Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 30 évesen őszülök, de nem akarok 2-3 hetente festetni. Van tartósabb megoldás? fórum

30 évesen őszülök, de nem akarok 2-3 hetente festetni. Van tartósabb megoldás? (tudásbázis kérdés)


1 2
2007. ápr. 5. 16:54

VicceseN: Ha zavar az őszülésed, s férfi vagy, akkor megoldás a kopaszra nyírt fej.


Komolyan: Ha vannak hajszálaid, akkor vállald a gyönyörű ősz hajat. Szerintem nagyon vonzó tud lenni egy okos, intelligens pasi ősz hajszálakkal is.


Barátnődnek / feleségednek mi a véleménye?

14. emagdi (válaszként erre: 12. - 0565efa6e6)
2007. ápr. 4. 09:54
az ezüstkolloid őszülést okoz? :-O
2007. ápr. 3. 23:13

szerintem nagyon szép tud lenni az ősz haj is....csak legyen mindig rendezett és ápolt...

én is erősen őszülök és egyre jobban tetszik :)

2007. ápr. 3. 20:01
Szia! Biotinhiány (H-vitamin) szóba jöhet, valamint ugye nem használsz ezüstkolloidot?
2007. ápr. 2. 09:14
csatlakozom, nekem isszőke mellírcsíkok vannak a hajamban, így nem látszanak az ősz hajszálak.
2007. febr. 17. 21:54
Én már korán elkezdtem őszülni, ezért inkább sok-sok melírt tetetek a hajamba, így nem létszik melyik a melír, melyik az ősz hajszál.Így 4 havonta kell telejes festés-melír, két havonta meg csak tőfestés. Ez szerintem kibírható.
2007. febr. 17. 20:49

Én is korán kezdtem őszülni, sőt már 24 éves koromban megjelentek az első 1-2 szál őszhajszál.

Ezért is festem a hajamat, mindig szőkére.:-(((

Nem azért mert trendi lenne!

8. figarina (válaszként erre: 7. - Cuci1974)
2007. febr. 12. 09:14

Mielőtt vásárolsz,nézd meg a színskálát!!!A világosbarna szín uais nem uaz,ami a te fejedben vil.barnaként jelen van...biztos ,h nem lett tőle fekete a hajad,de ez a szín a köztudatban már sötétbarnaként szerepel.A középszőke szín az kb amit te vil.barnának mondanál!

Ha nagyon ősz a fejtetőn a haj,akkor nagyon óvatosan a szőkés melírral,mert nagyon elüthet a 2 szín és ettől még jobban látszik az őszülés!

7. cuci1974 (válaszként erre: 6. - Tinendo)
2007. febr. 12. 08:28
A fejtetőm csak ősz(ezt látom amikor nő le).Anyu festette eddig a hajam,és szerinte a tarkómnál még nem ősz.Egyébként vettem én világosbarna festéket otthoni használatra,de sötétbarna lett tőle a hajam,úgyhogy nem is tudom,milyen árnyalattal próbálkozzak,mert ha mogyorószínt veszek,akkor tuti fekete lesz a hajam.Van tapasztalotok milyen bolti festéket vehetnék?
6. tinendo (válaszként erre: 4. - Cuci1974)
2007. febr. 11. 22:54

Egyetértek az előttem szólóval, a mogyorószín és társai hajfestékkel kellene próbálkoznod, amelyik szín tetszi neked és szerinted is jól állna az arcszínedhez.

Esetleg ebbe tehetsz melírcsíkokat így kevésbé látszanának az ősz hajszálak.


Amúgy nagyon őszülsz?

5. figarina (válaszként erre: 4. - Cuci1974)
2007. febr. 11. 22:03
Az alapszíneden kell mindenképp világosítani,mert úgy kevésbé látszik a lenövés.Javaslom pl a mogyorószínt vagy hasonló színmélységű,de más árnyalatot,ami jó az arcodhoz!
4. cuci1974 (válaszként erre: 3. - Tinendo)
2007. febr. 11. 21:22
Az alap színem sötét-szőke.Jelenleg közép-barnára van festve,de ezt 2-3 hetente kell festeni.Szeretném,ha világosabb lenne,de túl világos nem lehet,mivel sápadt így is az arcbőröm.Gondoltam,hogy a szőke melírcsík segíthet rajtam.Vagy abban is meglátszik az ezüstös ősz hajszál?
2007. febr. 11. 21:19
Ja és mennyire őszülsz?
2007. febr. 11. 21:19
Milyen színű hajad van?
2007. febr. 11. 21:07
Lányok!30 évesen őszülök, de nem akarok 2-3 hetente festetni.Mit tennétek, mi a tartósabb megoldás?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook