjjön meg a mensi. Aggódtam, ha sokat késett, hogy mi lesz, mennyire károsítom a babát. Szóval nem tudtam idegeskedni. A jövőhéten megyünk a kaáliba. Hallottam, hogy a terhességet az intézeben végzi vérvételből. Mivel vérvételből elég korán ki lehet mutatni az eredményt, ezért úgy érzem nyugodtabb leszek a baba egészsége miatt.


Sajnálom, hogy eddig nem sikerült az inszem, de hinni kell és hiszem, hogy még ebben a félévben mind a ketten áldott állapotba kerülünk.


Te szedsz valamilyen plusz terméket, vagy magzatvédő vitamint?

14. roncsika (válaszként erre: 13. - Yda)
2009. márc. 19. 20:42

Szia Yda!


Örülök, h. itt vagy! Köszöntünk szeretettel. : ))


Biztos hamarosan összejön a baba, csak ne akard görcsösen. Nekem az volt a bajom, h. túlságosan akarom, kezdek lazulni, de nehéz, ha egyszer nagyon akarom..


Nekünk már volt két inszeminációnk, ami sikertelen volt, de tudom, h. hamarosan kismama leszek. : ) A páromnak nem túl sokan vannak a milliói, 18 millió a sejtszám összesen gyógyszerrel, mielőtt ezt a tablettát elkezdte szedni, nagyon rossz volt az eredménye. Ezzel már lehet gyereket összehozni, ezt a doki mondta, így bizakodunk. Mivel már egyikünk sem túl fiatal, 37-42, így kicsit megsürgettük, dokihoz járunk egy kis plusz segítségért. Írj ha van időd. Szép estét/napot. Roncsika

13. yda
2009. márc. 17. 12:42

Sziasztok!


Most találtam erre a fórumra.Mi újság van veletek? Én nemrég óta tartozom ebbe a korosztályba. Nincs gyerekem, de nagyon szeretnénk, és már 1 éve próbálkozunk. Szinte minden vizsgálatot elvégeztek nálunk és úgy néz ki, hogy nincs olyan ok, ami miatt ne jönne össze. Így csak várunk és természetesen élvezzük egymást.


Látom már elég régen írtatok ide. Azért remélem lesz aki válaszol.

2008. nov. 28. 16:10
Remélem nekem most már tényleg hamarosan lesz. Találtam egy nagyon jó orvost.
2008. júl. 25. 06:32

nekem sincs gyerek.

nem is nagyon akartam soha.

a lakáshitelem ebben még jobban megerősített.

meg a pénz amit kapnak a kismamák!!!

meg sok egyéb oka is van de nem akarok megsérteni senkit és semmit.

meg láttam kirívó eseteket kismamákkal és elborzasztott, h mennyire kitudnak fordulni önmagukból.

2008. jún. 12. 11:36
Én úgy gondolom,hogy nekem ugyan van két gyermekem ,bár elég nagy korkülömbséggel, a fiam majdnem 16 éves , a lányom meg most július végén lesz 1 éves...én közel 14 évig nem maradtam terhes, pedig nem is védekeztünk...szerintem a szervezete tudja az embernek,hogy mikor áll készen az anyaságra....én sem gondoltam volna,hogy 35 évesen fogok szülni...úgyhogy mindenkinek kitartást....és előbb-v utóbb sikerülni fog.
2008. jún. 10. 20:38
Szerintem ne add fel, és ne görcsölj rajta, mert sokaknak azért nem sikerül. Élvezzétek az együttlétet, aztán egyszer csak amikor nem is számítasz rá, elmarad a mensid. Szerencsére én türelmes vagyok, nálunk a párom aki kevésbé, de hál' Isten nem őbenne fogan meg a kicsi. Ahogy már említettem, nem voltak nála rendben a dolgok, (kevés és rossz minőségűek voltak a kis sejtek) így valami gyógyszert kell szednie, utálja a gyógyszereket, és fél is tőlük, ezért szeretné minél előbb ha összejönne. Sok álmatlan éjszakát okoz neki. A doki barátom azt mondta, h. a párok 50%-ának jön csak össze 1-másfél év alatt. Így teljesen elfogadott a 2 év is. Csak az a baj, h. mi már a korunk miatt türelmetlenkedünk. Kívánom, h. minél előbb jöjjön el az a gólya hozzátok is. Szia geva!
8. eb19d2815e (válaszként erre: 7. - Roncsika)
2008. jún. 9. 08:35
Szia! Mi kb. egy éve, de a páromnak már vannak nagyobb gyerkőcei, így én szerettem volna inkább...Éppen valamelyik nap néztem meg a Jónás-módszert, talán a legalkalmasabb aszerint nov. 20. lenne, az meg még elég messze van...addig meg meg kellene csináltatni a fogam. 2 éve majdnem sikerült a baba, de nem maradt meg eléggé elszomorodtam :((, mert úgy éreztem az lett volna az utolsó esély, pont jó lett volna az időzítés is...Hát ez van!
7. roncsika (válaszként erre: 6. - Eb19d2815e)
2008. jún. 8. 18:38
Köszi, aranyos vagy? Ti mióta dolgoztok az ügyön? Mi 8 hónapja, de abból csak az utolsó kettő számít, mert előtte vaktölténnyel lövöldöztünk, (ezt az orvos mondta így)ugyanis a páromnál nem voltak rendben a dolgok. Úgy tűnik most már minden oké, így várunk. Türelmesen, bár a párom már kezd türelmetlenkedni.
2008. jún. 8. 09:26
Szerintem kevesen vannak hasonló helyzetben, mint mi. A párom is szeretne, de ha természetes úton nem sikerül, másképp nem próbálom, egyrészt már nem vagyok fiatal, hogy belevágjak, másrészt most külföldön élek, így bonyolult is lenne megoldani. Valami zavaró körülmény meg mindig akad pl. fog röntgen, így félek is, h. nem lenne egészséges. Ha nem jön össze, örülök a csládom és mások picijeinek és elfogadom, h. a sors így akarta...Neked pedig szurkolok! :)
2008. jún. 7. 16:09
Igen, tudom, nem is kételkedem benne, h. lesz-e gyerekem. Még neked is lehet, egy ismerősöm, most 44 évesen szült. Ha van párod, és tesztek érte, még nektek is lehet. Egyébként ha igazán akarsz, pasi sem kell hozzá. : )
2008. jún. 7. 15:04
Hali! Nálam is hasonló a helyzet, de én már 42 vagyok...:) Amúgy Te még esélyes vagy, nekem is 36 éves volt anyukám, amikor születtem :)
2008. jún. 7. 14:00
De igen akarok. Eddig nem volt olyan ffi. akivel vállaltam volna, de szerencsére már van. Most rajta vagyunk a projekten. És neked vannak?
2008. jún. 6. 15:10

HELLÓ...

Neked nincs csemetéd? Nem akartál vagy így alakult....nem rosszindulatból kérdem...

2008. jún. 5. 17:51
Sziasztok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook