Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » 30 fős keresztelőre mit ajánlotok? fórum

30 fős keresztelőre mit ajánlotok? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. márc. 14. 14:39

- Húsleves

- Töltött káposzta

- Pogácsa, némi édes süti

15. 6b006fc769 (válaszként erre: 6. - C3f39fd03b)
2012. márc. 14. 14:35
ez tényleg nagyon jó, mondjuk nálunk igen gyorsan fogy:))
2012. márc. 14. 14:33

Én nem bajlódnék főzéssel-bár szeretek és tudok is, de a gyerekem keresztelőjét élvezni szeretném, nem holtfáradtan beesni a templomba.

Mi pl. hasonló vendéglétszámmal a Trófeában voltunk, korlátlan étel-italfogyasztás, süti, torta és nem neked kell buli előtt-után takarítanod, mosogatnod.


Lehet éttermeknél kész hidegtálakat vagy frissensülteket körettel rendelni, kérdezd körbe a lehetőségeket, előfordulhat, hogy még házhozszállítást is vállalnak.

13. judit0625 (válaszként erre: 6. - C3f39fd03b)
2012. márc. 14. 14:33
Igaz, hogy nálunk nem lesz keresztelő, vagy egyéb nagy összejövetel, de a receptet loptam!!! :D
2012. márc. 14. 14:30
én is hidegtálra szavazok .ahhoz tuti a fasírt egybe sütve hidegen is. Vagy a kolbászos karaj. Esetleg kenyérben sült csülök. Ezek elkészíthetők előző nap. És saláta , pl krumpli sali , tojásos kukoricás, és egy görög. Plusz kenyér. Aprósüti gyanánt édesnek szintén jó a kókuszgolyó, linzer. Ezek is előző nap készíthetőek.
2012. márc. 14. 14:30

fasírtot, csirkecombot, töltött karajt egyben megsütve.

krumplisalátát - két féle is lehet, franciasalátát;

10. Lili74
2012. márc. 14. 14:28

Szia!


A saját példámból kiindulva, hidegtálat javaslok.


Én még annyit csináltam meg, hogy kora reggel csináltam egy kupac fasírtot+szendvicseket, előtte nap egy nagy tál franciasalit, mert a hidegtálat csak 1 órakor hozták.

2012. márc. 14. 14:23
Mi is voltunk ennyien.Anyukám csinált MINDENT! húsleves,töltött káposzta,rántott hús,köretek,sütemények! Szegénykémnek kemény volt,jól elfáradt
2012. márc. 14. 14:22

Vagy hidegtál,vagy pöri.

Viszont ember legyen a talpán,aki 30 emberre rántott husit csinál úgy,h közben háziasszony is...

2012. márc. 14. 14:18
Egyébként szerintem is a hidegtálas megoldás a legjobb,mert -anno a ballagásomból kiindulva- otthon nem lesz egyszerű mindent egyformán melegen tartani/tálalni,mellette meg még a vendégekkel is dumálni,stb.Egyszerűbb így.Sok sikert!
6. c3f39fd03b (válaszként erre: 1. - Szuszuek)
2012. márc. 14. 14:16

Nem tudom,mekkora anyagi kereted van a dologra,de én nagyon jó szívvel ajánlom neked az alábbi receptet:


[link]


Nagyon egyszerű elkészíteni,mégsem mindennapos étel (hidegtálra szerintem abszolút klassz),melegen és hidegen egyaránt nagyon finom.Csak sütés után várj legalább negyed órát,mielőtt fölszeleteled.

2012. márc. 14. 14:16
Nagy adag marhapöri bográcsban,krumlival,savanyúsággal :) Én imádnám...
2012. márc. 14. 14:12

Húslevest, hidegtálakat (franciasaláta, krumplisaláta kb. 3 féle) fasírtot jó sokat, rántott csirkecombokat, kitűnő a hidegtálak mellé.

ezek biztos sikert aratnak ;)

2012. márc. 14. 14:08
En egesz biztosan csinalnek egy jo eros marha huslevest sok zoldseggel. Masodiknak pedig egy fincsi rantott husit krumplival, rizzsel. Vagy vadast. Vagy meg toltott kaposztat. Vagy - ha idod engedi - hidegtalat.
2. 67c816cf2e (válaszként erre: 1. - Szuszuek)
2012. márc. 14. 14:08

Én a te helyedben mindenféleképpen valamilyen hidegtálas megoldást választanék, hiszen azért otthon nehezebb megoldani a melegen tartást, mint pl: étteremben.

A saláták (francia, görög, sajt, svédgomba stb.) nagyon finomak.

Mellé fasírt, rántott húsi, töltött csirkecomb simán jó! :)

2012. márc. 14. 14:04

Kislányomat április 21.én kereszteltetjük 11 órakkor!


kb 30-an leszünk!


mit főzzek?


2 tortát rendeltem! sósat megsüti anyosom! mást nem tud vállalni,több segítségem nincs!


ötlet?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook