Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2020 szeptemberi babák fórum

2020 szeptemberi babák (beszélgetős fórum)


1 2 3
2020. jan. 12. 13:25
Irj majd doki utan mindenkepp, kivancsi vagyok 😊Egyebkent nekem is az a terv, hogy egeszsegesen taplalkozok majd es szeretnek eljarni futni is, ha a doki engedi. Eleg, ha ott gombolyodunk ahol kell 😊
2020. jan. 12. 10:30

Sziasztok! :)

Én szerdán megyek dokihoz, pénteken felhívtam, az asszisztens mondta, hogy mehetek már, hiába friss még a dolog, a terhesség tényét már megtudja állapítani és ígyis-úgyis visszafog hívni, hogy megnézzen újra. Nagyon várom már :)

Tünetek közül nekem a mellfeszülés, hangulatingadozás és az étvágytalanság. Szerencsére hányinger és émelygés nincs, nem is bánnám ha nem lenne később se, de ez ugye nem kívánságműsor :D

Reggel ébredés után pl. kiborultam, hogy nem sikerült teherbeesés előtt lefogyni azt a plusz 15 kilót amit magamon látok (73 kg-ról 58 kg-ra). A semmiből elkezdtem tutulni, aztán sikerült lenyugodnom, hogy szerencsére nagyon könnyen fogyok, így kellő odafigyeléssel (pl. nem eszek cukrot, fehér kenyeret, nasikat) és sok kímélő mozgással akár simán lemehet jó pár kiló mire elkezdek hatalmasodni. :D

2020. jan. 11. 18:13
Nekem is puffad a hasam es néha szurkal, más annyira nincs még. Talán az étvágyam kisebb lett. Egy örökkévalóságnak tűnik még, mire mehetünk a dokihoz. Remélem minden rendben lesz!
2020. jan. 11. 13:29
Sziasztok, Gratulálok mindenkinek :)! Mi még egyenlőre a próbálkozás fázisban vagyunk, de már szeretnék kórházt választani és nőgyógyászt keresni. Tudtok esetleg ajánlani valakit Bp-en?
11. Lencsilány (válaszként erre: 10. - Gszandi89)
2020. jan. 11. 07:37
Gratulálok, szuper hír! Én szerdán teszteltem pozitívat és január 20-án megyek dokihoz. Nálam egyelőre hányinger nincs, puffadt a hasam, görcsöl, szurkál, a mellem érzékenyebb, fáradtabb vagyok, nagyjából ennyi. Nálatok?
2020. jan. 10. 16:03
Sziasztok! En is gratulalok mindenkinek!!:) Nekem december 6.an volt meg utoljara, mult heten penteken teszteltem pozitivat. szerdan voltam vervetelen 1254 lett a hcgm, ma voltam ismet es epp izgatottan varom az eredmenyt. Nagyon bizom benne, hogy nőtt az ertek, es fejlodik a pici❤️. Sajnos dokihoz csak januar 22.en tudok menni. Ki hogy van, tunetek vannak nalatok?
2020. jan. 10. 12:45
Sziasztok! Gratulálok mindenkinek! Én is csatlakoznék hozzátok, ha lehet :) december 4-én volt meg az utolsó menstruációm, 31-én teszteltem, ma voltam dokinál :) Szeptember 9-re vagyok kiírva, egyébként meg van egy kisfiam, aki hétfőn tölti a 14 hónapot :) ilyen korán még csak az látszik az uh-n, h jó helyre van beágyazódva, szívhang még nem volt, de erre is számítottam. Mindenkinek megy a drukk!
2020. jan. 10. 08:40
Sziasztok! Én is gratulálok mindnekinek és kívánom hogy a 12 hétben minden rendben legyen velünk! Nekem december 7-én bolt utoljára menstruációm, egy hete késik, én másfél hét múlva megyek dokihoz, ha jól számolom az lesz nagyjából a 7. hét, remélem addig minden rendben lesz velem, nagyon vigyázok és akkor már tud valamit mondani!
7. szofi87 (válaszként erre: 6. - 10df5c1da2)
2020. jan. 9. 22:00

Köszi 😊, bizony nagy a boldogság, nődokinál ki is jött a könnyem 😊!

Szerintem még 2 hetet várj az uh-Gál, mert még nagyon picike lenne és nagyon szivműködés nem biztos jövő héten látható lenne és akkor a nődoki még1szer tuti visszahívna.

2020. jan. 9. 21:04

Gratulálunk Szofi! :)

Sajnálom nagyon a vetélést. Szerencsére karácsonyra pozitív lett, bizonyára nagy volt az öröm :) Ma reggel miután megjelent a második csík is, hirtelen nagyon megijedtem, hogy úristen mennyire friss lehet még, remélem minden rendben lesz. Keresztlányunkat már a 6. héten beharangozták a komáék amit furcsálltam is, hogy ilyen hamar, és drukkoltam nehogy szomorúság legyen a vége. De azóta megszületett egy makk egészséges kislány! Ez "tartja bennem" a lelket, hogy nem feltétlen fog elmenni a baba az első 12. hétben.

Nekem december 8-án volt meg utoljára, jövőhéten már érdemes elmenni orvoshoz vagy várjak még vele 2 hetet?

2020. jan. 9. 17:44
Sziasztok! Nekem márciusban volt 4-5 hetesen egy spontán vételésem, aminek művi befejezés lett a vége. Nagyon megrázó volt, mert az volt az első terhességem és el se tudtam volna, hogy velem olyan történhet!☹️ Most karácsony előtt teszteltem, pozitív lett😊, tegnap voltam orvosnál és már 6+1 hetes vagyok, szívdobogás is volt már 😊és szerencse most jól is érzem magam! Így szeptember 2-ra vagyok kiírva és remélem nem is lesz most gond! Mindenkinek jó babavárást 😊!
2020. jan. 9. 16:23

Gratulálok!! :)

Én még nem jelentkeztem be dokihoz, akihez jártam, az már nem rendel.

Szóval nekem az elsők között lesz, hogy egy jó orvost keressek.

Nagyon izgulok, hogy minden rendben legyen, de szerintem ez természetes :D

3. Lencsilány (válaszként erre: 2. - 10df5c1da2)
2020. jan. 9. 15:04
Gratulálok, ez szuper hír, akkor egy cipőben járunk! 🙂 Nekem 6. napja késik, tegnap lett pozitív tesztem, január 20-án megyek dokihoz, remélem jó híreket fogok kapni.
2020. jan. 9. 10:34

Sziasztok!

Ma reggel teszteltem, tegnap kellett volna megjönnie.

Halványan, de egyértelmű 2 csík. Hihetetlen, elsőre összejött. Szombaton vagy vasárnap közlöm a nagy hírt az apukával, hátha addigra megerősödik a teszt csík. :)

2020. jan. 8. 16:52
Sziasztok, bárkinek fejlemény, pozitív teszt, szeptemberi kiírás? 🙂
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook