Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 30-35 évesen lombik! Meséljetek tapasztalatokat, kérlek! fórum

30-35 évesen lombik! Meséljetek tapasztalatokat, kérlek! (beszélgetős fórum)


1 2
3. ttittike (válaszként erre: 1. - Ca4e8ac4ad)
2018. dec. 12. 16:23

Szia!


mi két éve próbálkozunk, most januárban kezdünk. Igazából nem tudok még testi-lelki dolgokról beszámolni. Mikor kdierült, hogy lombik, arra azért számítottam valahol, és inkább örütem, hogy tudnak segíteni, és végre történik valami. Pénz ügyileg én magán núgyógyásznál csináltattam amit lehetett. Amit nem az az átjárhatósági vizsgálat volt, és pár vérvétel.

2018. dec. 12. 16:20

Szia!

Nálam idén februárban derült ki, hogy mindkét oldalon el van záródva a petevezetékem, sajnos így rögtön lombik lett. Májusban voltan konzultáción Szegeden és már júniusban meg is történt az első beültetés TB ellátás keretében. Csodálkoztam is,mert azt mondták 1 év a várólista, de legalább ebben szerencsém volt. Sajnos nem sikerült, így a következőre novemberben került sor. Sajnos ez sem sikerült,de próbálok erős maradni és bízni benne, hogy sikerülni fog.

Testileg nekem különösebb gondom nem volt közben, de lelkileg nagyon-nagyon nehéz utána.

Sok sikert és kitartást Neked!

2018. dec. 12. 13:05

Személyes tapasztalatokat vàrok! Testi-lelki, sikeres-sikertelen, pènz kérdése, minden érdekel!


Rám is lombik vàr..

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook