Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajvasalás előtt-után mit érdemes tenni a hajra, hogy tartósabb legyen? (Hab, lakk, stb?) fórum

Hajvasalás előtt-után mit érdemes tenni a hajra, hogy tartósabb legyen? (Hab, lakk, stb?) (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 15. 21:10

hajvaslás után hajfénysrayt érdemes ráfújni PL:gliss kurnak van ilyen hajfényspyrje amit akkor kell ráfújni ha a frizura teljesen kész ez ápol is:)

előtte pedig hővédő löttyöt:) nekem a syoss hővédő folyadék bejött:)

2010. febr. 14. 20:35
Szerintem a Taft hajegyenesítő krém is nagyon jó. Nekem jobban bevált mint eddig bármi. Pedig sok mindent kipróbáltam már
20. 673567bc24 (válaszként erre: 12. - Krisztaa1)
2009. okt. 11. 16:16

babyliss-t ne vegyél,és fésűset se!Vékony kerámialapos a legjobb!:))


amúgy megint a göndör jön divatba! :)) ráadásul párás az idő,akinek hullámos vagy göndör,úgysem marad meg az egyenes!Én is hiába vasalom! :S

19. idi29
2009. okt. 11. 15:25

Sziasztok!

Véleményeteket szeretném kérni a Remintgon cs5002-es hajvasalóról. Tud valaki valamit írni róla? Érdemes megvenni? Elöre is köszönöm!

18. lipike
2009. szept. 1. 15:23

Sziasztok!


Én a Remington hajvasalóra szavazok,a fodrászomnak is olyan van és nagyon szuper!

Szerintetek melyik hajvasaló jobb a fésűs vagy a sima?

Hajvasalás előtt én szilikoncseppeket teszek a hajamra és formázó sprét(mindkettőt a fodrászom ajánlotta).Nekem nagyon beváltak.

17. f94c04200e (válaszként erre: 15. - 035bae3aff)
2009. szept. 1. 14:56

Szia!

a Media Markt-ban biztos találsz.Én egyszer ott nézegettem pont a hajvasalók mellé volt kirakva.

2009. szept. 1. 08:03
A kis lila gömb alakú spré-n kivül gondoltam bármit! Az nem jóó
2009. szept. 1. 08:03
Én meg azt nem tudom van e valami hajvasalás előtti fújós dolog ami megvédi a hajam a vasalótól!!! Ezt keresem már egy hónapja de nem találok semmit.
14. Gabuskah (válaszként erre: 10. - $ézi)
2009. aug. 30. 20:16
én fúlytam száraz hajra is csak attól zsíros lesz a hajam! és én már nem azt használom, mert annyira ragad tőle a hajvasaló! a fodrászom is mondta! sztem még a Loreal hővédő balzsam is jó! :P nekem bevált...és még az illata is jó :P
2009. aug. 7. 09:51

Én hajhabot szoktam rá tenni egész egy héttel ezelőttig!

Ugyanis a fodrászom ajánlott egy nagyon jó pumpás egyensítéshez használatos folyadákot. A nevében nem vagyok biztos, mert úgy hozattam vele azt hiszem G.A.M.A. ??? nem tudom.

Lényeg az, hogy hajegyenesítés előtt kell befújni vele a hajat. Én úgy szoktam, hogy ráfújom a hajamra majd a kezemmel végig húzkodom a hajszálakon tincsnként. Utána lehet vasalni! Csak ajánlani tudom! 1000 Ft egy flakon, de sokáig elég.

2009. aug. 7. 09:43

sziasztok.lehet nem idetartozó téma, de hátha segítetek.. most állok újabb hajvasaló vásárlása előtt. szeretném ha segítenétek, szerintetek melyiket, mert most mindkettő elég akciós termék egy boltban, persze ha le nem késem az akciót, úgyhogy sürgőőőőős lenne.

1. jelölt: babyliss wet n'dry 2170E

2. jelölt: remington cs 5002

véleméyeiteket kérem ezekről, lécci. (mihamarabb)

Amúgy a hajvégeimre szilikonos hajvégápolót használok, rossmann-ba lehet venne, kb 800-1000ft között, majd amikor félig nedves a hajam ráfújom a got 2 be straight on hajkisímító, hővédő sprayt (kb 1000-1200ft),megszárítom,és máris jöhet a vasalás. Nekem bevált, mondjuk eléggé egyenes a hajam, csak a végei kicsit kikunkorodnak, és szeretem ha nem. nekem tartós arra a pár napra, mert kb 3 naponta újra hajmosás. meg kiegyenesítve mégis sokkal egyenesebb,szebb és hosszabb is.további szép napot, sziasztok.

2009. júl. 2. 20:24
Előtte hajvédő wax, száraz hajra fújva, utána lakk, amit használok
10. $ézi
2009. júl. 1. 20:38

Sziasztok

Használ/t it vki got 2 be straight on hajkisímító, hővédő sprayt??? Ha igen akk írja meg légyszi h hogyan, jah és h száraz hajra is lehet e fújni.

2009. ápr. 24. 08:12
Sziasztok! Nekem göndör,de jól kivasalható a hajam most próbáltam a Toni and Guy hajvasaláshoz való sampont balzsamot és spray-t. Nekem egyenlőre bevált. De úgy vasalok,hogy először körkefével kihúzom,(előtte vizes hajra spray), majd a szárazon rá vasalok(előtte szárazra is teszek egy kis spray-t) Reggelre is ugyanolyan lett mint előző nap pedig azért ilyenkor be szokott hullámosodni. Van valakinek még tapasztalata ezekről a termékekről? Szívesen venném.
2009. febr. 28. 13:22
előtt:hab után:lakk..bevált;)
2009. febr. 28. 12:49

Sziasztok!!!

Milyen hajvédő spray-vel érdemes lefújni a hajat vasalás és szárítás előtt, h ne töredezzen.

Előre is köszííí:)

2009. febr. 21. 14:28
Köszi szépen a segítséget.
5. Mocori (válaszként erre: 3. - 6342d2631c)
2009. febr. 21. 11:18
Nekem is van kimondottan hajvasalás előtti krémem.
2009. febr. 21. 09:44
Én hajfény wax-al fixálom a végén de csak nagyon keveset szabad tenni kizárólag a végekre! Így szebb és tartósabb is...
2009. febr. 21. 09:10
Mielőtt száritanád érdemes hajkiegyenesitő tejjel vagy sprayvel befújni,mert igy tartósabb!Üdv: viki fodrász
2009. febr. 21. 08:20
azbesztet
2009. febr. 21. 07:33
Hajvasalás előtt-után mit érdemes tenni a hajra, hogy tartósabb legyen? (Hab, lakk, stb?)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook