Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2019 augusztusi babák fórum

2019 augusztusi babák (beszélgetős fórum)


2019. júl. 29. 21:10
Neked is 😊 hogy bírod?
14. Gina03
2019. júl. 29. 20:01

Hamarosan szülők leszünk, nagyon izgalmas időszak.

Nálam már visszaszámlálás van :)

Augusztus 12., ha nem gondolja máshogy a pici Kamilla baba :)


Kitartást Nektek is :)

13. kiwi08 (válaszként erre: 12. - Nina8)
2019. júl. 11. 22:02
Igen. 38.hét körül már esélyes lehet.
12. Nina8
2019. júl. 11. 19:38

Sziasztok!35 hetes terhes vagyok császáros leszek!

Ma voltam az a altatóorvosnál és azt szeretném megkérdezni,hogy ez után mi következik?Kapok időpontot a császármetszésre?

11. Gina03
2019. márc. 30. 07:52

Sziasztok,

Van az egyik petefészkembe egy csoki cisztám, nem hallottatok olyan orvosról, aki a császárral együtt a petefészek cisztát is eltávolítaná?

Amennyiben lehet, én feltétlenül szeretném egy műtéttel megúszni.

Bevállalós dokira lenne szükségem. :)

Köszi Gina

2019. márc. 13. 02:27
Sziasztok! Èn augusztus 7-re vagyok kiírva,remèlhetőleg a SOTE2-n szülök.
9. Ágio8405 (válaszként erre: 8. - Tyityu)
2019. márc. 5. 19:57
Biztos fogod hamarosan. 😊
2019. márc. 5. 18:22

De jo mar azoknak akiknel mozog a baba. En is alig varom, hogy vegre erezzem. Tegnap es ma is « csiklandoz » a mehem, de mar a terhessegem elejen is ereztem hasonlot, igy gondolom ez meg nem az. Remelem lassan mar en is erezni fogom 😀

En Franciaorszagban elek, itt is fogok szulni.

2019. márc. 5. 18:00
Nejem szerencsére tényleg áldott állapot. Két honapja tudok róla és azóta a föld felett két méterrel járok. 9,5 év sikertelenség utána sikerült ráadásul természetes úton csak úgy besunnyogott 😍 nekem egy hét émelyges volt 6-7. Hétig (mázli mert különben nem teszteltem volna és nem tudom mikor derült volna ki, kb most hogy már nő a hasam 😬) ezen kívül semmi, de az sem volt vészes. Én tegnap éreztem egyértelműen hogy mozgott ma talán egyszer de az nem volt annyira egyértelmű 😍
6. tyityu (válaszként erre: 4. - Gina03)
2019. márc. 5. 12:08

Szia!

Nekem szerencsere ennyi bajom nem volt. Az elso trimesztert hozzad kepest egesz jol viseltem. Sokszor volt hanyingerem, de nem hanytam. Engem a gyomorfajas akasz ki, 2 honapja minden este elojon. Minden lefekves elott egy banant kell egyek, es igy is sokszor fel kell kelnem ejszaka egy kekszet megenni... Viszont ennek ellenere eddig nem nagyon hiztam, kb 10 napja masfel kilonal jartam (vekony alkat vagyok). Majd holnap megint merem magam. Csutortokon megyek a 4 honapos uh-ra, akkor leszek 16+ 4 hetes.

Egyebkent tele vagyok energiaval, minden nap 45 percet setalok. Alapjaban sportos vagyok, de a dokim nem szereti a sportot a terhesseg alatt, viszont azt mondta hogy setalhatok.

Mostmar szepen kerekedik a hasam 😀. A 12 hetes uh-on ugy tunt hogy kislany de csutortokon meg meg kell erositeni. Meg mozogni nem erzem.

2019. márc. 5. 12:01

Sziasztok!

En augusztus 3-ra vagyok kiírva, SOTE2-ben. A nemet a kovetkezo alkalomkor remélem mar biztosra megmondjak.

Ki hol fog szülni?

Mar ereztem hogy valoszinu a baba mozog-azert szerintem megkülönböztethető már igy a 17.-18.hetnel.

Jo babavarast mindenkinek!

2019. márc. 5. 11:42

Sziasztok,

Én is augusztus 18-ra vagyok kiírva. :)

Az első trimeszter és még most is, nem mondható áldott állapotnak nálam.

Végig feküdtem, hánytam, émelyegtem, szagok miatt a boltokat és konyhát elkerültem, nem gondoltam hogy ennyire rossz lesz az eleje.

Sajnos még mindig tart, de legalább vannak jó napok.

Most a gyomorsav zavaró, 2 óránként ennem kell, mert borzasztó rosszul leszek és savat hányok.

Ez eddig a kálváriám, nehezen indul de remélem jó lesz! Már várjuk nagyon a picit.


Nektek volt hasonló tapasztalatotok?

Valakinek már mozog a pici?


Szép várandóságot kívánok! :)

2019. márc. 5. 09:18
Sziasztok. En augusztus 18-ra vagyok kiirva🙂
2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Anett7)
2019. márc. 4. 22:47
Szia. Már van egy július augusztusi fórum bár nem igazán aktív. Én augusztus 20 körülre vagyok kiírva. Nemét tudod már? Nekünk valószínűleg kisfiú, de két hét múlva megyek a 18 hetes uh-ra akkor remelem 100%-ra megmutatja magát 😬
2019. márc. 3. 23:21

Sziasztok!

Augusztus 04 vagyok kiírva.

Várok mindenkit ide, aki hasonlóan Augusztusra várja a babáját.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook