Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » 30.házassági évfordulóra mit illik adni a szülőknek? fórum

30.házassági évfordulóra mit illik adni a szülőknek? (beszélgetős fórum)


14. bedoka
2010. ápr. 27. 21:24
Én az anyukáméknak a 40. házassági évfordulóra egy " nászutat" ajándékoztam,ami egy hétvége volt egy szállodában.Emlékezetes!
13. a14deb9047 (válaszként erre: 10. - Sirga)
2010. ápr. 18. 20:21
Szem nem maradt szárazon!
12. a14deb9047 (válaszként erre: 11. - Szeklice)
2010. ápr. 18. 20:20
Ezeket a sorokat akár rá is lehetne nyomtatni nekik valami szép - két oldalas - képeslapra.
11. Szeklice (válaszként erre: 9. - A14deb9047)
2010. ápr. 18. 18:10
Ez gyönyörű! Mindenképp fel fogom használni!!! Úgy tűnik,albumot fogok készíteni,és ez szép bevezető lenne.(Én pocsékul szavalok)...Közben annyit változott a terv,hogy júniusban tartjuk az évfordulót,mert a sógi akkor tud hazajönni külföldről.Úghyogy nyertem még egy kis időt.:-)
10. Sirga (válaszként erre: 9. - A14deb9047)
2010. ápr. 18. 13:14
Ez nagyon szép! :)
2010. ápr. 18. 12:51

Ezt a verset mondtam el nemrégiben házassági évfordulón.


Szerelem


Tévedsz, hogyha azt hiszed,

a szerelem csak játék,

vagy lobogó fáklya, mely az ujjaidra ráég.

Együtt ülni kéz a kézben a kispadon este,

sétálni a patak partján csillagokat lesve.

Kedveseddel szombat este vígan táncba menni, tévedsz, hogyha azt hiszed,

a szerelem csak ennyi.

Nagy dolog a szerelem,

és hogy múlnak az évek,

még nagyobb lesz, meleg kendő,

mely betakar téged.

Erő elszáll, szépség hervad,

jön az ősz, a tél is,

aki szeret, melletted lesz,

megbecsül majd mégis.

Az életet véges végig együtt kell leélni,

úgy válik el mit ér a nő és mit ér a férfi.

Jót és rosszat megosztani,

kacagni és sírni,

a szerelem dal,

melyet együtt kell megírni...

2010. ápr. 18. 12:44
Torta 30 szál gyertyával - és zenéből mondjuk a "Nem tudok élni nélküled", ha jól kijönnek egymással.
2010. ápr. 18. 10:54
Vannak nagyon szép versek és zenék is ilyen alkalmakra. Talán még az is emelheti a nap fényét.
2010. ápr. 18. 09:23

Kedves első hozzászóló!

Ha régóta ismered őket még nem sikerült kipuhatolni minek örülnének a legjobban? A figyelmesség szép dolog egy szép emléket veszel nekik, ami számukra

megmarad. De a legnagyobb öröm igazából, a harmónia, az egyetértés és a szeretett ez egy örökérvényű ajándék, hiszen együttmaradtak.

Azért reméljük kiválasztod számukra a megfelelőt.

Boldog évfordulót kivánok. Üdv.Ágnes

2010. ápr. 18. 09:16
szerintem sem mehetsz üres kézzel..fényképalbum szerintem nem rossz.De szerintem egy nagyon szép virágcsokor is elég...
2010. ápr. 18. 09:06
Az egyik kolléganôm fényképalbumot állított össze, igaz azt a 25.-re. De azt mondta nagyon örültek neki.
3. Szeklice (válaszként erre: 2. - B2076ec79b)
2010. ápr. 18. 08:58
Szia! Dehogy haragszom:-) Üres kézzel azért mégsem szeretnénk menni az étterembe...ha csak egy kis apróság is,de szerintem illene...nem tudom...
2010. ápr. 18. 08:52

Szia!


Szerintem semmit... Én mindig úgy gondoltam, hogy egy házassági évforduló csak annak a két embernek a "dolga", akik házasok. Csak a számukra ünnep az a nap. Nem is tudom mit szokás ilyenkor ajándékozni..

Ne haragudj, hogy így "beleszóltam" holott érdemi dolgot nem tudok hozzáfűzni, csak nekem kicsit fura egy ilyen "ünnep" :)

2010. ápr. 18. 08:45

Anyósomék 30.házassági évfordulóját ünnepeljük jövő hónapban,és szeretnénk valamit adni nekik ez alkalomból.Először arra gondoltunk,hogy a vasárnapi ünnepi (éttermi) ebéd számláját álljuk közösen a sógorral,de ő nem tud hazajönni külföldről a nagy eseményre,nekünk,egyedül meg azért húzós lenne...(Anyósomék tervezik fizetni egyébként az ebédet)

Úgyhogy valami más-olcsóbb, és kreatívabb ajándékötleteket várnék.nagyon köszönöm!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook